Pobierz Książkę Wielki Sennik za darmo pdf, ePub, kindle

Pobierz Książkę Wielki Sennik za darmo pdf, ePub, kindle

Wielki Sennik Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Wielki Sennik


Czy wyśnione obrazy są przypadkowe i bezcelowe? A może zawierają przekazy, które, odpowiednio zinterpretowane, pomagają rozumieć siebie i ukryte motywy postępowania? Czy da się dzięki snom znaleźć odpowiedzi na dręczące pytania, zrozumieć swoje pragnienia i lęki? Jak skutecznie przypominać sobie sny, które umykają zaraz po przebudzeniu?

Wielki sennik składa się z dwóch części. Teoretyczna w…

Czy wyśnione obrazy są przypadkowe i bezcelowe? A może zawierają przekazy, które, odpowiednio zinterpretowane, pomagają rozumieć siebie i ukryte motywy postępowania? Czy da się dzięki snom znaleźć odpowiedzi na dręczące pytania, zrozumieć swoje pragnienia i lęki? Jak skutecznie przypominać sobie sny, które umykają zaraz po przebudzeniu?

Wielki sennik składa się z dwóch części. Teoretyczna w fascynujący sposób przedstawia wiedzę o snach: od starożytności, przez średniowiecze i nauki Freuda, po najnowsze odkrycia nauki związane z fizjologią snu. Autor podpowiada, jak sny mogą nam pomóc odzyskać harmonię, rozwiązać konflikty, rozwijać zdolności. Daje także proste ćwiczenia i uczy prowadzenia dzienniczka snów. Wyjaśnia, jak rozwijać umiejętność interpretacji i unikać przy tym błędów, jak pokonywać wewnętrzne opory przed analizowaniem nieraz trudnych do zaakceptowania przekazów, a nawet – jak pośrednio sterować przebiegiem snów.

Część praktyczna to ułożony w porządku alfabetycznym leksykon zawierający opis znaczeń symboli sennych. Pochodzą one i ze źródeł historycznych, i opierają się na wynikach nowoczesnych badań. Co to znaczy, gdy śni nam się duch, raj, jabłko lub żaba? Które znaki są pozytywne, a które zapowiadają kłopoty? To i wiele więcej znajdziecie w tym międzynarodowym bestsellerze.

 

Język Polski!


Pobierz Wielki Sennik Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Wielki Sennik (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!  Pobierz Wielki Sennik eBook za darmo:

  Mirror-2

  Wielki Sennik.pdf (PLN-0.00)

  Wielki Sennik.epub (PLN-0.00)

  Wielki Sennik.doc (PLN-0.00)

  Wielki Sennik.txt (PLN-0.00)

  Wielki Sennik.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Wielki Sennik.PDF – (PLN 0.00);

  Wielki Sennik.MOBI – (PLN 0.00);

  Wielki Sennik.EPUB – (PLN 0.00);

  Wielki Sennik.DOC – (PLN 0.00);

  Wielki Sennik.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Wielki Sennik ebook, Książkę Wielki Sennik FB2, Download Wielki Sennik PDF , Download Wielki Sennik MOBI, Online Wielki Sennik książkę, Za darmo Pobierz Wielki Sennik IPhone, Online Książkę Wielki Sennik PDF, Za darmo Wielki Sennik DJVU, Za darmo pobierz Wielki Sennik TXT, Pobierz Wielki Sennik RTF, Online Wielki Sennik FB2 , e-książkę Wielki Sennik pobierz TXT, Za darmo Wielki Sennik pobierz książkę, Książkę Wielki Sennik pobierz MOBI, Pobierz Wielki Sennik IPad, Czytaj Wielki Sennik MOBI, Czytaj Wielki Sennik DOCX, Za darmo Wielki Sennik AWZ, Download książkę Wielki Sennik iPad , Za darmo Wielki Sennik DJVU, Download Wielki Sennik książkę za darmo, Za darmo książkę Wielki Sennik DVD, Czytaj Wielki Sennik TXT, eBook Wielki Sennik pobierz DJVU, Wielki Sennik pobierz książkę za darmo, Wielki Sennik pobierz książkę pdf za darmo, Wielki Sennik pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Wielki Sennik pdf za darmo.

  Leave a Reply