Pobierz Książkę Zranieni za darmo pdf, ePub, kindle

Pobierz Książkę Zranieni za darmo pdf, ePub, kindle

Zranieni Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Zranieni


Sidney i Peter. Piękna dziewczyna i wyjątkowy mężczyzna. Oboje pełni temperamentu i wdzięku. Spotykają się przypadkowo, na randce w ciemno, która początkowo układa się jak zabawna komedia pomyłek z happy endem… który niestety nie następuje. Zamiast namiętnego finału Sidney otrzymuje kolejnego kopa w tyłek. Niestety, na tym rozczarowaniu sprawa się nie kończy. Już wkrótce okazuje się, że ten…

Sidney i Peter. Piękna dziewczyna i wyjątkowy mężczyzna. Oboje pełni temperamentu i wdzięku. Spotykają się przypadkowo, na randce w ciemno, która początkowo układa się jak zabawna komedia pomyłek z happy endem… który niestety nie następuje. Zamiast namiętnego finału Sidney otrzymuje kolejnego kopa w tyłek. Niestety, na tym rozczarowaniu sprawa się nie kończy. Już wkrótce okazuje się, że ten piękny facet, bosko zbudowany i silny, a przy tym inteligentny i wrażliwy, jest wykładowcą akademickim, a ona jego asystentką, a także — co gorsza — studentką.
Byłoby łatwiej, gdyby Sidney nie ścigały demony przeszłości, a także, gdyby Peter nie nosił w sobie bolesnych wspomnień o śmierci i rozstaniu. Oboje czują, że nie są sobie obojętni — łączy ich więź silniejsza od bólu i strachu. Miłość, którą przyjmują z niedowierzaniem, będzie jednak wymagać odwagi, woli i mocy. Najpierw trzeba stawić czoła przeszłości, aby móc rozpocząć budowę wspólnego szczęścia.

Skrzywdzone anioły to pierwszy tom historii Sidney i Petera, która zachwyciła setki tysięcy czytelników. To zaledwie początek opowieści o dwojgu młodych ludziach, o narastającym pożądaniu, radości żywiołowego tańca, cieple młodzieńczej przyjaźni, ale i strachu przed cieniami, które wciąż powracają. Ta wciągająca powieść sprawi, że każdą kolejną kartkę będziesz odwracać z niepokojem i niecierpliwością…
Zgadza się. Życie to nie bajka. W życiu nie ma opcji „cofnij”.

 

Język Polski!


Pobierz Zranieni Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Zranieni (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!  Pobierz Zranieni eBook za darmo:

  Mirror-2

  Zranieni.pdf (PLN-0.00)

  Zranieni.epub (PLN-0.00)

  Zranieni.doc (PLN-0.00)

  Zranieni.txt (PLN-0.00)

  Zranieni.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Zranieni.PDF – (PLN 0.00);

  Zranieni.MOBI – (PLN 0.00);

  Zranieni.EPUB – (PLN 0.00);

  Zranieni.DOC – (PLN 0.00);

  Zranieni.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Zranieni ebook, Książkę Zranieni FB2, Download Zranieni PDF , Download Zranieni MOBI, Online Zranieni książkę, Za darmo Pobierz Zranieni IPhone, Online Książkę Zranieni PDF, Za darmo Zranieni DJVU, Za darmo pobierz Zranieni TXT, Pobierz Zranieni RTF, Online Zranieni FB2 , e-książkę Zranieni pobierz TXT, Za darmo Zranieni pobierz książkę, Książkę Zranieni pobierz MOBI, Pobierz Zranieni IPad, Czytaj Zranieni MOBI, Czytaj Zranieni DOCX, Za darmo Zranieni AWZ, Download książkę Zranieni iPad , Za darmo Zranieni DJVU, Download Zranieni książkę za darmo, Za darmo książkę Zranieni DVD, Czytaj Zranieni TXT, eBook Zranieni pobierz DJVU, Zranieni pobierz książkę za darmo, Zranieni pobierz książkę pdf za darmo, Zranieni pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Zranieni pdf za darmo.

  Leave a Reply