Pobierz Książkę Żony mojego ojca za darmo pdf, ePub, kindle

Pobierz Książkę Żony mojego ojca za darmo pdf, ePub, kindle

Żony mojego ojca Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Żony mojego ojca


Co łączy afrykańską powieść drogi, reportaże, których Kapuściński nigdy nie napisał, i magiczny realizm Marquéza?

Laurentina, portugalska dziennikarka, wyrusza do Afryki w poszukiwaniu biologicznego ojca, słynnego muzyka Faustyna Manso. Razem z partnerem i dopiero co poznanym kuzynem przemierza afrykański kontynent, idąc tropem wszystkich siedmiu żon jej ojca i jego osiemnaściorga dzieci….

Co łączy afrykańską powieść drogi, reportaże, których Kapuściński nigdy nie napisał, i magiczny realizm Marquéza?

Laurentina, portugalska dziennikarka, wyrusza do Afryki w poszukiwaniu biologicznego ojca, słynnego muzyka Faustyna Manso. Razem z partnerem i dopiero co poznanym kuzynem przemierza afrykański kontynent, idąc tropem wszystkich siedmiu żon jej ojca i jego osiemnaściorga dzieci. Każda z odwiedzonych przez nią kobiet opowiada o Manso inną historię, która przybliża Laurentinę do odkrycia prawdy – prawdy o jej własnym życiu, tożsamości i korzeniach. Malarka, choreografka z RPA walcząca o równouprawnienie, pielęgniarka, która została panią minister zdrowia Mozambiku, uzdrowicielka rozmawiająca z duchami… – legendarny muzyk w każdym kraju zostawiał za sobą ślad miłości, namiętności i rozstania.

Laurentina jedzie śladem ojca. Śladem Laurentiny podąża niejaki José Eduardo Agualusa, który postanowił nakręcić film o pewnej wymyślonej dziennikarce szukającej w Afryce ojca. Dwie historie, jedna fikcyjna, druga prawdziwa, nakładają się na siebie, tworząc wielobarwny obraz Czarnej Afryki. Tej mniej znanej, onirycznej, pełnej absurdów, magicznej i zarazem okrutnej, wielokulturowej mieszaninie wpływów i języków.

Tę powieść mógłby napisać sam Kapuściński, którego z uwielbieniem czytają bohaterowie Żon mojego ojca. Albo sam Marquez, zwłaszcza te partie o kurze, która myślała, ze jest psem, albo o duchach i wróżeniu z fusów. Ale napisał ją José Eduardo Agualusa, angolski pisarz i dziennikarz znany w kręgu literatury portugalskojęzycznej. Na swoim koncie ma kilka znaczących nagród literackich, w tym The Independent Prize dla najlepszej powieści zagranicznej, a jego książki tłumaczone są na języki obce. Powieść Żony mojego ojca zyskała entuzjastyczne opinie krytyków i została przełożona na angielski, francuski, niemiecki i flamandzki.

 

Język Polski!


Pobierz Żony mojego ojca Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Żony mojego ojca (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!  Pobierz Żony mojego ojca eBook za darmo:

  Mirror-2

  Żony mojego ojca.pdf (PLN-0.00)

  Żony mojego ojca.epub (PLN-0.00)

  Żony mojego ojca.doc (PLN-0.00)

  Żony mojego ojca.txt (PLN-0.00)

  Żony mojego ojca.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Żony mojego ojca.PDF – (PLN 0.00);

  Żony mojego ojca.MOBI – (PLN 0.00);

  Żony mojego ojca.EPUB – (PLN 0.00);

  Żony mojego ojca.DOC – (PLN 0.00);

  Żony mojego ojca.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Żony mojego ojca ebook, Książkę Żony mojego ojca FB2, Download Żony mojego ojca PDF , Download Żony mojego ojca MOBI, Online Żony mojego ojca książkę, Za darmo Pobierz Żony mojego ojca IPhone, Online Książkę Żony mojego ojca PDF, Za darmo Żony mojego ojca DJVU, Za darmo pobierz Żony mojego ojca TXT, Pobierz Żony mojego ojca RTF, Online Żony mojego ojca FB2 , e-książkę Żony mojego ojca pobierz TXT, Za darmo Żony mojego ojca pobierz książkę, Książkę Żony mojego ojca pobierz MOBI, Pobierz Żony mojego ojca IPad, Czytaj Żony mojego ojca MOBI, Czytaj Żony mojego ojca DOCX, Za darmo Żony mojego ojca AWZ, Download książkę Żony mojego ojca iPad , Za darmo Żony mojego ojca DJVU, Download Żony mojego ojca książkę za darmo, Za darmo książkę Żony mojego ojca DVD, Czytaj Żony mojego ojca TXT, eBook Żony mojego ojca pobierz DJVU, Żony mojego ojca pobierz książkę za darmo, Żony mojego ojca pobierz książkę pdf za darmo, Żony mojego ojca pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Żony mojego ojca pdf za darmo.

  Leave a Reply