Pobierz Książkę Żona sułtana za darmo pdf, ePub, kindle

Pobierz Książkę Żona sułtana za darmo pdf, ePub, kindle

Żona sułtana Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Żona sułtana


Od haremu w Maroku po angielski dwór królewski Karola II – porywająca opowieść o intrygach, lojalności i pożądaniu.

Wyobraź sobie kombinację egzotycznej arabskiej baśni z pasjonującą powieścią historyczną.

Maroko. Jest rok 1677.

Dwór okrutnego sułtana Mulaja Ismaila to miejsce, w którym bardzo łatwo stracić życie. Wie o tym bardzo dobrze niewolnik Nus-Nus, eunuch, skryba prowadzący…

Od haremu w Maroku po angielski dwór królewski Karola II – porywająca opowieść o intrygach, lojalności i pożądaniu.

Wyobraź sobie kombinację egzotycznej arabskiej baśni z pasjonującą powieścią historyczną.

Maroko. Jest rok 1677.

Dwór okrutnego sułtana Mulaja Ismaila to miejsce, w którym bardzo łatwo stracić życie. Wie o tym bardzo dobrze niewolnik Nus-Nus, eunuch, skryba prowadzący sułtańską Księgę Łoża. Nieustannie lawiruje między porywczym sułtanem, pierwszą żoną mającą niebezpieczną skłonność do trucizn i czarnej magii oraz zepsutym, folgującym swoim zachciankom wielkim wezyrem. Jego niewesoła egzystencja staje się jeszcze trudniejsza, gdy do haremu trafia Angielka porwana przez korsarzy. Nus-Nus beznadziejnie się w niej zakochuje… Ona zaś, urodziwszy sułtanowi syna, postanawia uciec…

Autorka, zręcznie łącząc postacie i wydarzenia historyczne z literacką fikcją, maluje niezwykle barwny obraz siedemnastowiecznego dworu muzułmańskiego władcy, z jego złożonymi relacjami i egzotycznymi obyczajami.

“Świetnie napisana, romantyczna powieść przygodowa, która przypadnie do gustu miłośniczkom pisarstwa Kate Mosse i Philippy Gregory”. – “Daily Mail”

Jane Johnson dorastała w Kornwalii, ale obecnie dużo czasu spędza w Maroku, gdzie poznała swego berberyjskiego męża. Żona sułtana jest jej trzecią powieścią zainspirowaną kulturą i historią Maroka, poprzednie to przełożony na dwadzieścia cztery języki Podarunek z przeszłości oraz Tajemnica amuletu. Jane Johnson od wielu lat pracuje w branży wydawniczej, łącząc zawód wydawcy z pisaniem książek dla dzieci i dorosłych.

 

Język Polski!


Pobierz Żona sułtana Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Żona sułtana (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!  Pobierz Żona sułtana eBook za darmo:

  Mirror-2

  Żona sułtana.pdf (PLN-0.00)

  Żona sułtana.epub (PLN-0.00)

  Żona sułtana.doc (PLN-0.00)

  Żona sułtana.txt (PLN-0.00)

  Żona sułtana.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Żona sułtana.PDF – (PLN 0.00);

  Żona sułtana.MOBI – (PLN 0.00);

  Żona sułtana.EPUB – (PLN 0.00);

  Żona sułtana.DOC – (PLN 0.00);

  Żona sułtana.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Żona sułtana ebook, Książkę Żona sułtana FB2, Download Żona sułtana PDF , Download Żona sułtana MOBI, Online Żona sułtana książkę, Za darmo Pobierz Żona sułtana IPhone, Online Książkę Żona sułtana PDF, Za darmo Żona sułtana DJVU, Za darmo pobierz Żona sułtana TXT, Pobierz Żona sułtana RTF, Online Żona sułtana FB2 , e-książkę Żona sułtana pobierz TXT, Za darmo Żona sułtana pobierz książkę, Książkę Żona sułtana pobierz MOBI, Pobierz Żona sułtana IPad, Czytaj Żona sułtana MOBI, Czytaj Żona sułtana DOCX, Za darmo Żona sułtana AWZ, Download książkę Żona sułtana iPad , Za darmo Żona sułtana DJVU, Download Żona sułtana książkę za darmo, Za darmo książkę Żona sułtana DVD, Czytaj Żona sułtana TXT, eBook Żona sułtana pobierz DJVU, Żona sułtana pobierz książkę za darmo, Żona sułtana pobierz książkę pdf za darmo, Żona sułtana pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Żona sułtana pdf za darmo.

  Leave a Reply