Pobierz Książkę Szósty za darmo pdf, ePub, kindle

Pobierz Książkę Szósty za darmo pdf, ePub, kindle

Szósty Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Szósty


Czy możliwe jest połączenie świetnego kryminału z wciągającym romansem? Wartkiej, trzymającej w napięciu akcji z subtelnym i wnikliwym opisem uczuć? Logicznie i racjonalnie skonstruowanej intrygi z onirycznymi przeczuciami czekającego gdzieś za rogiem przeznaczenia?

Okazuje się, że tak. Agnieszka Lingas-Łoniewska w „Szóstym” dokonuje niebywałej rzeczy. Łącząc przeciwności, tworzy niesamowitą…

Czy możliwe jest połączenie świetnego kryminału z wciągającym romansem? Wartkiej, trzymającej w napięciu akcji z subtelnym i wnikliwym opisem uczuć? Logicznie i racjonalnie skonstruowanej intrygi z onirycznymi przeczuciami czekającego gdzieś za rogiem przeznaczenia?

Okazuje się, że tak. Agnieszka Lingas-Łoniewska w „Szóstym” dokonuje niebywałej rzeczy. Łącząc przeciwności, tworzy niesamowitą historię, od której wprost nie sposób się oderwać. Rys bohaterów jest tak przekonujący, że zasadne staje się uściślenie autorki o fikcyjności postaci i wydarzeń.

Alicja Szymczak i Marcin Langer… Od początku trwania powieści ich losy w dziwny sposób zbliżają się do siebie i oddalają. Każde z nich obawia się przyjąć tego, co nieubłaganie ściga ich od sześciu lat. Absurdalnie, dopiero pojawienie się seryjnego mordercy, zabijającego zielonookie blondynki, sprawia, że losy tej wyjątkowej dwójki łączą się na zawsze. Ona – policyjna pani psycholog i profiler, on – głównodowodzący Śląskiej Grupy Śledczej, elitarnej jednostki policyjnej. Współpraca zawodowa wkrótce przeradza się w gorący, pełen skrajnych emocji romans.

Tłem tej romantycznej historii jest świetnie poprowadzony kryminał. Grasujący seryjny morderca, tajemnicza sprawa sprzed wielu lat, niewiele poszlak… Wszystko to sprawia, że do samego końca nie wiadomo, kim jest Szósty, a ostatnie rozdziały i epilog są zaskoczeniem dla każdego czytelnika.

 

Język Polski!


Pobierz Szósty Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Szósty (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  9788376741642
  liczba stron
  334
  słowa kluczowe
  szósty, morderca, blondynka, romans, miłość
  język
  polski
  dodał
  Agnesscorpio


  Pobierz Szósty eBook za darmo:

  Mirror-2

  Szósty.pdf (PLN-0.00)

  Szósty.epub (PLN-0.00)

  Szósty.doc (PLN-0.00)

  Szósty.txt (PLN-0.00)

  Szósty.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Szósty.PDF – (PLN 0.00);

  Szósty.MOBI – (PLN 0.00);

  Szósty.EPUB – (PLN 0.00);

  Szósty.DOC – (PLN 0.00);

  Szósty.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Szósty ebook, Książkę Szósty FB2, Download Szósty PDF , Download Szósty MOBI, Online Szósty książkę, Za darmo Pobierz Szósty IPhone, Online Książkę Szósty PDF, Za darmo Szósty DJVU, Za darmo pobierz Szósty TXT, Pobierz Szósty RTF, Online Szósty FB2 , e-książkę Szósty pobierz TXT, Za darmo Szósty pobierz książkę, Książkę Szósty pobierz MOBI, Pobierz Szósty IPad, Czytaj Szósty MOBI, Czytaj Szósty DOCX, Za darmo Szósty AWZ, Download książkę Szósty iPad , Za darmo Szósty DJVU, Download Szósty książkę za darmo, Za darmo książkę Szósty DVD, Czytaj Szósty TXT, eBook Szósty pobierz DJVU, Szósty pobierz książkę za darmo, Szósty pobierz książkę pdf za darmo, Szósty pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Szósty pdf za darmo.

  Leave a Reply