Pobierz Książkę Różanooka za darmo pdf, ePub, kindle

Pobierz Książkę Różanooka za darmo pdf, ePub, kindle

Różanooka Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Różanooka


Wielki powrót kultowej „Sagi o kotołaku”!

Przybrana córka Ksina, strzyga Irian zwana Różanooką, po tajemniczym zniknięciu ojca obejmuje stanowisko dowódcy gwardii królewskiej. Pewnego dnia w pałacu pojawia się młody weteran Mino Dergo. Przybywa do stolicy, gdyż kilka dni wcześniej spotkała go ogromna krzywda. I wtedy na Irian spada miłość, od której zawali się cały świat Międzykontynentu……

Wielki powrót kultowej „Sagi o kotołaku”!

Przybrana córka Ksina, strzyga Irian zwana Różanooką, po tajemniczym zniknięciu ojca obejmuje stanowisko dowódcy gwardii królewskiej. Pewnego dnia w pałacu pojawia się młody weteran Mino Dergo. Przybywa do stolicy, gdyż kilka dni wcześniej spotkała go ogromna krzywda. I wtedy na Irian spada miłość, od której zawali się cały świat Międzykontynentu…

Drogi czytelniku, nawet jeśli czytałeś poprzednie wydania „Różanookiej”, nie znałeś dotąd tej opowieści. Dawne pomysły zostały rozwinięte, przybyły nowe wątki i zwrot akcji, który stawia wszystko na głowie. Nowa „Różanooka” nabrała wyrazistości i głębi, emocje bohaterów prawdziwego żaru: aż do szaleństwa, do śmierci i jeszcze dalej… Tak potrafią kochać tylko potwory Onego!
Od autora

Konrad T. Lewandowski jest autorem poczytnych kryminałów historycznych, powieści historyczno-przygodowych, SF i fantasy.

 

Język Polski!


Pobierz Różanooka Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Różanooka (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  9788310126566
  liczba stron
  400
  słowa kluczowe
  ksin, polskie fantasy, rycerze
  język
  polski


  Pobierz Różanooka eBook za darmo:

  Mirror-2

  Różanooka.pdf (PLN-0.00)

  Różanooka.epub (PLN-0.00)

  Różanooka.doc (PLN-0.00)

  Różanooka.txt (PLN-0.00)

  Różanooka.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Różanooka.PDF – (PLN 0.00);

  Różanooka.MOBI – (PLN 0.00);

  Różanooka.EPUB – (PLN 0.00);

  Różanooka.DOC – (PLN 0.00);

  Różanooka.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Różanooka ebook, Książkę Różanooka FB2, Download Różanooka PDF , Download Różanooka MOBI, Online Różanooka książkę, Za darmo Pobierz Różanooka IPhone, Online Książkę Różanooka PDF, Za darmo Różanooka DJVU, Za darmo pobierz Różanooka TXT, Pobierz Różanooka RTF, Online Różanooka FB2 , e-książkę Różanooka pobierz TXT, Za darmo Różanooka pobierz książkę, Książkę Różanooka pobierz MOBI, Pobierz Różanooka IPad, Czytaj Różanooka MOBI, Czytaj Różanooka DOCX, Za darmo Różanooka AWZ, Download książkę Różanooka iPad , Za darmo Różanooka DJVU, Download Różanooka książkę za darmo, Za darmo książkę Różanooka DVD, Czytaj Różanooka TXT, eBook Różanooka pobierz DJVU, Różanooka pobierz książkę za darmo, Różanooka pobierz książkę pdf za darmo, Różanooka pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Różanooka pdf za darmo.

  Leave a Reply