Pobierz Książkę Trzydziesty kilometr za darmo pdf, ePub, kindle

Pobierz Książkę Trzydziesty kilometr za darmo pdf, ePub, kindle

Trzydziesty kilometr Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Trzydziesty kilometr


W maratonie trzydziesty kilometr to punkt krytyczny (tzw. „ściana”) i dla Radka, bohatera powieści, przyszedł czas, by się z nim skonfrontować zarówno w biegu, jak i w życiu. Młody polski pediatra znalazł się na egzystencjalnym zakręcie: stracił pracę, nagle porzuciła go ukochana, z którą zamierzał założyć rodzinę. Z depresji wyrywa go przyjaciel, skłaniając, by pobiegł z nim w Cracovia…

W maratonie trzydziesty kilometr to punkt krytyczny (tzw. „ściana”) i dla Radka, bohatera powieści, przyszedł czas, by się z nim skonfrontować zarówno w biegu, jak i w życiu. Młody polski pediatra znalazł się na egzystencjalnym zakręcie: stracił pracę, nagle porzuciła go ukochana, z którą zamierzał założyć rodzinę. Z depresji wyrywa go przyjaciel, skłaniając, by pobiegł z nim w Cracovia Maraton oraz by skorzystał z pomocy psychologa. Trzymiesięczne ciężkie treningi w połączeniu z psychoterapią stają się okresem szczególnej edukacji, kluczem do samopoznania. Bohaterowi udaje się sprostać wyzwaniu: odnajduje ideały młodości, wyrwa się z destrukcyjnej apatii i odzyskuje wiarę w sens życia. Dobiega do mety, pokonując własną słabość na 30 kilometrze i… wygrywa siebie. Teraz może już dokonać wyboru: rozstać się z Anią i wyjechać jako wolontariusz organizacji Lekarze bez Granic do brazylijskich faweli.

Powieść Readellego to swoista refleksja na temat kondycji człowieka, gdzie bieg maratoński staje się metaforą drogi życia: ciągłego zmagania ze sobą i światem, stawiania czoła wyzwaniom, dokonywania różnych przewartościowań i otwierania się na nowe horyzonty.

 

Język Polski!


Pobierz Trzydziesty kilometr Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Trzydziesty kilometr (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  978-83-7660-405-3
  liczba stron
  208
  słowa kluczowe
  psychologia, maraton,
  język
  polski
  dodała
  bursztynowa


  Pobierz Trzydziesty kilometr eBook za darmo:

  Mirror-2

  Trzydziesty kilometr.pdf (PLN-0.00)

  Trzydziesty kilometr.epub (PLN-0.00)

  Trzydziesty kilometr.doc (PLN-0.00)

  Trzydziesty kilometr.txt (PLN-0.00)

  Trzydziesty kilometr.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Trzydziesty kilometr.PDF – (PLN 0.00);

  Trzydziesty kilometr.MOBI – (PLN 0.00);

  Trzydziesty kilometr.EPUB – (PLN 0.00);

  Trzydziesty kilometr.DOC – (PLN 0.00);

  Trzydziesty kilometr.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Trzydziesty kilometr ebook, Książkę Trzydziesty kilometr FB2, Download Trzydziesty kilometr PDF , Download Trzydziesty kilometr MOBI, Online Trzydziesty kilometr książkę, Za darmo Pobierz Trzydziesty kilometr IPhone, Online Książkę Trzydziesty kilometr PDF, Za darmo Trzydziesty kilometr DJVU, Za darmo pobierz Trzydziesty kilometr TXT, Pobierz Trzydziesty kilometr RTF, Online Trzydziesty kilometr FB2 , e-książkę Trzydziesty kilometr pobierz TXT, Za darmo Trzydziesty kilometr pobierz książkę, Książkę Trzydziesty kilometr pobierz MOBI, Pobierz Trzydziesty kilometr IPad, Czytaj Trzydziesty kilometr MOBI, Czytaj Trzydziesty kilometr DOCX, Za darmo Trzydziesty kilometr AWZ, Download książkę Trzydziesty kilometr iPad , Za darmo Trzydziesty kilometr DJVU, Download Trzydziesty kilometr książkę za darmo, Za darmo książkę Trzydziesty kilometr DVD, Czytaj Trzydziesty kilometr TXT, eBook Trzydziesty kilometr pobierz DJVU, Trzydziesty kilometr pobierz książkę za darmo, Trzydziesty kilometr pobierz książkę pdf za darmo, Trzydziesty kilometr pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Trzydziesty kilometr pdf za darmo.

  Leave a Reply