Pobierz Książkę Trzy dłuższe historie za darmo pdf, ePub, kindle

Pobierz Książkę Trzy dłuższe historie za darmo pdf, ePub, kindle

Trzy dłuższe historie Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Trzy dłuższe historie


Czytelnik najbardziej zapewne przywykł do krótkich opowiadań Sławomira Mrożka.
Tym razem przedstawiamy trzy opowiadania, z których każde liczy kilkadziesiąt stron.
Wszystkie trzy powstały dziesięciolecia temu. I jak to u Mrożka bywa, z powodzeniem można w nich odnaleźć aktualną rzeczywistość, sprawy, które dostrzegamy także dzisiaj w sobie i wokół siebie.
Najdawniejsza Książeczka mułów to…

Czytelnik najbardziej zapewne przywykł do krótkich opowiadań Sławomira Mrożka.
Tym razem przedstawiamy trzy opowiadania, z których każde liczy kilkadziesiąt stron.
Wszystkie trzy powstały dziesięciolecia temu. I jak to u Mrożka bywa, z powodzeniem można w nich odnaleźć aktualną rzeczywistość, sprawy, które dostrzegamy także dzisiaj w sobie i wokół siebie.
Najdawniejsza Książeczka mułów to arcyzabawny utwór stylizowany na powieść przygodową; „łowcy mułów” próbują poskromić nader uciążliwe istoty odradzające się w każdym społeczeństwie i w każdym pokoleniu.
Moje ukochane Beznóżki to nowelka w formie listu ojca do syna o zderzeniu wybujałego idealizmu i młodzieńczych ambicji z prozą życia; zderzenie to rodzi obsesję, a jej skutki są zatrważające, tak dla postaci utworu, jak dla czytelnika.
Moniza Clavier jest satyryczną nowelą o kompleksach Polaka na Zachodzie; jej końcowa część, chociaż opowiadanie powstało dekady temu, jest doskonałą metaforą funkcjonowania rozmaitych ugrupowań społecznych i politycznych w dzisiejszej Polsce. W Polsce drugiego dziesięciolecia XXI wieku obecność Sławomira Mrożka nie bez powodu przyciaga tłumy młodych ludzi.

 

Język Polski!


Pobierz Trzy dłuższe historie Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Trzy dłuższe historie (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  978-83-7392-375-1
  liczba stron
  216
  słowa kluczowe
  opowiadania polskie
  język
  polski


  Pobierz Trzy dłuższe historie eBook za darmo:

  Mirror-2

  Trzy dłuższe historie.pdf (PLN-0.00)

  Trzy dłuższe historie.epub (PLN-0.00)

  Trzy dłuższe historie.doc (PLN-0.00)

  Trzy dłuższe historie.txt (PLN-0.00)

  Trzy dłuższe historie.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Trzy dłuższe historie.PDF – (PLN 0.00);

  Trzy dłuższe historie.MOBI – (PLN 0.00);

  Trzy dłuższe historie.EPUB – (PLN 0.00);

  Trzy dłuższe historie.DOC – (PLN 0.00);

  Trzy dłuższe historie.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Trzy dłuższe historie ebook, Książkę Trzy dłuższe historie FB2, Download Trzy dłuższe historie PDF , Download Trzy dłuższe historie MOBI, Online Trzy dłuższe historie książkę, Za darmo Pobierz Trzy dłuższe historie IPhone, Online Książkę Trzy dłuższe historie PDF, Za darmo Trzy dłuższe historie DJVU, Za darmo pobierz Trzy dłuższe historie TXT, Pobierz Trzy dłuższe historie RTF, Online Trzy dłuższe historie FB2 , e-książkę Trzy dłuższe historie pobierz TXT, Za darmo Trzy dłuższe historie pobierz książkę, Książkę Trzy dłuższe historie pobierz MOBI, Pobierz Trzy dłuższe historie IPad, Czytaj Trzy dłuższe historie MOBI, Czytaj Trzy dłuższe historie DOCX, Za darmo Trzy dłuższe historie AWZ, Download książkę Trzy dłuższe historie iPad , Za darmo Trzy dłuższe historie DJVU, Download Trzy dłuższe historie książkę za darmo, Za darmo książkę Trzy dłuższe historie DVD, Czytaj Trzy dłuższe historie TXT, eBook Trzy dłuższe historie pobierz DJVU, Trzy dłuższe historie pobierz książkę za darmo, Trzy dłuższe historie pobierz książkę pdf za darmo, Trzy dłuższe historie pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Trzy dłuższe historie pdf za darmo.

  Leave a Reply