Pobierz Książkę Wampirek – audiobook za darmo pdf, ePub, kindle

Pobierz Książkę Wampirek – audiobook za darmo pdf, ePub, kindle

Wampirek – audiobook Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Wampirek - audiobook

AudiobookCzyta Irena S. Tyl. Czas trwania: 3h 37 min 39 sek

Pierwsza z niezwykle popularnego na świecie cyklu historii o niecodziennej przyjaźni dzieci ludzkich i wampirzych. Rozpoczyna się w pokoju dziesięcioletniego Antosia, wielbiciela przerażających opowieści o wampirach, trollach i innych straszydłach. Pod nieobecność rodziców chłopca w otwartym oknie ląduje nieoczekiwany gość, najprawdziwszy…

Czyta Irena S. Tyl. Czas trwania: 3h 37 min 39 sek

Pierwsza z niezwykle popularnego na świecie cyklu historii o niecodziennej przyjaźni dzieci ludzkich i wampirzych. Rozpoczyna się w pokoju dziesięcioletniego Antosia, wielbiciela przerażających opowieści o wampirach, trollach i innych straszydłach. Pod nieobecność rodziców chłopca w otwartym oknie ląduje nieoczekiwany gość, najprawdziwszy wampir. Okazuje się, że ma na imię Rydygier, mieszka w starym grobowcu i jest młodym, ledwie stupięćdziesięcioletnim wampirkiem. Antosiowi w pierwszej chwili niełatwo jest pokonać niechęć – wampiry niemiłosiernie śmierdzą – i strach, musi bowiem udowodnić, że jego krew nie nadaje się do spożycia. Powoli jednak ta przedziwna znajomość zamienia się w prawdziwą przyjaźń. Wampirek jest pasjonującą opowieścią o tolerancji, odwadze i ofiarności. Znakomity pomysł, wartka narracja i wyraziste sylwetki bohaterów przesądziły o olbrzymim sukcesie książki wszędzie tam, gdzie się już ukazała.

[opis wydawcy]

 

Język Polski!


Pobierz Wampirek – audiobook Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Wampirek – audiobook (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!  Pobierz Wampirek – audiobook eBook za darmo:

  Mirror-2

  Wampirek – audiobook.pdf (PLN-0.00)

  Wampirek – audiobook.epub (PLN-0.00)

  Wampirek – audiobook.doc (PLN-0.00)

  Wampirek – audiobook.txt (PLN-0.00)

  Wampirek – audiobook.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Wampirek – audiobook.PDF – (PLN 0.00);

  Wampirek – audiobook.MOBI – (PLN 0.00);

  Wampirek – audiobook.EPUB – (PLN 0.00);

  Wampirek – audiobook.DOC – (PLN 0.00);

  Wampirek – audiobook.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Wampirek – audiobook ebook, Książkę Wampirek – audiobook FB2, Download Wampirek – audiobook PDF , Download Wampirek – audiobook MOBI, Online Wampirek – audiobook książkę, Za darmo Pobierz Wampirek – audiobook IPhone, Online Książkę Wampirek – audiobook PDF, Za darmo Wampirek – audiobook DJVU, Za darmo pobierz Wampirek – audiobook TXT, Pobierz Wampirek – audiobook RTF, Online Wampirek – audiobook FB2 , e-książkę Wampirek – audiobook pobierz TXT, Za darmo Wampirek – audiobook pobierz książkę, Książkę Wampirek – audiobook pobierz MOBI, Pobierz Wampirek – audiobook IPad, Czytaj Wampirek – audiobook MOBI, Czytaj Wampirek – audiobook DOCX, Za darmo Wampirek – audiobook AWZ, Download książkę Wampirek – audiobook iPad , Za darmo Wampirek – audiobook DJVU, Download Wampirek – audiobook książkę za darmo, Za darmo książkę Wampirek – audiobook DVD, Czytaj Wampirek – audiobook TXT, eBook Wampirek – audiobook pobierz DJVU, Wampirek – audiobook pobierz książkę za darmo, Wampirek – audiobook pobierz książkę pdf za darmo, Wampirek – audiobook pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Wampirek – audiobook pdf za darmo.

  Leave a Reply