Pobierz Książkę Szyfr za darmo pdf, ePub, kindle

Pobierz Książkę Szyfr za darmo pdf, ePub, kindle

Szyfr Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Szyfr


Jedna z najlepiej sprzedających się chińskich powieści, niezwykły literacki thriller, który prowadzi nas w głąb świata szyfrów.

W swoim pasjonującym debiucie Mai Jia odsłania tajemniczy świat Jednostki 701, supertajnej organizacji szpiegowskiej, której zadaniem jest kontrwywiad i łamanie szyfrów.
Rong Jinzhen, autystyczny geniusz matematyczny z tajemniczą przeszłością, zostaje zwerbowany do…

Jedna z najlepiej sprzedających się chińskich powieści, niezwykły literacki thriller, który prowadzi nas w głąb świata szyfrów.

W swoim pasjonującym debiucie Mai Jia odsłania tajemniczy świat Jednostki 701, supertajnej organizacji szpiegowskiej, której zadaniem jest kontrwywiad i łamanie szyfrów.
Rong Jinzhen, autystyczny geniusz matematyczny z tajemniczą przeszłością, zostaje zwerbowany do Jednostki 701, co oznacza dla niego porzucenie badań naukowych. Jako największy chiński kryptograf Rong odkrywa, że wybitnym umysłem kryjącym się za szaleńczo trudnym Purple Code jest jego wybitny nauczyciel i najlepszy przyjaciel, który obecnie pracuje dla wroga Chin – ale to tylko pierwsza z licznych zdrad.

Powieść, błyskotliwie łącząca tajemnicę i napięcie szpiegowskiego thrillera z psychologicznie zniuansowanym wnikliwym studium charakterów i magicznymi cechami chińskich baśni, odkrywa w kryptografii klucz do ludzkiego serca.
Ta wciągająca zagadka i metafizyczna analiza umysłu geniusza jest pierwszą powieścią jednego z najwybitniejszych i najpopularniejszych współczesnych chińskich pisarzy, która ukazuje się po polsku. Wydano ją również w Stanach Zjednocznonych, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Hiszpanii, Holandii, Turcji, Izraelu, Czechach, Włoszech, Portugalii, Korei, Tajwanie, Rumunii, Danii, Serbii, Brazylii i na Węgrzech.

 

Język Polski!


Pobierz Szyfr Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Szyfr (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!  Pobierz Szyfr eBook za darmo:

  Mirror-2

  Szyfr.pdf (PLN-0.00)

  Szyfr.epub (PLN-0.00)

  Szyfr.doc (PLN-0.00)

  Szyfr.txt (PLN-0.00)

  Szyfr.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Szyfr.PDF – (PLN 0.00);

  Szyfr.MOBI – (PLN 0.00);

  Szyfr.EPUB – (PLN 0.00);

  Szyfr.DOC – (PLN 0.00);

  Szyfr.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Szyfr ebook, Książkę Szyfr FB2, Download Szyfr PDF , Download Szyfr MOBI, Online Szyfr książkę, Za darmo Pobierz Szyfr IPhone, Online Książkę Szyfr PDF, Za darmo Szyfr DJVU, Za darmo pobierz Szyfr TXT, Pobierz Szyfr RTF, Online Szyfr FB2 , e-książkę Szyfr pobierz TXT, Za darmo Szyfr pobierz książkę, Książkę Szyfr pobierz MOBI, Pobierz Szyfr IPad, Czytaj Szyfr MOBI, Czytaj Szyfr DOCX, Za darmo Szyfr AWZ, Download książkę Szyfr iPad , Za darmo Szyfr DJVU, Download Szyfr książkę za darmo, Za darmo książkę Szyfr DVD, Czytaj Szyfr TXT, eBook Szyfr pobierz DJVU, Szyfr pobierz książkę za darmo, Szyfr pobierz książkę pdf za darmo, Szyfr pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Szyfr pdf za darmo.

  Leave a Reply