Pobierz Książkę Ścianka działowa za darmo pdf, ePub, kindle

Pobierz Książkę Ścianka działowa za darmo pdf, ePub, kindle

Ścianka działowa Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Ścianka działowa


Co może wywrócić życie do góry nogami? Rozbita filiżanka, puzzle na dziewięć tysięcy elementów, ścianka działowa z gips kartonu? Dionizy Fiotroń, bohater najnowszej powieści Izabeli Sowy, przekonuje się na własnej skórze, że drobiazgi mogą raz na zawsze odmienić codzienność. Izabela Sowa, autorka topowej literatury dla kobiet, powraca słodko-gorzką powieścią, w której nie ma łatwych rozwiązań…

Co może wywrócić życie do góry nogami? Rozbita filiżanka, puzzle na dziewięć tysięcy elementów, ścianka działowa z gips kartonu? Dionizy Fiotroń, bohater najnowszej powieści Izabeli Sowy, przekonuje się na własnej skórze, że drobiazgi mogą raz na zawsze odmienić codzienność. Izabela Sowa, autorka topowej literatury dla kobiet, powraca słodko-gorzką powieścią, w której nie ma łatwych rozwiązań tak jak nie ma oczywistych odpowiedzi na podstawowe pytania. Dionizy Fiotroń wiedzie wygodne i uporządkowane życie do momentu, gdy zaczyna podejrzewać żonę o romans. Nie mając konkretnych dowodów w ręku, za to niezmąconą pewność, że coś się zmieniło, decyduje się na prywatne śledztwo. Nietypowe sprawy wymagają niekonwencjonalnych rozwiązań. W ten oto sposób Fiotroń trafia na trop tajemniczej Brzytwy, która obiecuje pomoc w rozwiązaniu sprawy w zamian za … jeden tydzień jego życia! Czy metody ostrej i bezkompromisowej Brzytwy dadzą pożądane rezultaty? Na ile prób wystawiony zostanie racjonalizm i spokój Dionizego Fiotronia? Te i dziesiątki innych pytań pojawiają się w głowie czytelnika, który towarzyszy Fiotroniowi na torze przeszkód, jakim staje się próba rozwikłania tajemniczego zachowania jego żony. Okazuje się, że Brzytwa nie należy do detektywów w typie Sherlocka Holmesa, a jej działania daleko odbiegają od tradycyjnych metod zbierania dowodów. Wspólnie spędzony tydzień rzuca nowe światło na wiele niepozornych spraw, stając się dla Fiotronia przebudzeniem z bardzo aktywnego letargu. Zajmująca fabuła, pełna błyskotliwego humoru i celnych obserwacji jest dla autorki punktem wyjścia do głębszej refleksji, podanej w sposób subtelny i lekki. “Ścianka działowa” to nie tylko zajmująco opowiedziana historia pewnego małżeńskiego śledztwa, ale również swoisty drogowskaz pełni życia. Fiotroń – przedstawiciel rodzącej się klasy średniej, perfekcyjnie zarządzający własnym czasem, którego grafik łączy karierę zawodową z kursami rozwoju duszy i wewnętrznej detoksyzacji – żyje realizując kolejne zadania. Zapomina gdzieś po drodze, że kiedyś obiecał sobie nie rozmienić życia na drobne. Wartością powieści Sowy jest styl wyróżniający się ciepłem, ironią i przenikliwością.

 

Język Polski!


Pobierz Ścianka działowa Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Ścianka działowa (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!  Pobierz Ścianka działowa eBook za darmo:

  Mirror-2

  Ścianka działowa.pdf (PLN-0.00)

  Ścianka działowa.epub (PLN-0.00)

  Ścianka działowa.doc (PLN-0.00)

  Ścianka działowa.txt (PLN-0.00)

  Ścianka działowa.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Ścianka działowa.PDF – (PLN 0.00);

  Ścianka działowa.MOBI – (PLN 0.00);

  Ścianka działowa.EPUB – (PLN 0.00);

  Ścianka działowa.DOC – (PLN 0.00);

  Ścianka działowa.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Ścianka działowa ebook, Książkę Ścianka działowa FB2, Download Ścianka działowa PDF , Download Ścianka działowa MOBI, Online Ścianka działowa książkę, Za darmo Pobierz Ścianka działowa IPhone, Online Książkę Ścianka działowa PDF, Za darmo Ścianka działowa DJVU, Za darmo pobierz Ścianka działowa TXT, Pobierz Ścianka działowa RTF, Online Ścianka działowa FB2 , e-książkę Ścianka działowa pobierz TXT, Za darmo Ścianka działowa pobierz książkę, Książkę Ścianka działowa pobierz MOBI, Pobierz Ścianka działowa IPad, Czytaj Ścianka działowa MOBI, Czytaj Ścianka działowa DOCX, Za darmo Ścianka działowa AWZ, Download książkę Ścianka działowa iPad , Za darmo Ścianka działowa DJVU, Download Ścianka działowa książkę za darmo, Za darmo książkę Ścianka działowa DVD, Czytaj Ścianka działowa TXT, eBook Ścianka działowa pobierz DJVU, Ścianka działowa pobierz książkę za darmo, Ścianka działowa pobierz książkę pdf za darmo, Ścianka działowa pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Ścianka działowa pdf za darmo.

  Leave a Reply