Pobierz Książkę Testament templariusza za darmo pdf, ePub, kindle

Pobierz Książkę Testament templariusza za darmo pdf, ePub, kindle

Testament templariusza Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Testament templariusza


Powieść historyczno – kryminalna.

13 października 1307 roku, w piątek, z miasta Troyes we Francji ucieka dziesięciu templariuszy, by uniknąć aresztowań ze strony króla Filipa Pięknego. Mają do wypełnienia tajną misję, od której zależy przyszłość zakonu. Podążają do krainy komandoria Klein Öls.

Magda Michalska po rozwodzie z mężem i wyrzucona za działalność związkową z pracy, przenosi się z…

Powieść historyczno – kryminalna.

13 października 1307 roku, w piątek, z miasta Troyes we Francji ucieka dziesięciu templariuszy, by uniknąć aresztowań ze strony króla Filipa Pięknego. Mają do wypełnienia tajną misję, od której zależy przyszłość zakonu. Podążają do krainy komandoria Klein Öls.

Magda Michalska po rozwodzie z mężem i wyrzucona za działalność związkową z pracy, przenosi się z Wrocławia na wieś zabitą dechami, gdzie odziedziczyła posiadłość po zmarłym dziadku. W szkole rolniczej w pobliskim Henrykowie otrzymuje posadę nauczycielki. Po pierwszej nocy w nowym domu budzi się w realiach stanu wojennego. Magda, mieszkańcy Świątnik oraz niewielka społeczność henrykowskich cystersów dostają się w tryby aparatu władzy. We wsi dochodzi także do serii brutalnych morderstw.

Czy są one dziełem pospolitych przestępców, czy mają związek z tajemnicą od wieków skrywaną przez klasztor i jego zakonników? Czy rąbka tajemnicy uchyli zaginiony przed wiekami, przypadkowo odnaleziony, fragment Księgi Henrykowskiej? Czy to możliwe, aby przedstawiony w niej zakonnik był templariuszem? A może to tylko zręczna mistyfikacja? Cena, jaką przyjdzie zapłacić niektórym, okaże się bardzo wysoka.

 

Język Polski!


Pobierz Testament templariusza Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Testament templariusza (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  9788379004416
  liczba stron
  537
  język
  polski
  dodała
  karollllllla


  Pobierz Testament templariusza eBook za darmo:

  Mirror-2

  Testament templariusza.pdf (PLN-0.00)

  Testament templariusza.epub (PLN-0.00)

  Testament templariusza.doc (PLN-0.00)

  Testament templariusza.txt (PLN-0.00)

  Testament templariusza.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Testament templariusza.PDF – (PLN 0.00);

  Testament templariusza.MOBI – (PLN 0.00);

  Testament templariusza.EPUB – (PLN 0.00);

  Testament templariusza.DOC – (PLN 0.00);

  Testament templariusza.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Testament templariusza ebook, Książkę Testament templariusza FB2, Download Testament templariusza PDF , Download Testament templariusza MOBI, Online Testament templariusza książkę, Za darmo Pobierz Testament templariusza IPhone, Online Książkę Testament templariusza PDF, Za darmo Testament templariusza DJVU, Za darmo pobierz Testament templariusza TXT, Pobierz Testament templariusza RTF, Online Testament templariusza FB2 , e-książkę Testament templariusza pobierz TXT, Za darmo Testament templariusza pobierz książkę, Książkę Testament templariusza pobierz MOBI, Pobierz Testament templariusza IPad, Czytaj Testament templariusza MOBI, Czytaj Testament templariusza DOCX, Za darmo Testament templariusza AWZ, Download książkę Testament templariusza iPad , Za darmo Testament templariusza DJVU, Download Testament templariusza książkę za darmo, Za darmo książkę Testament templariusza DVD, Czytaj Testament templariusza TXT, eBook Testament templariusza pobierz DJVU, Testament templariusza pobierz książkę za darmo, Testament templariusza pobierz książkę pdf za darmo, Testament templariusza pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Testament templariusza pdf za darmo.

  Leave a Reply