Pobierz Książkę Wściekły pies za darmo pdf, ePub, kindle

Pobierz Książkę Wściekły pies za darmo pdf, ePub, kindle

Wściekły pies Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Wściekły pies


Wojciech Tochman, jeden z najlepszych polskich reporterów i dwukrotny finalista Nagrody Literackiej Nike, prezentuje we “Wściekłym psie” teksty, które w przejmujący sposób opisują tragiczne ludzkie doświadczenia powodowane przez zło w jego najróżniejszych postaciach.
Autor pokazuje w swojej książce m.in. heroiczną walkę samotnej kobiety z księdzem molestującym dzieci, przerażający los chłopca…

Wojciech Tochman, jeden z najlepszych polskich reporterów i dwukrotny finalista Nagrody Literackiej Nike, prezentuje we “Wściekłym psie” teksty, które w przejmujący sposób opisują tragiczne ludzkie doświadczenia powodowane przez zło w jego najróżniejszych postaciach.
Autor pokazuje w swojej książce m.in. heroiczną walkę samotnej kobiety z księdzem molestującym dzieci, przerażający los chłopca chorego na syndrom Tourette’a i próby odnalezienia swego miejsca w świecie przez mężczyznę, który doznał całkowitej amnezji. Wyjątkową pozycję zajmują teksty “Mojżeszowy krzak” i “Amen” o tragedii, która poruszyła całą Polskę: katastrofie autokaru maturzystów jadących z pielgrzymką do narodowego sanktuarium. Kontrowersje wzbudzić może odważne i pełne cierpienia wyznanie katolickiego księdza – tytułowego Wściekłego psa.
Tochman, wychodząc na spotkanie zła, kreśli w swych reportażach zarówno obraz ludzkiej podłości – obłudy, fałszu, nienawiści i zakłamania – jak i ludzkich tragedii, które nieoczekiwanie mogą stać się udziałem każdego z nas. Ta mocna i wstrząsająca książka z pewnością poruszy wielu czytelników.

 

Język Polski!


Pobierz Wściekły pies Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Wściekły pies (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  9788324008872
  liczba stron
  166
  kategoria
  literatura faktu
  język
  polski
  dodała
  dorsz


  Pobierz Wściekły pies eBook za darmo:

  Mirror-2

  Wściekły pies.pdf (PLN-0.00)

  Wściekły pies.epub (PLN-0.00)

  Wściekły pies.doc (PLN-0.00)

  Wściekły pies.txt (PLN-0.00)

  Wściekły pies.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Wściekły pies.PDF – (PLN 0.00);

  Wściekły pies.MOBI – (PLN 0.00);

  Wściekły pies.EPUB – (PLN 0.00);

  Wściekły pies.DOC – (PLN 0.00);

  Wściekły pies.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Wściekły pies ebook, Książkę Wściekły pies FB2, Download Wściekły pies PDF , Download Wściekły pies MOBI, Online Wściekły pies książkę, Za darmo Pobierz Wściekły pies IPhone, Online Książkę Wściekły pies PDF, Za darmo Wściekły pies DJVU, Za darmo pobierz Wściekły pies TXT, Pobierz Wściekły pies RTF, Online Wściekły pies FB2 , e-książkę Wściekły pies pobierz TXT, Za darmo Wściekły pies pobierz książkę, Książkę Wściekły pies pobierz MOBI, Pobierz Wściekły pies IPad, Czytaj Wściekły pies MOBI, Czytaj Wściekły pies DOCX, Za darmo Wściekły pies AWZ, Download książkę Wściekły pies iPad , Za darmo Wściekły pies DJVU, Download Wściekły pies książkę za darmo, Za darmo książkę Wściekły pies DVD, Czytaj Wściekły pies TXT, eBook Wściekły pies pobierz DJVU, Wściekły pies pobierz książkę za darmo, Wściekły pies pobierz książkę pdf za darmo, Wściekły pies pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Wściekły pies pdf za darmo.

  Leave a Reply