Pobierz Książkę Unieważnienie za darmo pdf, ePub, kindle

Pobierz Książkę Unieważnienie za darmo pdf, ePub, kindle

Unieważnienie Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Unieważnienie


Waszyngtoński obrońca Stanton Shaw jest dumy, ambitny, zadaje błyskotliwe pytania i zasypuje wszystkich niepodważalnymi argumentami. Nieprzypadkowo nazywany jest Uwodzicielem Przysięgłych – ma południowy akcent, rozbrajający uśmiech i zniewalające zielone oczy – ciężko mu się oprzeć. Mężczyźni chcą być tacy jak on, kobiety pragną być przez niego szczegółowo przesłuchane.
Stanton ma plan na…

Waszyngtoński obrońca Stanton Shaw jest dumy, ambitny, zadaje błyskotliwe pytania i zasypuje wszystkich niepodważalnymi argumentami. Nieprzypadkowo nazywany jest Uwodzicielem Przysięgłych – ma południowy akcent, rozbrajający uśmiech i zniewalające zielone oczy – ciężko mu się oprzeć. Mężczyźni chcą być tacy jak on, kobiety pragną być przez niego szczegółowo przesłuchane.
Stanton ma plan na życie. Przez jakiś czas wszystko przebiega według ustalonego scenariusza.
Jednak pewnego dnia mężczyzna dostaje zaproszenie na ślub swojej licealnej miłości i jednocześnie matki jego ukochanej dziesięcioletniej córeczki. Jenny wychodzi za mąż – za kogoś innego.
Tego definitywnie nie było w planie.
***
Wychowana w mieście Sofia Santos jest nieugiętą prawniczką, planującą karierę najbardziej cenionego obrońcy w sprawach karnych w kraju. Nie ma czasu na związki czy inne tego typu rozpraszające rzeczy.
Jednak gdy Stanton, jej niesamowity „przyjaciel do łóżka” błaga o pomoc, kobieta zostaje wytrącona z równowagi, zepchnięta z obranej ścieżki, a jej świat wywrócony do góry nogami. Sofia zgadza się pojechać do zabitej dechami mieściny w stanie Missisipi, by pomóc Stantonowi odzyskać ukochaną.
Umysł podpowiada jej, że zwariowała… serce twierdzi jednak coś zupełnie innego.
***
Co się stanie, gdy doprowadzimy do spotkania mieszkańców niewielkiej mieściny, dwóch profesjonalistów wyćwiczonych w sporach, lokalną miss, czterech wielkich braci, Parówkę oraz Bunię z dubeltówką?
Poleje się burbon, wybuchnie namiętność, a pragnienia serca sprawią, że nawet najmisterniej ułożone plany zostaną unieważnione.

 

Język Polski!


Pobierz Unieważnienie Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Unieważnienie (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!  Pobierz Unieważnienie eBook za darmo:

  Mirror-2

  Unieważnienie.pdf (PLN-0.00)

  Unieważnienie.epub (PLN-0.00)

  Unieważnienie.doc (PLN-0.00)

  Unieważnienie.txt (PLN-0.00)

  Unieważnienie.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Unieważnienie.PDF – (PLN 0.00);

  Unieważnienie.MOBI – (PLN 0.00);

  Unieważnienie.EPUB – (PLN 0.00);

  Unieważnienie.DOC – (PLN 0.00);

  Unieważnienie.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Unieważnienie ebook, Książkę Unieważnienie FB2, Download Unieważnienie PDF , Download Unieważnienie MOBI, Online Unieważnienie książkę, Za darmo Pobierz Unieważnienie IPhone, Online Książkę Unieważnienie PDF, Za darmo Unieważnienie DJVU, Za darmo pobierz Unieważnienie TXT, Pobierz Unieważnienie RTF, Online Unieważnienie FB2 , e-książkę Unieważnienie pobierz TXT, Za darmo Unieważnienie pobierz książkę, Książkę Unieważnienie pobierz MOBI, Pobierz Unieważnienie IPad, Czytaj Unieważnienie MOBI, Czytaj Unieważnienie DOCX, Za darmo Unieważnienie AWZ, Download książkę Unieważnienie iPad , Za darmo Unieważnienie DJVU, Download Unieważnienie książkę za darmo, Za darmo książkę Unieważnienie DVD, Czytaj Unieważnienie TXT, eBook Unieważnienie pobierz DJVU, Unieważnienie pobierz książkę za darmo, Unieważnienie pobierz książkę pdf za darmo, Unieważnienie pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Unieważnienie pdf za darmo.

  Leave a Reply