Pobierz Książkę Rzeźnik z Nazaretu za darmo pdf, ePub, kindle

Pobierz Książkę Rzeźnik z Nazaretu za darmo pdf, ePub, kindle

Rzeźnik z Nazaretu Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Rzeźnik z Nazaretu


Pierwsza w twórczości Jacka Piekary powieść, która niemal do ostatnich stron, jest opartą na faktach historyczną fikcją, a nie fantastyką. Jej akcja toczy się w roku 33 n.e. na terenie Palestyny, a bohaterami są Poncjusz Piłat, Jezus Chrystus, apostołowie, członkowie żydowskiego Sanhedrynu oraz sekciarze z terrorystycznego ugrupowania Zelotów. Fabuła, ściśle oparta na treści przekazów…

Pierwsza w twórczości Jacka Piekary powieść, która niemal do ostatnich stron, jest opartą na faktach historyczną fikcją, a nie fantastyką. Jej akcja toczy się w roku 33 n.e. na terenie Palestyny, a bohaterami są Poncjusz Piłat, Jezus Chrystus, apostołowie, członkowie żydowskiego Sanhedrynu oraz sekciarze z terrorystycznego ugrupowania Zelotów. Fabuła, ściśle oparta na treści przekazów historycznych oraz ewangelii (zarówno tych oficjalnie uznanych przez kościoły różnych wyznań, jak i apokryficznych), zmierza do kulminacyjnego finału, czyli osądzenia, skazania oraz kaźni Jezusa.
Książka przedstawia początki alternatywnej historii, znanej z opowiadań o inkwizytorze Mordimerze Madderdinie („Sługa Boży”, „Młot na czarownice”, „Miecz Aniołów”, „Łowcy dusz”), których akcja toczy się półtora tysiąca lat po skazaniu Chrystusa.

 

Język Polski!


Pobierz Rzeźnik z Nazaretu Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Rzeźnik z Nazaretu (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  liczba stron
  530
  słowa kluczowe
  Jacek Piekara, Piłat, Chrystus
  język
  polski
  dodała
  Ag2S


  Pobierz Rzeźnik z Nazaretu eBook za darmo:

  Mirror-2

  Rzeźnik z Nazaretu.pdf (PLN-0.00)

  Rzeźnik z Nazaretu.epub (PLN-0.00)

  Rzeźnik z Nazaretu.doc (PLN-0.00)

  Rzeźnik z Nazaretu.txt (PLN-0.00)

  Rzeźnik z Nazaretu.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Rzeźnik z Nazaretu.PDF – (PLN 0.00);

  Rzeźnik z Nazaretu.MOBI – (PLN 0.00);

  Rzeźnik z Nazaretu.EPUB – (PLN 0.00);

  Rzeźnik z Nazaretu.DOC – (PLN 0.00);

  Rzeźnik z Nazaretu.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Rzeźnik z Nazaretu ebook, Książkę Rzeźnik z Nazaretu FB2, Download Rzeźnik z Nazaretu PDF , Download Rzeźnik z Nazaretu MOBI, Online Rzeźnik z Nazaretu książkę, Za darmo Pobierz Rzeźnik z Nazaretu IPhone, Online Książkę Rzeźnik z Nazaretu PDF, Za darmo Rzeźnik z Nazaretu DJVU, Za darmo pobierz Rzeźnik z Nazaretu TXT, Pobierz Rzeźnik z Nazaretu RTF, Online Rzeźnik z Nazaretu FB2 , e-książkę Rzeźnik z Nazaretu pobierz TXT, Za darmo Rzeźnik z Nazaretu pobierz książkę, Książkę Rzeźnik z Nazaretu pobierz MOBI, Pobierz Rzeźnik z Nazaretu IPad, Czytaj Rzeźnik z Nazaretu MOBI, Czytaj Rzeźnik z Nazaretu DOCX, Za darmo Rzeźnik z Nazaretu AWZ, Download książkę Rzeźnik z Nazaretu iPad , Za darmo Rzeźnik z Nazaretu DJVU, Download Rzeźnik z Nazaretu książkę za darmo, Za darmo książkę Rzeźnik z Nazaretu DVD, Czytaj Rzeźnik z Nazaretu TXT, eBook Rzeźnik z Nazaretu pobierz DJVU, Rzeźnik z Nazaretu pobierz książkę za darmo, Rzeźnik z Nazaretu pobierz książkę pdf za darmo, Rzeźnik z Nazaretu pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Rzeźnik z Nazaretu pdf za darmo.

  Leave a Reply