Pobierz Książkę Wiersze, że aż strach! za darmo pdf, ePub, kindle

Pobierz Książkę Wiersze, że aż strach! za darmo pdf, ePub, kindle

Wiersze, że aż strach! Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Wiersze, że aż strach!


Małgorzata Strzałkowka ma już na koncie kilka książeczek z wierszami dla dzieci. Niektóre z nich ilustrowała sama – ciekawymi, niebanalnymi kolażami.
Równie ciekawe i niebanalne są jej wiersze, skrzące się od igraszek słownych i dowcipnych skojarzeń. Miłośnikom poezji dla dzieci przypomną też zapewne stare, dobre wzory spod znaku Brzechwy i Tuwima. Wiersze, że aż strach!, mówią, jak tytuł…

Małgorzata Strzałkowka ma już na koncie kilka książeczek z wierszami dla dzieci. Niektóre z nich ilustrowała sama – ciekawymi, niebanalnymi kolażami.
Równie ciekawe i niebanalne są jej wiersze, skrzące się od igraszek słownych i dowcipnych skojarzeń. Miłośnikom poezji dla dzieci przypomną też zapewne stare, dobre wzory spod znaku Brzechwy i Tuwima. Wiersze, że aż strach!, mówią, jak tytuł wskazuje, o strachu.
Dzieci lubią być straszone, szczególnie gdy łączy się to z dobrą zabawą i niczym nie grozi. Lubią też obłaskawiać strach, a książeczka Małgorzaty Strzałkowskiej mająca przy okazji zapewniania rozrywki – funkcję terapeutyczną – na pewno im w tym pomoże.

Wiersze, że aż strach! Małgorzaty Strzałkowskiej zdobyły w 2003 r. Nagrodę Literacką im. Kornela Makuszyńskiego(statuetkę Koziołka Matołka) przyznawaną przez fundację Książka dla Dziecka oraz otrzymały nominację w konkursie IX Wrocławskich Promocji Dobrych Książek.

 

Język Polski!


Pobierz Wiersze, że aż strach! Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Wiersze, że aż strach! (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  8372780633
  liczba stron
  32
  słowa kluczowe
  poezja dla dzieci, logopedia
  język
  polski
  dodała
  Maja


  Pobierz Wiersze, że aż strach! eBook za darmo:

  Mirror-2

  Wiersze, że aż strach!.pdf (PLN-0.00)

  Wiersze, że aż strach!.epub (PLN-0.00)

  Wiersze, że aż strach!.doc (PLN-0.00)

  Wiersze, że aż strach!.txt (PLN-0.00)

  Wiersze, że aż strach!.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Wiersze, że aż strach!.PDF – (PLN 0.00);

  Wiersze, że aż strach!.MOBI – (PLN 0.00);

  Wiersze, że aż strach!.EPUB – (PLN 0.00);

  Wiersze, że aż strach!.DOC – (PLN 0.00);

  Wiersze, że aż strach!.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Wiersze, że aż strach! ebook, Książkę Wiersze, że aż strach! FB2, Download Wiersze, że aż strach! PDF , Download Wiersze, że aż strach! MOBI, Online Wiersze, że aż strach! książkę, Za darmo Pobierz Wiersze, że aż strach! IPhone, Online Książkę Wiersze, że aż strach! PDF, Za darmo Wiersze, że aż strach! DJVU, Za darmo pobierz Wiersze, że aż strach! TXT, Pobierz Wiersze, że aż strach! RTF, Online Wiersze, że aż strach! FB2 , e-książkę Wiersze, że aż strach! pobierz TXT, Za darmo Wiersze, że aż strach! pobierz książkę, Książkę Wiersze, że aż strach! pobierz MOBI, Pobierz Wiersze, że aż strach! IPad, Czytaj Wiersze, że aż strach! MOBI, Czytaj Wiersze, że aż strach! DOCX, Za darmo Wiersze, że aż strach! AWZ, Download książkę Wiersze, że aż strach! iPad , Za darmo Wiersze, że aż strach! DJVU, Download Wiersze, że aż strach! książkę za darmo, Za darmo książkę Wiersze, że aż strach! DVD, Czytaj Wiersze, że aż strach! TXT, eBook Wiersze, że aż strach! pobierz DJVU, Wiersze, że aż strach! pobierz książkę za darmo, Wiersze, że aż strach! pobierz książkę pdf za darmo, Wiersze, że aż strach! pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Wiersze, że aż strach! pdf za darmo.

  Leave a Reply