Pobierz Książkę Zuza albo czas oddalenia za darmo pdf, ePub, kindle

Pobierz Książkę Zuza albo czas oddalenia za darmo pdf, ePub, kindle

Zuza albo czas oddalenia Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Zuza albo czas oddalenia


„Zuza albo czas oddalenia” to zapis szaleńczej miłości sześćdziesięciolatka do dwudziestokilkuletniej blond piękności, odnaleziony przez Jerzego Pilcha w narciarskim bucie, na schodach jednej z warszawskich kamienic.

„Stary satyr i młodziutka nimfa – uparcie eksponujące ten motyw starożytne ludy wiedziały, co czynią”, powiada Jerzy Pilch i zasiada do spisania „summy erotycznej”, brawurowego…

„Zuza albo czas oddalenia” to zapis szaleńczej miłości sześćdziesięciolatka do dwudziestokilkuletniej blond piękności, odnaleziony przez Jerzego Pilcha w narciarskim bucie, na schodach jednej z warszawskich kamienic.

„Stary satyr i młodziutka nimfa – uparcie eksponujące ten motyw starożytne ludy wiedziały, co czynią”, powiada Jerzy Pilch i zasiada do spisania „summy erotycznej”, brawurowego traktatu miłosnego, w którym splatają się powieść i esej.

Za Zuzą, zwaną w pewnych kręgach Zmysłową Żanetą, bohater podąża w ciemne zaułki Warszawy, krainę męskiego pożądania. Jednak zatracenie w ramionach księżniczki solarium i silikonu nie oznacza wcale zatracenia poczucia humoru i ironii, z jaką bohater spogląda na swoje swawole – świadom swej groteskowości i zarazem powagi.

Pogoń za Zuzą budzi wspomnienie miłosnych początków: pierwszych młodzieńczych uniesień, pierwszej żony, pierwszej kochanki. Przeczucie końca miesza się z grzeszną, nieustraszoną miłością – do prostytutki o niebieskich oczach i blond włosach, której wierność jest wiernością wyższego rzędu, duchową, bo nie cielesną przecież.

„Zuza albo czas oddalenia” przełamuje granicę fikcji i życia relacją z placu boju, na którym miłość wydaje się już być dosłownie – na śmierć i życie. Ściśnięta między chwilą uniesienia a ostatnią kropką.

 

Język Polski!


Pobierz Zuza albo czas oddalenia Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Zuza albo czas oddalenia (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  9788308055434
  liczba stron
  134
  język
  polski
  dodała
  Róża_Bzowa


  Pobierz Zuza albo czas oddalenia eBook za darmo:

  Mirror-2

  Zuza albo czas oddalenia.pdf (PLN-0.00)

  Zuza albo czas oddalenia.epub (PLN-0.00)

  Zuza albo czas oddalenia.doc (PLN-0.00)

  Zuza albo czas oddalenia.txt (PLN-0.00)

  Zuza albo czas oddalenia.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Zuza albo czas oddalenia.PDF – (PLN 0.00);

  Zuza albo czas oddalenia.MOBI – (PLN 0.00);

  Zuza albo czas oddalenia.EPUB – (PLN 0.00);

  Zuza albo czas oddalenia.DOC – (PLN 0.00);

  Zuza albo czas oddalenia.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Zuza albo czas oddalenia ebook, Książkę Zuza albo czas oddalenia FB2, Download Zuza albo czas oddalenia PDF , Download Zuza albo czas oddalenia MOBI, Online Zuza albo czas oddalenia książkę, Za darmo Pobierz Zuza albo czas oddalenia IPhone, Online Książkę Zuza albo czas oddalenia PDF, Za darmo Zuza albo czas oddalenia DJVU, Za darmo pobierz Zuza albo czas oddalenia TXT, Pobierz Zuza albo czas oddalenia RTF, Online Zuza albo czas oddalenia FB2 , e-książkę Zuza albo czas oddalenia pobierz TXT, Za darmo Zuza albo czas oddalenia pobierz książkę, Książkę Zuza albo czas oddalenia pobierz MOBI, Pobierz Zuza albo czas oddalenia IPad, Czytaj Zuza albo czas oddalenia MOBI, Czytaj Zuza albo czas oddalenia DOCX, Za darmo Zuza albo czas oddalenia AWZ, Download książkę Zuza albo czas oddalenia iPad , Za darmo Zuza albo czas oddalenia DJVU, Download Zuza albo czas oddalenia książkę za darmo, Za darmo książkę Zuza albo czas oddalenia DVD, Czytaj Zuza albo czas oddalenia TXT, eBook Zuza albo czas oddalenia pobierz DJVU, Zuza albo czas oddalenia pobierz książkę za darmo, Zuza albo czas oddalenia pobierz książkę pdf za darmo, Zuza albo czas oddalenia pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Zuza albo czas oddalenia pdf za darmo.

  Leave a Reply