Pobierz Książkę Zapiski o herbacie za darmo pdf, ePub, kindle

Pobierz Książkę Zapiski o herbacie za darmo pdf, ePub, kindle

Zapiski o herbacie Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Zapiski o herbacie


apiski o herbacie – to efekt wieloletniego zgłębiania kultury herbaty i podróży w odległe regiony Dalekiego Wschodu, obserwacji lokalnych zwyczajów i rozmów ze znawcami – zarówno z nauczycielami różnych szkół sztuki herbaty, jak i z przedstawicielami miejscowych społeczności. Jest też źródłem bardzo bogatej dokumentacji fotograficznej wykonanej osobiście przez autora w setkach miejsc, które…

apiski o herbacie – to efekt wieloletniego zgłębiania kultury herbaty i podróży w odległe regiony Dalekiego Wschodu, obserwacji lokalnych zwyczajów i rozmów ze znawcami – zarówno z nauczycielami różnych szkół sztuki herbaty, jak i z przedstawicielami miejscowych społeczności. Jest też źródłem bardzo bogatej dokumentacji fotograficznej wykonanej osobiście przez autora w setkach miejsc, które zwiedził, uwieczniając często miejsca produkcji herbaty od kuchni.
Wiedza na temat krzewu herbacianego i jego wytworów przekazana jest w sposób przystępny i mimo dużej dawki wiadomości, nie jest dla czytelnika męczącą lekturą – przeciwnie prowadzi go w sposób lekki i relaksujący w bogaty świat herbaty. Spełnia ona w ten sposób zamierzenie jakim było oddanie ducha herbaty. Pojęcie herbata bowiem, obejmuje nie tylko napar z przetworzonych listków krzewu herbacianego – jest ono zjawiskiem tak wielowymiarowym, że mieści się w nim hobby, sztuka duchowa i użytkowa, filozofia, medytacja, kultura, sposób relaksacji, poszerzanie świadomości pozwalającej na odmienne spojrzenie na zjawiska przyrody zachodzące wokół i wiele innych wartości. Zgłębianie zagadnień związanych z herbatą otwiera nas świat różnorodnych doznań. W Zapiskach o herbacie możemy prześledzić jak nie wyróżniający się w bogatym świecie roślin, skromny krzew herbaciany wywarł olbrzymi wpływ na kulturę i obyczajowość krajów Dalekiego Wschodu i jak elementy kultury herbacianej zaczynają coraz silniej przenikać do krajów Zachodu.
Książka jest ponadto skondensowanym zbiorem zagadnień, poruszających duchowe, kulturowe a także praktyczne wiadomości o herbacie. Z jej kart czytelnik dowie się jak to możliwe, że z tego samego krzewu herbacianego można uzyskać wiele odmiennych smaków i gatunków, znajdzie praktyczne wiadomości na temat akcesoriów, sposobów traktowania i parzenia ponad 50 rodzajów herbat, a także będzie miał możliwość zapoznania się z oryginalną pisownią używaną w państwach z których dany gatunek pochodzi (co może okazać się praktyczne w podróżach).

 

Język Polski!


Pobierz Zapiski o herbacie Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Zapiski o herbacie (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  978-83-922634-4-9
  liczba stron
  167
  słowa kluczowe
  herbata, kulinaria, Azja, Chiny, Wietnam, Korea, Japonia
  język
  polski
  dodał
  Marcin


  Pobierz Zapiski o herbacie eBook za darmo:

  Mirror-2

  Zapiski o herbacie.pdf (PLN-0.00)

  Zapiski o herbacie.epub (PLN-0.00)

  Zapiski o herbacie.doc (PLN-0.00)

  Zapiski o herbacie.txt (PLN-0.00)

  Zapiski o herbacie.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Zapiski o herbacie.PDF – (PLN 0.00);

  Zapiski o herbacie.MOBI – (PLN 0.00);

  Zapiski o herbacie.EPUB – (PLN 0.00);

  Zapiski o herbacie.DOC – (PLN 0.00);

  Zapiski o herbacie.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Zapiski o herbacie ebook, Książkę Zapiski o herbacie FB2, Download Zapiski o herbacie PDF , Download Zapiski o herbacie MOBI, Online Zapiski o herbacie książkę, Za darmo Pobierz Zapiski o herbacie IPhone, Online Książkę Zapiski o herbacie PDF, Za darmo Zapiski o herbacie DJVU, Za darmo pobierz Zapiski o herbacie TXT, Pobierz Zapiski o herbacie RTF, Online Zapiski o herbacie FB2 , e-książkę Zapiski o herbacie pobierz TXT, Za darmo Zapiski o herbacie pobierz książkę, Książkę Zapiski o herbacie pobierz MOBI, Pobierz Zapiski o herbacie IPad, Czytaj Zapiski o herbacie MOBI, Czytaj Zapiski o herbacie DOCX, Za darmo Zapiski o herbacie AWZ, Download książkę Zapiski o herbacie iPad , Za darmo Zapiski o herbacie DJVU, Download Zapiski o herbacie książkę za darmo, Za darmo książkę Zapiski o herbacie DVD, Czytaj Zapiski o herbacie TXT, eBook Zapiski o herbacie pobierz DJVU, Zapiski o herbacie pobierz książkę za darmo, Zapiski o herbacie pobierz książkę pdf za darmo, Zapiski o herbacie pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Zapiski o herbacie pdf za darmo.

  Leave a Reply