Pobierz Książkę #Sława za darmo pdf, ePub, kindle

Pobierz Książkę #Sława za darmo pdf, ePub, kindle

#Sława Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki #Sława


Opowieść o tym, czym była kiedyś i czym jest dziś jedna z największych fantazji ludzkości, magiczna, pożądana przez wszystkich SŁAWA. Historia gwiazd, ikon, mediów, środków i narzędzi do osiągnięcia owej sławy. Nieśmiertelności. Wiecznej miłości fanów. Realnego wpływu na świat − na to jak wyglądamy, co jemy i jak myślimy…

Co mają ze sobą wspólnego królowa Wiktoria, Jackie Kennedy, księżna…

Opowieść o tym, czym była kiedyś i czym jest dziś jedna z największych fantazji ludzkości, magiczna, pożądana przez wszystkich SŁAWA. Historia gwiazd, ikon, mediów, środków i narzędzi do osiągnięcia owej sławy. Nieśmiertelności. Wiecznej miłości fanów. Realnego wpływu na świat − na to jak wyglądamy, co jemy i jak myślimy…

Co mają ze sobą wspólnego królowa Wiktoria, Jackie Kennedy, księżna Diana i blogerki modowe? Czy retusz wyglądu i wizerunku to wynalazek współczesności? Czy skandal, zbrodnia mogą inspirować albo budować karierę? Czy celebryta to tylko obwoźny sklepik, nośnik reklam − czy może też sprzedawca ważnych idei? Jak polski show-biznes odnajduje się na światowej arenie? I czy słowo „celebryta” to obelga?
Czeka nas szczera, oparta na faktach i ponad 20-letnim doświadczeniu autorki klasyfikacja medialnych bohaterów, podsumowanie zysków i strat. Dowiemy się, kto rokuje na przyszłość, komu odbiło, a komu na pewno nic nie zaszkodzi… Albo nic nie pomoże.
Przede wszystkim będzie chwila na refleksję − co jest ważne w dzisiejszym świecie, który buduje każdy z nas, mając konto w mediach społecznościowych, jakie mamy ambicje i co zrobić, by nie dać się ogłupić. Bez względu na liczbę lajków i followersów.

 

Język Polski!


Pobierz #Sława Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:#Sława (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  9788380971370
  liczba stron
  560
  język
  polski
  dodała
  elfijka


  Pobierz #Sława eBook za darmo:

  Mirror-2

  #Sława.pdf (PLN-0.00)

  #Sława.epub (PLN-0.00)

  #Sława.doc (PLN-0.00)

  #Sława.txt (PLN-0.00)

  #Sława.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  #Sława.PDF – (PLN 0.00);

  #Sława.MOBI – (PLN 0.00);

  #Sława.EPUB – (PLN 0.00);

  #Sława.DOC – (PLN 0.00);

  #Sława.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online #Sława ebook, Książkę #Sława FB2, Download #Sława PDF , Download #Sława MOBI, Online #Sława książkę, Za darmo Pobierz #Sława IPhone, Online Książkę #Sława PDF, Za darmo #Sława DJVU, Za darmo pobierz #Sława TXT, Pobierz #Sława RTF, Online #Sława FB2 , e-książkę #Sława pobierz TXT, Za darmo #Sława pobierz książkę, Książkę #Sława pobierz MOBI, Pobierz #Sława IPad, Czytaj #Sława MOBI, Czytaj #Sława DOCX, Za darmo #Sława AWZ, Download książkę #Sława iPad , Za darmo #Sława DJVU, Download #Sława książkę za darmo, Za darmo książkę #Sława DVD, Czytaj #Sława TXT, eBook #Sława pobierz DJVU, #Sława pobierz książkę za darmo, #Sława pobierz książkę pdf za darmo, #Sława pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę #Sława pdf za darmo.

  Leave a Reply