Pobierz Książkę Teraz za darmo pdf, ePub, kindle

Pobierz Książkę Teraz za darmo pdf, ePub, kindle

Teraz Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Teraz


Doktor nauk humanistycznych Karolina Pogorska, zatrudniona w Zakładzie Kultury w Kryzysie, wie o świecie naprawdę dużo. Jednak ta wiedza nie pomaga jej w codziennym życiu. Z dala od sali wykładowej i biurka, na którym piętrzą się sterty książek, Karolina jest nieporadna. Mieszka sama. Nie umie znaleźć porozumienia z rodziną. Przeczuwa, że powinna spotkać się z kimś choć na chwilę – w rozmowie,…

Doktor nauk humanistycznych Karolina Pogorska, zatrudniona w Zakładzie Kultury w Kryzysie, wie o świecie naprawdę dużo. Jednak ta wiedza nie pomaga jej w codziennym życiu. Z dala od sali wykładowej i biurka, na którym piętrzą się sterty książek, Karolina jest nieporadna. Mieszka sama. Nie umie znaleźć porozumienia z rodziną. Przeczuwa, że powinna spotkać się z kimś choć na chwilę – w rozmowie, we współdziałaniu, być może w miłości – jednak nie potrafi. Zdobyczy rewolucji feministycznej nie sposób przecenić. Ale po batalii w kobiecie zostaje także puste miejsce, które nie wiadomo jak wypełnić. Karolina jest na tyle inteligentna, żeby to spostrzec, ale czy jest na tyle mądra, by temu zaradzić? Co gorsza, zdaje sobie sprawę, że w kulturze zdominowanej przez Photoshop ciało nie jest przyjacielem człowieka, zwłaszcza kobiety.

 

Język Polski!


Pobierz Teraz Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Teraz (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  9788374145015
  liczba stron
  165
  język
  polski
  dodał
  Kejdi


  Pobierz Teraz eBook za darmo:

  Mirror-2

  Teraz.pdf (PLN-0.00)

  Teraz.epub (PLN-0.00)

  Teraz.doc (PLN-0.00)

  Teraz.txt (PLN-0.00)

  Teraz.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Teraz.PDF – (PLN 0.00);

  Teraz.MOBI – (PLN 0.00);

  Teraz.EPUB – (PLN 0.00);

  Teraz.DOC – (PLN 0.00);

  Teraz.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Teraz ebook, Książkę Teraz FB2, Download Teraz PDF , Download Teraz MOBI, Online Teraz książkę, Za darmo Pobierz Teraz IPhone, Online Książkę Teraz PDF, Za darmo Teraz DJVU, Za darmo pobierz Teraz TXT, Pobierz Teraz RTF, Online Teraz FB2 , e-książkę Teraz pobierz TXT, Za darmo Teraz pobierz książkę, Książkę Teraz pobierz MOBI, Pobierz Teraz IPad, Czytaj Teraz MOBI, Czytaj Teraz DOCX, Za darmo Teraz AWZ, Download książkę Teraz iPad , Za darmo Teraz DJVU, Download Teraz książkę za darmo, Za darmo książkę Teraz DVD, Czytaj Teraz TXT, eBook Teraz pobierz DJVU, Teraz pobierz książkę za darmo, Teraz pobierz książkę pdf za darmo, Teraz pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Teraz pdf za darmo.

  Leave a Reply