Pobierz Książkę Sztuka wyrażania miłości w małżeństwie za darmo pdf, ePub, kindle

Pobierz Książkę Sztuka wyrażania miłości w małżeństwie za darmo pdf, ePub, kindle

Sztuka wyrażania miłości w małżeństwie Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Sztuka wyrażania miłości w małżeństwie


Małżonkowie rzadko wyrażają miłość w ten sam sposób. Z reguły posługujemy się jakby innymi językami miłości. Każdy z nas używa takiego języka, jaki jest mu najbliższy, i jest zdziwiony, gdy partner nie rozumie tego, co próbujemy mu zakomunikować. Wyrażamy miłość, ale on (czy ona) wydaje się tego nie dostrzegać, ponieważ dla niego (dla niej) to, co robimy, jest komunikatem w obcym języku.

Gdy…

Małżonkowie rzadko wyrażają miłość w ten sam sposób. Z reguły posługujemy się jakby innymi językami miłości. Każdy z nas używa takiego języka, jaki jest mu najbliższy, i jest zdziwiony, gdy partner nie rozumie tego, co próbujemy mu zakomunikować. Wyrażamy miłość, ale on (czy ona) wydaje się tego nie dostrzegać, ponieważ dla niego (dla niej) to, co robimy, jest komunikatem w obcym języku.

Gdy poznasz podstawowy język miłości swojego partnera i nauczysz się nim posługiwać, odkryjesz klucz do długiego i pełnego miłości związku małżeńskiego. Miłość nie musi zanikać po ślubie, jednak by ją zatrzymać, musimy się nauczyć wyrażać ją w sposób zrozumiały dla naszego partnera.

Nie możemy polegać na swoim sposobie wyrażania miłości, bo współmałżonek może go nie rozumieć. Jeśli chcemy, aby czuł się kochany, musimy wyrażać miłość w sposób, który jemu jest najbliższy. Nic nie wpływa na związek dwojga ludzi tak bardzo, jak zaspokajanie ich potrzeb emocjonalnych – zwłaszcza potrzeby miłości.

Jeśli nauczę się języka miłości mojej żony i będę się nim często posługiwał, ona będzie czuła się kochana. Kiedy minie okres ślepego zakochania, nie doświadczy rozczarowania, ponieważ będzie napełniona miłością. A kiedy ona zrobi to samo, również moje potrzeby emocjonalne będą zaspokojone, a nasze małżeństwo będzie rozkwitało.

 

Język Polski!


Pobierz Sztuka wyrażania miłości w małżeństwie Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Sztuka wyrażania miłości w małżeństwie (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!  Pobierz Sztuka wyrażania miłości w małżeństwie eBook za darmo:

  Mirror-2

  Sztuka wyrażania miłości w małżeństwie.pdf (PLN-0.00)

  Sztuka wyrażania miłości w małżeństwie.epub (PLN-0.00)

  Sztuka wyrażania miłości w małżeństwie.doc (PLN-0.00)

  Sztuka wyrażania miłości w małżeństwie.txt (PLN-0.00)

  Sztuka wyrażania miłości w małżeństwie.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Sztuka wyrażania miłości w małżeństwie.PDF – (PLN 0.00);

  Sztuka wyrażania miłości w małżeństwie.MOBI – (PLN 0.00);

  Sztuka wyrażania miłości w małżeństwie.EPUB – (PLN 0.00);

  Sztuka wyrażania miłości w małżeństwie.DOC – (PLN 0.00);

  Sztuka wyrażania miłości w małżeństwie.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Sztuka wyrażania miłości w małżeństwie ebook, Książkę Sztuka wyrażania miłości w małżeństwie FB2, Download Sztuka wyrażania miłości w małżeństwie PDF , Download Sztuka wyrażania miłości w małżeństwie MOBI, Online Sztuka wyrażania miłości w małżeństwie książkę, Za darmo Pobierz Sztuka wyrażania miłości w małżeństwie IPhone, Online Książkę Sztuka wyrażania miłości w małżeństwie PDF, Za darmo Sztuka wyrażania miłości w małżeństwie DJVU, Za darmo pobierz Sztuka wyrażania miłości w małżeństwie TXT, Pobierz Sztuka wyrażania miłości w małżeństwie RTF, Online Sztuka wyrażania miłości w małżeństwie FB2 , e-książkę Sztuka wyrażania miłości w małżeństwie pobierz TXT, Za darmo Sztuka wyrażania miłości w małżeństwie pobierz książkę, Książkę Sztuka wyrażania miłości w małżeństwie pobierz MOBI, Pobierz Sztuka wyrażania miłości w małżeństwie IPad, Czytaj Sztuka wyrażania miłości w małżeństwie MOBI, Czytaj Sztuka wyrażania miłości w małżeństwie DOCX, Za darmo Sztuka wyrażania miłości w małżeństwie AWZ, Download książkę Sztuka wyrażania miłości w małżeństwie iPad , Za darmo Sztuka wyrażania miłości w małżeństwie DJVU, Download Sztuka wyrażania miłości w małżeństwie książkę za darmo, Za darmo książkę Sztuka wyrażania miłości w małżeństwie DVD, Czytaj Sztuka wyrażania miłości w małżeństwie TXT, eBook Sztuka wyrażania miłości w małżeństwie pobierz DJVU, Sztuka wyrażania miłości w małżeństwie pobierz książkę za darmo, Sztuka wyrażania miłości w małżeństwie pobierz książkę pdf za darmo, Sztuka wyrażania miłości w małżeństwie pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Sztuka wyrażania miłości w małżeństwie pdf za darmo.

  Leave a Reply