Pobierz Książkę Świadoma jazda konna za darmo pdf, ePub, kindle

Pobierz Książkę Świadoma jazda konna za darmo pdf, ePub, kindle

Świadoma jazda konna Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Świadoma jazda konna


Nauczenie się dobrze jeździć konno stanowi olbrzymie wyzwanie, o wiele poważniejsze, niż większość jeźdźców to sobie wyobraża. Mary Wanless wierzy jednak, że podstawowe umiejętności jeździeckie mogą być opanowane przez praktycznie każdego, jeżeli tylko wyposaży się go we właściwe narzędzia.

Świat jeździecki dysponuje bogactwem opisów tego, jak koń i jeździec powinni wyglądać, ale brakuje…

Nauczenie się dobrze jeździć konno stanowi olbrzymie wyzwanie, o wiele poważniejsze, niż większość jeźdźców to sobie wyobraża. Mary Wanless wierzy jednak, że podstawowe umiejętności jeździeckie mogą być opanowane przez praktycznie każdego, jeżeli tylko wyposaży się go we właściwe narzędzia.

Świat jeździecki dysponuje bogactwem opisów tego, jak koń i jeździec powinni wyglądać, ale brakuje rzetelnej informacji w jaki sposób osiągnąć pożądany efekt. Wybitni jeźdźcy jeżdżą dobrze nie wiedząc dokładnie, jak to robią i bez zrozumienia dlaczego przeciętny jeździec nie jest taki jak oni i nie potrafi zrobić tego samego.

Osobistą misją Mary Wanless od końca lat 1970-tych, od kiedy prowadzi badania, stało się odkrycie sekretów wybitnych jeźdźców, rozłożenie komponentów ich umiejętności na czynniki pierwsze oraz znalezienie sposobu opisywania ich w taki sposób, aby były zrozumiałe dla przeciętnego jeźdźca. Ostatecznym rezultatem jej uznanych metod treningowych Ride With Your Mind jest skuteczne przeobrażanie jeźdźców przeciętnych w utalentowanych.

Celem tej książki jest przedstawienie w prosty sposób metod Mary Wanless oraz dostarczenie czytelnikowi podstawowych narzędzi niezbędnych do osiągnięcia niezależnego dosiadu w stępie i kłusie, zarówno w przejściach jak i w jeździe po prostej, na zakrętach oraz po kole. Jeździec znajdzie w niej również wskazówki co robić, jeśli coś nie do końca udaje mu się tak, jak by chciał. Mary Wanless wyjaśnia jak używać swojego ciała, nóg i rąk w prawidłowy sposób oraz opisuje części składowe idealnego kontaktu. Każda sesja zawiera instrukcje, zadania do samodzielnego wykonania umożliwiające sprawdzenie siebie, ćwiczenia oraz pomysły na uporanie się z błędami występującymi podczas procesu uczenia się – dzisiaj i w przyszłości. Taki układ umożliwia skuteczne uczenie się.

Korzystając z przedstawionych w książce strategii jeździec odkryje jak połączyć się z koniem w sposób dla konia zrozumiały i umożliwi mu poprawne poruszanie się w samoniesieniu. Przedstawione techniki dają jeźdźcowi równocześnie bezpieczeństwo, stabilność i skuteczność w siodle – często umożliwiając osiągnięcie poziomu, o którym nawet nie marzył.

 

Język Polski!


Pobierz Świadoma jazda konna Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Świadoma jazda konna (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!  Pobierz Świadoma jazda konna eBook za darmo:

  Mirror-2

  Świadoma jazda konna.pdf (PLN-0.00)

  Świadoma jazda konna.epub (PLN-0.00)

  Świadoma jazda konna.doc (PLN-0.00)

  Świadoma jazda konna.txt (PLN-0.00)

  Świadoma jazda konna.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Świadoma jazda konna.PDF – (PLN 0.00);

  Świadoma jazda konna.MOBI – (PLN 0.00);

  Świadoma jazda konna.EPUB – (PLN 0.00);

  Świadoma jazda konna.DOC – (PLN 0.00);

  Świadoma jazda konna.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Świadoma jazda konna ebook, Książkę Świadoma jazda konna FB2, Download Świadoma jazda konna PDF , Download Świadoma jazda konna MOBI, Online Świadoma jazda konna książkę, Za darmo Pobierz Świadoma jazda konna IPhone, Online Książkę Świadoma jazda konna PDF, Za darmo Świadoma jazda konna DJVU, Za darmo pobierz Świadoma jazda konna TXT, Pobierz Świadoma jazda konna RTF, Online Świadoma jazda konna FB2 , e-książkę Świadoma jazda konna pobierz TXT, Za darmo Świadoma jazda konna pobierz książkę, Książkę Świadoma jazda konna pobierz MOBI, Pobierz Świadoma jazda konna IPad, Czytaj Świadoma jazda konna MOBI, Czytaj Świadoma jazda konna DOCX, Za darmo Świadoma jazda konna AWZ, Download książkę Świadoma jazda konna iPad , Za darmo Świadoma jazda konna DJVU, Download Świadoma jazda konna książkę za darmo, Za darmo książkę Świadoma jazda konna DVD, Czytaj Świadoma jazda konna TXT, eBook Świadoma jazda konna pobierz DJVU, Świadoma jazda konna pobierz książkę za darmo, Świadoma jazda konna pobierz książkę pdf za darmo, Świadoma jazda konna pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Świadoma jazda konna pdf za darmo.

  Leave a Reply