Pobierz Książkę Władcy Losu za darmo pdf, ePub, kindle

Pobierz Książkę Władcy Losu za darmo pdf, ePub, kindle

Władcy Losu Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Władcy Losu


“Władcy losu” to hybryda gry RPG i gry strategicznej. Pozwala bawić się postaciami o potężnych, paranormalnych zdolnościach, a jednocześnie jest emocjonująca jak “gra na giełdzie”. Wymaga od grających nieustannego obmyślania nowych, wyrafinowanych strategii.

Fundamentem systemu jest teoria mówiąca, że nad losem ludzi czuwają Tkacze, którzy w chwilach kluczowych przejmują na siebie…

“Władcy losu” to hybryda gry RPG i gry strategicznej. Pozwala bawić się postaciami o potężnych, paranormalnych zdolnościach, a jednocześnie jest emocjonująca jak “gra na giełdzie”. Wymaga od grających nieustannego obmyślania nowych, wyrafinowanych strategii.

Fundamentem systemu jest teoria mówiąca, że nad losem ludzi czuwają Tkacze, którzy w chwilach kluczowych przejmują na siebie odpowiedzialność za nakłanianie ich do Dobrego i Złego. Tkacze reprezentują przeciwstawne sobie siły: Dobro i Zło, albo Jasność i Ciemność – jakkolwiek by je nazwano. Gracze wcielają się w Tkaczy i obejmują “opiekę” nad pojedyńczym człowiekiem. Są Wysłannikami Przeznaczenia i tworzą dwa przeciwstawne obozy, grające przeciw sobie. Nierzadko od tego, kto wygra, zależą dalsze losy całego świata.

Tkacze posiadają specyficzne cechy i oryginalne moce. Jest to system, w którym zamiast typowych cech (siła, zręczność itp.) mamy asystę (moc wpływania na podopiecznego), wpływy (oddziaływanie na otoczenie), tworzenie (manipulowanie czasoprzestrzenią), siłę awatara (pozwalającą manifestować się w Świecie Śmiertelnych) i Moc. Dzięki szerokiemu wachlarzowi inspirujących zdolności, gracze automatycznie wpadają na zaskakujące, błyskotliwe rozwiązania, co daje wiele satysfakcji.

We “Władców losu” możemy grać w dowolnym okresie historii świata (np. starożytny Rzym, Rewolucja Październikowa, podbój kosmosu) lub nawet w innych, fantastycznych uniwersach (jako nakładka na inne gry RPG).

 

Język Polski!


Pobierz Władcy Losu Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Władcy Losu (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  83-914727-7-9
  liczba stron
  48
  słowa kluczowe
  fantastyka, gra fabularna, rpg, gry
  kategoria
  hobby
  język
  polski
  dodał
  Piter


  Pobierz Władcy Losu eBook za darmo:

  Mirror-2

  Władcy Losu.pdf (PLN-0.00)

  Władcy Losu.epub (PLN-0.00)

  Władcy Losu.doc (PLN-0.00)

  Władcy Losu.txt (PLN-0.00)

  Władcy Losu.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Władcy Losu.PDF – (PLN 0.00);

  Władcy Losu.MOBI – (PLN 0.00);

  Władcy Losu.EPUB – (PLN 0.00);

  Władcy Losu.DOC – (PLN 0.00);

  Władcy Losu.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Władcy Losu ebook, Książkę Władcy Losu FB2, Download Władcy Losu PDF , Download Władcy Losu MOBI, Online Władcy Losu książkę, Za darmo Pobierz Władcy Losu IPhone, Online Książkę Władcy Losu PDF, Za darmo Władcy Losu DJVU, Za darmo pobierz Władcy Losu TXT, Pobierz Władcy Losu RTF, Online Władcy Losu FB2 , e-książkę Władcy Losu pobierz TXT, Za darmo Władcy Losu pobierz książkę, Książkę Władcy Losu pobierz MOBI, Pobierz Władcy Losu IPad, Czytaj Władcy Losu MOBI, Czytaj Władcy Losu DOCX, Za darmo Władcy Losu AWZ, Download książkę Władcy Losu iPad , Za darmo Władcy Losu DJVU, Download Władcy Losu książkę za darmo, Za darmo książkę Władcy Losu DVD, Czytaj Władcy Losu TXT, eBook Władcy Losu pobierz DJVU, Władcy Losu pobierz książkę za darmo, Władcy Losu pobierz książkę pdf za darmo, Władcy Losu pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Władcy Losu pdf za darmo.

  Leave a Reply