Pobierz Książkę Zniknąć za darmo pdf, ePub, kindle

Pobierz Książkę Zniknąć za darmo pdf, ePub, kindle

Zniknąć Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Zniknąć


Kuba ma sześć lat, osiem miesięcy i trzynaście dni. Pomijając fakt, że brat go nie lubi, a tata za bardzo nie zwraca na niego uwagi, nic złego mu się w życiu nie dzieje. Po prostu nie lubi treningów i nie lubi brata, Martina, jak go straszy. Kuba jest cały jaśniutki i strasznie mały jak na swój wiek.

Nie lubi jeść. Czasami wyrzuca przez okno. Ale potem już się boi, bo raz kawałek mięsa spadł…

Kuba ma sześć lat, osiem miesięcy i trzynaście dni. Pomijając fakt, że brat go nie lubi, a tata za bardzo nie zwraca na niego uwagi, nic złego mu się w życiu nie dzieje. Po prostu nie lubi treningów i nie lubi brata, Martina, jak go straszy. Kuba jest cały jaśniutki i strasznie mały jak na swój wiek.

Nie lubi jeść. Czasami wyrzuca przez okno. Ale potem już się boi, bo raz kawałek mięsa spadł na parapet sąsiadów z dołu. Kuba ma dla siebie całą mamę, Martin całego tatę i każdy z nich chciałby też kawałek tego drugiego rodzica.

Vojta jest rudy i wycina z papieru modele okrętów. Mama mówi, że kiedy wycina, nic do niego nie dociera. Nie za bardzo to kuma, ale przywykła. Siostra, Pavla, nie przywykła, a to dlatego, że jest strasznie głupia. Ale to tak naprawdę strasznie. Uczy się na kucharkę i już teraz jest okropnie gruba.

Vojta ma jedenaście lat, Pavlína szesnaście, ale i tak by go nie dogoniła, on biega szybciej.Vojta i Pavla mieszkają z mamą. Tata Vojty podobno jest marynarzem i służy na statku gdzieś za granicą. Tata Pavlíny mieszka w Stanach i czasem wysyła jej paczki, ale też jest dupkiem.

Helena sama wychowuje Jiříka. Tata nie za bardzo chce go widywać. Jego pech, idiota. Ale płaci.

Helena ma młodszą siostrę, Hanę, ale nigdy za sobą nie przepadały. Po prawie dwudziestu latach Hana odzywa się do siostry tylko z powodu śmierci kogoś, kogo Helena nie tylko całe wieki nie widziała, ale nawet wcześniej nie lubiła. Hanka pisze Przyjedź. Czemu nie. Helena chciała to przecież zrobić już ze sto razy. Nie, dużo więcej razy. Ale kiedy przyjeżdża, zauważa coś dziwnego.
Jej własny syn wygląda jak jej ojczym. Coś jest nie tak.

“Zniknąć” – trzy nowele, trzy współczesne historie rodzinne. Trudno się od nich oderwać. Opowiedziane wartko i beznamiętnie, wywołują jednak w czytelniku burzę emocji. Doskonale skonstruowana fabuła, żywi bohaterowie, którzy zabierają w swój świat; równocześnie, niepostrzeżenie i z zaskakującą siłą prowokując nasze własne wspomnienia – najmocniejsze – rodzinne. Bo właśnie w tych relacjach – rodzinnych – jak nigdzie indziej zacierają się granice między miłością a nienawiścią, egoizmem a poświęceniem, codziennością a mroczną tajemnicą. Nic nie daje nam tyle sił i równocześnie tak bezwzględnie nie obezwładnia, jak rodzina. Przecież wszyscy wiemy, że…

…najwięcej wypadków przydarza się w domu!

“Zniknąć” błyskawicznie stało się w Czechach bestsellerem i przyniosło młodej autorce, Petrze Soukupovej, najważniejszą czeską nagrodę literacką Magnesia Litera w kategorii Książka Roku.

 

Język Polski!


Pobierz Zniknąć Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Zniknąć (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!  Pobierz Zniknąć eBook za darmo:

  Mirror-2

  Zniknąć.pdf (PLN-0.00)

  Zniknąć.epub (PLN-0.00)

  Zniknąć.doc (PLN-0.00)

  Zniknąć.txt (PLN-0.00)

  Zniknąć.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Zniknąć.PDF – (PLN 0.00);

  Zniknąć.MOBI – (PLN 0.00);

  Zniknąć.EPUB – (PLN 0.00);

  Zniknąć.DOC – (PLN 0.00);

  Zniknąć.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Zniknąć ebook, Książkę Zniknąć FB2, Download Zniknąć PDF , Download Zniknąć MOBI, Online Zniknąć książkę, Za darmo Pobierz Zniknąć IPhone, Online Książkę Zniknąć PDF, Za darmo Zniknąć DJVU, Za darmo pobierz Zniknąć TXT, Pobierz Zniknąć RTF, Online Zniknąć FB2 , e-książkę Zniknąć pobierz TXT, Za darmo Zniknąć pobierz książkę, Książkę Zniknąć pobierz MOBI, Pobierz Zniknąć IPad, Czytaj Zniknąć MOBI, Czytaj Zniknąć DOCX, Za darmo Zniknąć AWZ, Download książkę Zniknąć iPad , Za darmo Zniknąć DJVU, Download Zniknąć książkę za darmo, Za darmo książkę Zniknąć DVD, Czytaj Zniknąć TXT, eBook Zniknąć pobierz DJVU, Zniknąć pobierz książkę za darmo, Zniknąć pobierz książkę pdf za darmo, Zniknąć pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Zniknąć pdf za darmo.

  Leave a Reply