Pobierz Książkę Wrzos za darmo pdf, ePub, kindle

Pobierz Książkę Wrzos za darmo pdf, ePub, kindle

Wrzos Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Wrzos


Warszawa okresu międzywojnia. Andrzej Sanicki bryluje wśród śmietanki towarzyskiej stolicy. Chcąc spełnić ostatnią wolę matki, musi ograniczyć hulaszczy tryb życia – ma się ożenić! Wybór pada na Kazię Szpanowską, spokojną, dobrą i cichą pannę z dzierżawnego folwarku. Andrzej u jej boku powoli dojrzewa do prawdziwej miłości, zaś Kazia poświęca się pomocy charytatywnej, wciąż jednak…

Warszawa okresu międzywojnia. Andrzej Sanicki bryluje wśród śmietanki towarzyskiej stolicy. Chcąc spełnić ostatnią wolę matki, musi ograniczyć hulaszczy tryb życia – ma się ożenić! Wybór pada na Kazię Szpanowską, spokojną, dobrą i cichą pannę z dzierżawnego folwarku. Andrzej u jej boku powoli dojrzewa do prawdziwej miłości, zaś Kazia poświęca się pomocy charytatywnej, wciąż jednak rozpamiętując w sercu młodzieńczą miłość. Czy taki związek może przetrwać na wielkomiejskim targowisku próżności?

„Wszystko się stać może, ale żeby się Andrzej Sanicki miał żenić, to szczyt, co plotka wymyślić zdolna. (…) Mówiono, że podobno pan Andrzej z ojcem się pojednał, że kawalerskie swe mieszkanie zwija, że ojciec, pan prezes, ustępuje mu pierwsze piętro w swej kamienicy na Marszałkowskiej, że widziano ich obu, pod rękę, wychodzących od jubilera. Słowem, dziwa. (…)
– Naprawdę się żeni? Z kim? Gdzie?
– Daleko. Ze wsi bierze jakąś topolę czy stokroć.
– Ze wsi, z daleka! Chyba. Tutaj nie mógłby się ożenić, mając taką reputację. (…)
– Poznał ją w karnawale, zatem. Kto to być może? (…)
– Niech się panie nie trudzą. Na karnawale nie była i on jej wcale nie zna.
– Awantura! Więc prezes zwyciężył – postawi na swoim, żeni go! Biedna ofiara.”

 

Język Polski!


Pobierz Wrzos Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Wrzos (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  9788377694107
  liczba stron
  300
  kategoria
  Literatura piękna
  język
  polski
  dodała
  esperanza


  Pobierz Wrzos eBook za darmo:

  Mirror-2

  Wrzos.pdf (PLN-0.00)

  Wrzos.epub (PLN-0.00)

  Wrzos.doc (PLN-0.00)

  Wrzos.txt (PLN-0.00)

  Wrzos.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Wrzos.PDF – (PLN 0.00);

  Wrzos.MOBI – (PLN 0.00);

  Wrzos.EPUB – (PLN 0.00);

  Wrzos.DOC – (PLN 0.00);

  Wrzos.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Wrzos ebook, Książkę Wrzos FB2, Download Wrzos PDF , Download Wrzos MOBI, Online Wrzos książkę, Za darmo Pobierz Wrzos IPhone, Online Książkę Wrzos PDF, Za darmo Wrzos DJVU, Za darmo pobierz Wrzos TXT, Pobierz Wrzos RTF, Online Wrzos FB2 , e-książkę Wrzos pobierz TXT, Za darmo Wrzos pobierz książkę, Książkę Wrzos pobierz MOBI, Pobierz Wrzos IPad, Czytaj Wrzos MOBI, Czytaj Wrzos DOCX, Za darmo Wrzos AWZ, Download książkę Wrzos iPad , Za darmo Wrzos DJVU, Download Wrzos książkę za darmo, Za darmo książkę Wrzos DVD, Czytaj Wrzos TXT, eBook Wrzos pobierz DJVU, Wrzos pobierz książkę za darmo, Wrzos pobierz książkę pdf za darmo, Wrzos pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Wrzos pdf za darmo.

  Leave a Reply