Pobierz Książkę Słońce na ambach za darmo pdf, ePub, kindle

Pobierz Książkę Słońce na ambach za darmo pdf, ePub, kindle

Słońce na ambach Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Słońce na ambach


Wacław Korabiewicz trafił dwukrotnie do „krainy zaczarowanej baśni”, jak zwykł mawiać o Etiopii. W pierwszym spotkaniu wystąpił w roli lekarza, a w Afryce to wyzwanie tylko dla śmiałków o mocnych nerwach. Po kilku latach powrócił ogarnięty pasją badacza. Jego opowieść znakomicie wprowadza w mistyczny świat tej perły Rogu Afryki. Każdym słowem ożywia jej barwy, zapachy i smaki. Rozwikłuje…

Wacław Korabiewicz trafił dwukrotnie do „krainy zaczarowanej baśni”, jak zwykł mawiać o Etiopii. W pierwszym spotkaniu wystąpił w roli lekarza, a w Afryce to wyzwanie tylko dla śmiałków o mocnych nerwach. Po kilku latach powrócił ogarnięty pasją badacza. Jego opowieść znakomicie wprowadza w mistyczny świat tej perły Rogu Afryki. Każdym słowem ożywia jej barwy, zapachy i smaki. Rozwikłuje tajemnice ukryte w bezcennych skarbach historii i kultury. A jest ich całe mnóstwo – od starożytnego cesarskiego miasta Gonder nieopodal gór Semien, przez wykuty w skałach kompleks sakralny w Lalibeli, aż do Aksum z Arką Przymierza, którą, według legendy, przywiózł z Jerozolimy Menelik I, syn króla Salomona i królowej Saby.

Słońce na ambach to niepowtarzalna podróż po świecie bajecznych krajobrazów Etiopii, gdzie panuje wszędobylski uśmiech i ujmujące spojrzenie najpiękniejszych i najdzielniejszych ludzi Afryki.

 

Język Polski!


Pobierz Słońce na ambach Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Słońce na ambach (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  9788377854396
  liczba stron
  368
  słowa kluczowe
  Etiopia, Afryka, podróż
  język
  polski
  dodała
  joly_fh


  Pobierz Słońce na ambach eBook za darmo:

  Mirror-2

  Słońce na ambach.pdf (PLN-0.00)

  Słońce na ambach.epub (PLN-0.00)

  Słońce na ambach.doc (PLN-0.00)

  Słońce na ambach.txt (PLN-0.00)

  Słońce na ambach.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Słońce na ambach.PDF – (PLN 0.00);

  Słońce na ambach.MOBI – (PLN 0.00);

  Słońce na ambach.EPUB – (PLN 0.00);

  Słońce na ambach.DOC – (PLN 0.00);

  Słońce na ambach.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Słońce na ambach ebook, Książkę Słońce na ambach FB2, Download Słońce na ambach PDF , Download Słońce na ambach MOBI, Online Słońce na ambach książkę, Za darmo Pobierz Słońce na ambach IPhone, Online Książkę Słońce na ambach PDF, Za darmo Słońce na ambach DJVU, Za darmo pobierz Słońce na ambach TXT, Pobierz Słońce na ambach RTF, Online Słońce na ambach FB2 , e-książkę Słońce na ambach pobierz TXT, Za darmo Słońce na ambach pobierz książkę, Książkę Słońce na ambach pobierz MOBI, Pobierz Słońce na ambach IPad, Czytaj Słońce na ambach MOBI, Czytaj Słońce na ambach DOCX, Za darmo Słońce na ambach AWZ, Download książkę Słońce na ambach iPad , Za darmo Słońce na ambach DJVU, Download Słońce na ambach książkę za darmo, Za darmo książkę Słońce na ambach DVD, Czytaj Słońce na ambach TXT, eBook Słońce na ambach pobierz DJVU, Słońce na ambach pobierz książkę za darmo, Słońce na ambach pobierz książkę pdf za darmo, Słońce na ambach pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Słońce na ambach pdf za darmo.

  Leave a Reply