Pobierz Książkę Styl mówienia w schizofrenii za darmo pdf, ePub, kindle

Pobierz Książkę Styl mówienia w schizofrenii za darmo pdf, ePub, kindle

Styl mówienia w schizofrenii Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Styl mówienia w schizofrenii


Książka jest próbą zrozumienia i opisu preferencji językowych pacjentów cierpiących na schizofrenię paranoidalną w porównaniu z preferencjami osób zdrowych. Pojęciem modelującym te preferencje i nadającym im pewną uporządkowaną strukturę jest pojęcie „stylu mówienia” rozumianego jako zespół względnie stałych i typowych dla jednostki form i środków językowych, używanych do wyrażania…

Książka jest próbą zrozumienia i opisu preferencji językowych pacjentów cierpiących na schizofrenię paranoidalną w porównaniu z preferencjami osób zdrowych. Pojęciem modelującym te preferencje i nadającym im pewną uporządkowaną strukturę jest pojęcie „stylu mówienia” rozumianego jako zespół względnie stałych i typowych dla jednostki form i środków językowych, używanych do wyrażania indywidualnych treści. W celu operacjonalizacji tego pojęcia posłużono się zmodyfikowanymi i zaadaptowanymi do języka polskiego Wskaźnikami Stylu Mówienia Suitberta Ertela oraz autorskim Wskaźnikiem Akceptowalności Gramatyczno­-Semantycznej. Przeprowadzone badanie z udziałem 130 pacjentów ze zdiagnozowaną schizofrenią paranoidalną i 130 osób zdrowych wykazało różnice zarówno w wyborach leksykalnych, jak i w warstwie syntaktycznej analizowanych tekstów. Dowiodło ono, że proces chorobowy i dominujące objawy kliniczne w sposób istotny modyfikują styl mówienia osób ze schizofrenią.

 

Język Polski!


Pobierz Styl mówienia w schizofrenii Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Styl mówienia w schizofrenii (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  9788323225690
  liczba stron
  200
  język
  polski
  dodał
  kwiatuszke


  Pobierz Styl mówienia w schizofrenii eBook za darmo:

  Mirror-2

  Styl mówienia w schizofrenii.pdf (PLN-0.00)

  Styl mówienia w schizofrenii.epub (PLN-0.00)

  Styl mówienia w schizofrenii.doc (PLN-0.00)

  Styl mówienia w schizofrenii.txt (PLN-0.00)

  Styl mówienia w schizofrenii.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Styl mówienia w schizofrenii.PDF – (PLN 0.00);

  Styl mówienia w schizofrenii.MOBI – (PLN 0.00);

  Styl mówienia w schizofrenii.EPUB – (PLN 0.00);

  Styl mówienia w schizofrenii.DOC – (PLN 0.00);

  Styl mówienia w schizofrenii.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Styl mówienia w schizofrenii ebook, Książkę Styl mówienia w schizofrenii FB2, Download Styl mówienia w schizofrenii PDF , Download Styl mówienia w schizofrenii MOBI, Online Styl mówienia w schizofrenii książkę, Za darmo Pobierz Styl mówienia w schizofrenii IPhone, Online Książkę Styl mówienia w schizofrenii PDF, Za darmo Styl mówienia w schizofrenii DJVU, Za darmo pobierz Styl mówienia w schizofrenii TXT, Pobierz Styl mówienia w schizofrenii RTF, Online Styl mówienia w schizofrenii FB2 , e-książkę Styl mówienia w schizofrenii pobierz TXT, Za darmo Styl mówienia w schizofrenii pobierz książkę, Książkę Styl mówienia w schizofrenii pobierz MOBI, Pobierz Styl mówienia w schizofrenii IPad, Czytaj Styl mówienia w schizofrenii MOBI, Czytaj Styl mówienia w schizofrenii DOCX, Za darmo Styl mówienia w schizofrenii AWZ, Download książkę Styl mówienia w schizofrenii iPad , Za darmo Styl mówienia w schizofrenii DJVU, Download Styl mówienia w schizofrenii książkę za darmo, Za darmo książkę Styl mówienia w schizofrenii DVD, Czytaj Styl mówienia w schizofrenii TXT, eBook Styl mówienia w schizofrenii pobierz DJVU, Styl mówienia w schizofrenii pobierz książkę za darmo, Styl mówienia w schizofrenii pobierz książkę pdf za darmo, Styl mówienia w schizofrenii pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Styl mówienia w schizofrenii pdf za darmo.

  Leave a Reply