Pobierz Książkę Z notatnika stanu wojennego za darmo pdf, ePub, kindle

Pobierz Książkę Z notatnika stanu wojennego za darmo pdf, ePub, kindle

Z notatnika stanu wojennego Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Z notatnika stanu wojennego


(z okładki)
Ta książka powstała w szczególnych okolicznościach mojej biografii i w okresie historycznym, który należy już do przeszłości. Pierwsza kartka “Notatek” została napisana w celi więzienia w Białołęce, zapewne 14 lub 15 grudnia 1981 roku. Następne pisałem w obozie internowania Jaworze, w okresie zimy 1981/82. Potem nie pisałem wcale, by znów notować latem roku 1982 we wsi Gorzewo, a…

(z okładki)
Ta książka powstała w szczególnych okolicznościach mojej biografii i w okresie historycznym, który należy już do przeszłości. Pierwsza kartka “Notatek” została napisana w celi więzienia w Białołęce, zapewne 14 lub 15 grudnia 1981 roku. Następne pisałem w obozie internowania Jaworze, w okresie zimy 1981/82. Potem nie pisałem wcale, by znów notować latem roku 1982 we wsi Gorzewo, a później także w Warszawie, podczas jesieni i zimy, aż do końca stycznia 1983 roku.

Pisząc nie myślałem o publikacji. Potem zdecydowałem inaczej. (…) Dokonując korekty wydawniczej, od nowa te zapiski przeżywałem. Jestem świadomy zupełnie nowej sytuacji. W roku 1989 miesiące stanu wojennego to w sensie duchowym – prehistoria. Podczas lektury miałem dziwne uczucie, jakbym w środku dnia słyszał wołanie głosu, który rozległ się kiedyś w ciemnej nocy, w godzinie złego snu.

 

Język Polski!


Pobierz Z notatnika stanu wojennego Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Z notatnika stanu wojennego (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  83-85066-02-0
  liczba stron
  149
  słowa kluczowe
  stan wojenny, więzienie
  kategoria
  historyczna
  język
  polski
  dodała
  Wiola-M


  Pobierz Z notatnika stanu wojennego eBook za darmo:

  Mirror-2

  Z notatnika stanu wojennego.pdf (PLN-0.00)

  Z notatnika stanu wojennego.epub (PLN-0.00)

  Z notatnika stanu wojennego.doc (PLN-0.00)

  Z notatnika stanu wojennego.txt (PLN-0.00)

  Z notatnika stanu wojennego.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Z notatnika stanu wojennego.PDF – (PLN 0.00);

  Z notatnika stanu wojennego.MOBI – (PLN 0.00);

  Z notatnika stanu wojennego.EPUB – (PLN 0.00);

  Z notatnika stanu wojennego.DOC – (PLN 0.00);

  Z notatnika stanu wojennego.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Z notatnika stanu wojennego ebook, Książkę Z notatnika stanu wojennego FB2, Download Z notatnika stanu wojennego PDF , Download Z notatnika stanu wojennego MOBI, Online Z notatnika stanu wojennego książkę, Za darmo Pobierz Z notatnika stanu wojennego IPhone, Online Książkę Z notatnika stanu wojennego PDF, Za darmo Z notatnika stanu wojennego DJVU, Za darmo pobierz Z notatnika stanu wojennego TXT, Pobierz Z notatnika stanu wojennego RTF, Online Z notatnika stanu wojennego FB2 , e-książkę Z notatnika stanu wojennego pobierz TXT, Za darmo Z notatnika stanu wojennego pobierz książkę, Książkę Z notatnika stanu wojennego pobierz MOBI, Pobierz Z notatnika stanu wojennego IPad, Czytaj Z notatnika stanu wojennego MOBI, Czytaj Z notatnika stanu wojennego DOCX, Za darmo Z notatnika stanu wojennego AWZ, Download książkę Z notatnika stanu wojennego iPad , Za darmo Z notatnika stanu wojennego DJVU, Download Z notatnika stanu wojennego książkę za darmo, Za darmo książkę Z notatnika stanu wojennego DVD, Czytaj Z notatnika stanu wojennego TXT, eBook Z notatnika stanu wojennego pobierz DJVU, Z notatnika stanu wojennego pobierz książkę za darmo, Z notatnika stanu wojennego pobierz książkę pdf za darmo, Z notatnika stanu wojennego pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Z notatnika stanu wojennego pdf za darmo.

  Leave a Reply