Pobierz Książkę Tajemnice greckiej Madonny za darmo pdf, ePub, kindle

Pobierz Książkę Tajemnice greckiej Madonny za darmo pdf, ePub, kindle

Tajemnice greckiej Madonny Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Tajemnice greckiej Madonny


Pewnego dnia sielski spokój greckiej wyspy zamienia się w koszmar. Zbrodniarz porzuca swoją ofiarę w cerkwi, w pobliżu ikony słynącej z cudów, a wyspę nawiedza ciąg nieszczęść, po których mieszkańcy zaczynają wątpić w moc cudownego obrazu…

Nie zamierzał czekać na nieudolne działania Kostasa, ani poddać się biernie losowi. Postanowił wziąć sprawy w swoje ręce. Nagle drgnął. W klasztorze po…

Pewnego dnia sielski spokój greckiej wyspy zamienia się w koszmar. Zbrodniarz porzuca swoją ofiarę w cerkwi, w pobliżu ikony słynącej z cudów, a wyspę nawiedza ciąg nieszczęść, po których mieszkańcy zaczynają wątpić w moc cudownego obrazu…

Nie zamierzał czekać na nieudolne działania Kostasa, ani poddać się biernie losowi. Postanowił wziąć sprawy w swoje ręce. Nagle drgnął. W klasztorze po drugiej stronie zatoki dzwony głośnym biciem oznajmiały, że jest godzina szósta. Gdy umilkły, drzwi cerkwi zaskrzypiały cicho.
– Co za punktualność – pomyślał Stawros. Powoli wstał i odwrócił się przodem do wejścia. Sam był ciekaw, kogo tam zobaczy…

„Tajemnice greckiej Madonny” to książka, której bohaterką jest Polka. Kobieta- detektyw, co w greckich realiach jest trudnym wyzwaniem, staje się uczestniczką rozgrywki z mafią. Wciąga nas w klimaty kraju fascynującego cudzoziemców. Z iście greckim sprytem obmyślona fabuła jest trudną łamigłówką, ale najważniejsze przesłanie powieści skrywa zawarte w tytule słowo TAJEMNICE. Czytelnik może być pewien, że ta książka wiele razy go zaskoczy.

Bożena Gałczyńska-Szurek uprawia pisarstwo z zamiłowania, a z wykształcenia jest muzykiem. To właśnie kontakty zawodowe, współpraca z Markiem Grechutą i kilkuletni pobyt w Grecji, zainspirowały jej próby dziennikarskie i literackie. Krakowianka, obecnie mieszka w Zamościu, gdzie pracuje i realizuje swoje pasje. Jest inicjatorką festiwalu, konferansjerem i pilotem turystycznym z rzadką znajomością języka nowogreckiego. Niespokojna dusza, wielbicielka podroży i hellenistyki poszukuje własnej drogi do czytelnika. Ekscytującą fabułę swojej pierwszej książki potraktowała jako pretekst do ukazania realiów współczesnej Grecji.

 

Język Polski!


Pobierz Tajemnice greckiej Madonny Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Tajemnice greckiej Madonny (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  9788361194149
  liczba stron
  404
  słowa kluczowe
  Beletrystyka, kultura, literatura
  język
  polski
  dodał
  Kamila


  Pobierz Tajemnice greckiej Madonny eBook za darmo:

  Mirror-2

  Tajemnice greckiej Madonny.pdf (PLN-0.00)

  Tajemnice greckiej Madonny.epub (PLN-0.00)

  Tajemnice greckiej Madonny.doc (PLN-0.00)

  Tajemnice greckiej Madonny.txt (PLN-0.00)

  Tajemnice greckiej Madonny.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Tajemnice greckiej Madonny.PDF – (PLN 0.00);

  Tajemnice greckiej Madonny.MOBI – (PLN 0.00);

  Tajemnice greckiej Madonny.EPUB – (PLN 0.00);

  Tajemnice greckiej Madonny.DOC – (PLN 0.00);

  Tajemnice greckiej Madonny.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Tajemnice greckiej Madonny ebook, Książkę Tajemnice greckiej Madonny FB2, Download Tajemnice greckiej Madonny PDF , Download Tajemnice greckiej Madonny MOBI, Online Tajemnice greckiej Madonny książkę, Za darmo Pobierz Tajemnice greckiej Madonny IPhone, Online Książkę Tajemnice greckiej Madonny PDF, Za darmo Tajemnice greckiej Madonny DJVU, Za darmo pobierz Tajemnice greckiej Madonny TXT, Pobierz Tajemnice greckiej Madonny RTF, Online Tajemnice greckiej Madonny FB2 , e-książkę Tajemnice greckiej Madonny pobierz TXT, Za darmo Tajemnice greckiej Madonny pobierz książkę, Książkę Tajemnice greckiej Madonny pobierz MOBI, Pobierz Tajemnice greckiej Madonny IPad, Czytaj Tajemnice greckiej Madonny MOBI, Czytaj Tajemnice greckiej Madonny DOCX, Za darmo Tajemnice greckiej Madonny AWZ, Download książkę Tajemnice greckiej Madonny iPad , Za darmo Tajemnice greckiej Madonny DJVU, Download Tajemnice greckiej Madonny książkę za darmo, Za darmo książkę Tajemnice greckiej Madonny DVD, Czytaj Tajemnice greckiej Madonny TXT, eBook Tajemnice greckiej Madonny pobierz DJVU, Tajemnice greckiej Madonny pobierz książkę za darmo, Tajemnice greckiej Madonny pobierz książkę pdf za darmo, Tajemnice greckiej Madonny pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Tajemnice greckiej Madonny pdf za darmo.

  Leave a Reply