Pobierz Książkę Spod zamarzniętych powiek za darmo pdf, ePub, kindle

Pobierz Książkę Spod zamarzniętych powiek za darmo pdf, ePub, kindle

Spod zamarzniętych powiek Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Spod zamarzniętych powiek


Po bestsellerowym „Kukuczce” czas na opowieść o młodym następcy najsłynniejszego polskiego himalaisty.

Adam Bielecki stał się jednym z najmocniejszych himalaistów na świecie, ale gdy miał trzynaście lat, z powodu wieku odmówiono mu udziału w kursie skałkowym. Gdy skończył piętnaście, usłyszał od starszego taternika, że kiedyś będzie z niego świetny wspinacz. Jeśli wcześniej się nie…

Po bestsellerowym „Kukuczce” czas na opowieść o młodym następcy najsłynniejszego polskiego himalaisty.

Adam Bielecki stał się jednym z najmocniejszych himalaistów na świecie, ale gdy miał trzynaście lat, z powodu wieku odmówiono mu udziału w kursie skałkowym. Gdy skończył piętnaście, usłyszał od starszego taternika, że kiedyś będzie z niego świetny wspinacz. Jeśli wcześniej się nie zabije.

Ta książka to pierwsza pełna opowieść Adama Bieleckiego o jego osobnej drodze z górniczych Tychów na szczyty najwyższych gór świata. To także hołd dla bohaterów i twórców polskiego himalaizmu zimowego, w których szeregu Bielecki ustawił się, zdobywając jako pierwszy człowiek zimą Gaszerbrum I i Broad Peak. W dramatycznych historiach tych wejść Bielecki przede wszystkim opowiada o nieludzkich warunkach zimowej wspinaczki w Himalajach i Karakorum, sztuki uprawianej przez nielicznych na świecie, która stała się naszą narodową specjalnością.

„Możesz zostać w życiu, kim chcesz. Byleby nie górnikiem” ? usłyszał od ojca młody Adam Bielecki. Dorosły Adam nie mógł wziąć sobie tych słów do serca bardziej.

 

Język Polski!


Pobierz Spod zamarzniętych powiek Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Spod zamarzniętych powiek (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  9788326824029
  liczba stron
  384
  kategoria
  literatura faktu
  język
  polski
  dodał
  Bielsko


  Pobierz Spod zamarzniętych powiek eBook za darmo:

  Mirror-2

  Spod zamarzniętych powiek.pdf (PLN-0.00)

  Spod zamarzniętych powiek.epub (PLN-0.00)

  Spod zamarzniętych powiek.doc (PLN-0.00)

  Spod zamarzniętych powiek.txt (PLN-0.00)

  Spod zamarzniętych powiek.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Spod zamarzniętych powiek.PDF – (PLN 0.00);

  Spod zamarzniętych powiek.MOBI – (PLN 0.00);

  Spod zamarzniętych powiek.EPUB – (PLN 0.00);

  Spod zamarzniętych powiek.DOC – (PLN 0.00);

  Spod zamarzniętych powiek.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Spod zamarzniętych powiek ebook, Książkę Spod zamarzniętych powiek FB2, Download Spod zamarzniętych powiek PDF , Download Spod zamarzniętych powiek MOBI, Online Spod zamarzniętych powiek książkę, Za darmo Pobierz Spod zamarzniętych powiek IPhone, Online Książkę Spod zamarzniętych powiek PDF, Za darmo Spod zamarzniętych powiek DJVU, Za darmo pobierz Spod zamarzniętych powiek TXT, Pobierz Spod zamarzniętych powiek RTF, Online Spod zamarzniętych powiek FB2 , e-książkę Spod zamarzniętych powiek pobierz TXT, Za darmo Spod zamarzniętych powiek pobierz książkę, Książkę Spod zamarzniętych powiek pobierz MOBI, Pobierz Spod zamarzniętych powiek IPad, Czytaj Spod zamarzniętych powiek MOBI, Czytaj Spod zamarzniętych powiek DOCX, Za darmo Spod zamarzniętych powiek AWZ, Download książkę Spod zamarzniętych powiek iPad , Za darmo Spod zamarzniętych powiek DJVU, Download Spod zamarzniętych powiek książkę za darmo, Za darmo książkę Spod zamarzniętych powiek DVD, Czytaj Spod zamarzniętych powiek TXT, eBook Spod zamarzniętych powiek pobierz DJVU, Spod zamarzniętych powiek pobierz książkę za darmo, Spod zamarzniętych powiek pobierz książkę pdf za darmo, Spod zamarzniętych powiek pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Spod zamarzniętych powiek pdf za darmo.

  Leave a Reply