Pobierz Książkę Wyznania gejszy za darmo pdf, ePub, kindle

Pobierz Książkę Wyznania gejszy za darmo pdf, ePub, kindle

Wyznania gejszy Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Wyznania gejszy


Jedna z najważniejszych i najpiękniejszych opowieści o miłości. Debiut literacki, który podbił serca czytelników na całym świecie. Książka, na podstawie której powstał obsypany Oscarami film, z niezapomnianą rolą przepięknej Ziyi Zhang.
Opowieść Sayuri, córki prostego rybaka, zaczyna się w 1929 roku, gdy jako dziewięcioletnia dziewczynka zostaje sprzedana przez ojca do renomowanej szkoły…

Jedna z najważniejszych i najpiękniejszych opowieści o miłości. Debiut literacki, który podbił serca czytelników na całym świecie. Książka, na podstawie której powstał obsypany Oscarami film, z niezapomnianą rolą przepięknej Ziyi Zhang.
Opowieść Sayuri, córki prostego rybaka, zaczyna się w 1929 roku, gdy jako dziewięcioletnia dziewczynka zostaje sprzedana przez ojca do renomowanej szkoły gejsz w Kioto. Oczami Sayuri śledzimy jej edukację: naukę tańca, muzyki, noszenia kimona, sztuki makijażu i układania włosów, nalewania sake. Obserwujemy niezwykły świat, w którym dziewictwo dziewczyny jest towarem sprzedawanym na licytacji temu, który zaoferuje najwięcej. Świat, w którym kobiety są szkolone w sztuce uwodzenia bogatych i wpływowych mężczyzn, a miłość uchodzi za iluzję.

 

Język Polski!


Pobierz Wyznania gejszy Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Wyznania gejszy (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!  Pobierz Wyznania gejszy eBook za darmo:

  Mirror-2

  Wyznania gejszy.pdf (PLN-0.00)

  Wyznania gejszy.epub (PLN-0.00)

  Wyznania gejszy.doc (PLN-0.00)

  Wyznania gejszy.txt (PLN-0.00)

  Wyznania gejszy.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Wyznania gejszy.PDF – (PLN 0.00);

  Wyznania gejszy.MOBI – (PLN 0.00);

  Wyznania gejszy.EPUB – (PLN 0.00);

  Wyznania gejszy.DOC – (PLN 0.00);

  Wyznania gejszy.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Wyznania gejszy ebook, Książkę Wyznania gejszy FB2, Download Wyznania gejszy PDF , Download Wyznania gejszy MOBI, Online Wyznania gejszy książkę, Za darmo Pobierz Wyznania gejszy IPhone, Online Książkę Wyznania gejszy PDF, Za darmo Wyznania gejszy DJVU, Za darmo pobierz Wyznania gejszy TXT, Pobierz Wyznania gejszy RTF, Online Wyznania gejszy FB2 , e-książkę Wyznania gejszy pobierz TXT, Za darmo Wyznania gejszy pobierz książkę, Książkę Wyznania gejszy pobierz MOBI, Pobierz Wyznania gejszy IPad, Czytaj Wyznania gejszy MOBI, Czytaj Wyznania gejszy DOCX, Za darmo Wyznania gejszy AWZ, Download książkę Wyznania gejszy iPad , Za darmo Wyznania gejszy DJVU, Download Wyznania gejszy książkę za darmo, Za darmo książkę Wyznania gejszy DVD, Czytaj Wyznania gejszy TXT, eBook Wyznania gejszy pobierz DJVU, Wyznania gejszy pobierz książkę za darmo, Wyznania gejszy pobierz książkę pdf za darmo, Wyznania gejszy pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Wyznania gejszy pdf za darmo.

  Leave a Reply