Pobierz Książkę Stacja Jedenaście za darmo pdf, ePub, kindle

Pobierz Książkę Stacja Jedenaście za darmo pdf, ePub, kindle

Stacja Jedenaście Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Stacja Jedenaście


Książka nominowana w Plebiscycie Książka Roku 2015 lubimyczytać.pl w kategorii Sci-fi.

Nominowana do National Book Award oraz PEN/Faulkner Award.
Zdobywczyni nagrody im. Arthura C. Clarke’a w roku 2015.
Na liście bestsellerów “New York Times’a”.

Wstrząsająca, niesamowicie przejmująca “Stacja Jedenaście” to powieść, której akcja toczy się w ponurych czasach po upadku cywilizacji i…

Książka nominowana w Plebiscycie Książka Roku 2015 lubimyczytać.pl w kategorii Sci-fi.

Nominowana do National Book Award oraz PEN/Faulkner Award.
Zdobywczyni nagrody im. Arthura C. Clarke’a w roku 2015.
Na liście bestsellerów “New York Times’a”.

Wstrząsająca, niesamowicie przejmująca “Stacja Jedenaście” to powieść, której akcja toczy się w ponurych czasach po upadku cywilizacji i przedstawia niezwykłą historię hollywoodzkiego gwiazdora, jego niedoszłego ratownika oraz wędrującej grupy artystów, przemierzającej zniszczone tereny Wielkich Jezior i gotowej oddać wszystko w imię sztuki i człowieczeństwa.

Pewnej zimowej nocy znany aktor, Arthur Leander, umiera na zawał serca podczas wystawiania “Króla Leara”. Były paparazzi, Jeevan Chaudhary, szkolący się teraz na ratownika medycznego, jest na widowni i rusza Arthurowi na pomoc. Dziecięca aktorka, Kirsten Raymonde, obserwuje w przerażeniu jak Jeevan próbuje bez skutku uratować aktora. Arthura umiera. Tej samej nocy, kiedy Jeevan wraca z teatru do domu, rozprzestrzenia się straszliwy wirus. Szpitale są przepełnione, a Jeevan i jego brat barykadują się w mieszkaniu, jedynie nasłuchując wystrzałów z broni i patrząc z oddali, jak coraz więcej samochodów tamuje ruch na autostradach. Życie wokół nich się rozpada.

Mija piętnaście lat. Kirsten jest aktorką wędrującą z Podróżującą Symfonią. Ta mała grupa artystów przechadza się między osadami tego nowego, odmienionego świata i razem wystawia dzieła Szekspira a oraz gra muzykę dla tych nielicznych, którzy przeżyli epidemię. Z boku ich karawany oraz wytatuowana na ramieniu Kirsten, widnieje kwestia ze “Star Treka”: „Samo przetrwanie nie wystarcza”. Kiedy jednak Symfonia dociera do St. Deborah Przy Wodzie, napotyka tam nieobliczalnego proroka, wykopującego puste groby dla tych, którzy odważyli się opuścić jego osadę.

Ta wzruszająca, melancholijna powieść, której akcja rozgrywa się na przestrzeni wielu lat, wyjątkowo realistycznie przedstawia życie przed i po epidemii. Arthur rozpoczyna i kończy kolejne związki, Jeevan patrzy, jak prezenterzy telewizyjni żegnają się z widzami, Kirsten wikła się w niebezpieczną sytuację z prorokiem, a my dostrzegamy te przedziwne sploty okoliczności, które ich ze sobą łączą. “Stacja Jedenaście” skupia się na relacjach, które dają nam siłę przetrwania, na znaczeniu sztuki w naszym życiu i na ulotnym pięknie otaczającego nas świata.

 

Język Polski!


Pobierz Stacja Jedenaście Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Stacja Jedenaście (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!  Pobierz Stacja Jedenaście eBook za darmo:

  Mirror-2

  Stacja Jedenaście.pdf (PLN-0.00)

  Stacja Jedenaście.epub (PLN-0.00)

  Stacja Jedenaście.doc (PLN-0.00)

  Stacja Jedenaście.txt (PLN-0.00)

  Stacja Jedenaście.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Stacja Jedenaście.PDF – (PLN 0.00);

  Stacja Jedenaście.MOBI – (PLN 0.00);

  Stacja Jedenaście.EPUB – (PLN 0.00);

  Stacja Jedenaście.DOC – (PLN 0.00);

  Stacja Jedenaście.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Stacja Jedenaście ebook, Książkę Stacja Jedenaście FB2, Download Stacja Jedenaście PDF , Download Stacja Jedenaście MOBI, Online Stacja Jedenaście książkę, Za darmo Pobierz Stacja Jedenaście IPhone, Online Książkę Stacja Jedenaście PDF, Za darmo Stacja Jedenaście DJVU, Za darmo pobierz Stacja Jedenaście TXT, Pobierz Stacja Jedenaście RTF, Online Stacja Jedenaście FB2 , e-książkę Stacja Jedenaście pobierz TXT, Za darmo Stacja Jedenaście pobierz książkę, Książkę Stacja Jedenaście pobierz MOBI, Pobierz Stacja Jedenaście IPad, Czytaj Stacja Jedenaście MOBI, Czytaj Stacja Jedenaście DOCX, Za darmo Stacja Jedenaście AWZ, Download książkę Stacja Jedenaście iPad , Za darmo Stacja Jedenaście DJVU, Download Stacja Jedenaście książkę za darmo, Za darmo książkę Stacja Jedenaście DVD, Czytaj Stacja Jedenaście TXT, eBook Stacja Jedenaście pobierz DJVU, Stacja Jedenaście pobierz książkę za darmo, Stacja Jedenaście pobierz książkę pdf za darmo, Stacja Jedenaście pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Stacja Jedenaście pdf za darmo.

  Leave a Reply