Pobierz Książkę Pulpecja za darmo pdf, ePub, kindle

Pobierz Książkę Pulpecja za darmo pdf, ePub, kindle

Pulpecja Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Pulpecja


Patrycja Borejko jest zwyczajną nastolatką, która oprócz rozterek sercowych przeżywa stres związany ze zbliżającą się maturą. Przyjaciółka i rodzina również nie przysparzają jej wielu powodów do radości. Czy Patrycja zda maturę? Czy wreszcie znajdzie szczęście w miłości? I kto okaże się jej wybrankiem? Tego wszystkiego dowiecie się po przeczytaniu tej wspaniałej książki.
“Pulpecja” jest…

Patrycja Borejko jest zwyczajną nastolatką, która oprócz rozterek sercowych przeżywa stres związany ze zbliżającą się maturą. Przyjaciółka i rodzina również nie przysparzają jej wielu powodów do radości. Czy Patrycja zda maturę? Czy wreszcie znajdzie szczęście w miłości? I kto okaże się jej wybrankiem? Tego wszystkiego dowiecie się po przeczytaniu tej wspaniałej książki.
“Pulpecja” jest znakomitą powieścią również dlatego, że czytelnik łatwo utożsamia się z tytułową bohaterką. Dzięki temu razem z nią, jak z najlepszą przyjaciółką, pokonuje rozmaite przeszkody i trudności. Książka ta jest niezwykle barwna i warta poświęcenia jej uwagi również ze względu na nietypową rodzinę Pulpecji, mianowicie jej trzy wyjątkowe siostry, ojca filologa klasycznego, miłą i serdeczną mamę oraz niesforne siostrzenice płatające wszystkim figle (szczególnie młodsza, Laura).
Jestem pewna, że “Pulpecja” na każdym wywrze ogromne wrażenie i zachęci do przeczytania pozostałych, równie ciekawych, tomów “Jeżycjady”.

“Pulpecja” otrzymała wyróżnienie Poznańskiego Przeglądu Nowości Wydawniczych Książka Jesieni ’93.
Małgorzata Musierowicz – znakomita autorka wielu powieści, które uczą, bawią i wychowują. Seria jej książek “Jeżycjada” zjednała sobie już wiele serc młodych czytelników. Mnie jednak najbardziej zainspirowała “Pulpecja”. Polecam ją wszystkim, nie tylko miłośnikom książek, ponieważ jestem pewna, iż każdy doświadczy z nią wiele pozytywnych emocji.

 

Język Polski!


Pobierz Pulpecja Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Pulpecja (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  8387463353
  liczba stron
  180
  słowa kluczowe
  Pulpecja, Borejko, Poznań,
  język
  polski


  Pobierz Pulpecja eBook za darmo:

  Mirror-2

  Pulpecja.pdf (PLN-0.00)

  Pulpecja.epub (PLN-0.00)

  Pulpecja.doc (PLN-0.00)

  Pulpecja.txt (PLN-0.00)

  Pulpecja.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Pulpecja.PDF – (PLN 0.00);

  Pulpecja.MOBI – (PLN 0.00);

  Pulpecja.EPUB – (PLN 0.00);

  Pulpecja.DOC – (PLN 0.00);

  Pulpecja.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Pulpecja ebook, Książkę Pulpecja FB2, Download Pulpecja PDF , Download Pulpecja MOBI, Online Pulpecja książkę, Za darmo Pobierz Pulpecja IPhone, Online Książkę Pulpecja PDF, Za darmo Pulpecja DJVU, Za darmo pobierz Pulpecja TXT, Pobierz Pulpecja RTF, Online Pulpecja FB2 , e-książkę Pulpecja pobierz TXT, Za darmo Pulpecja pobierz książkę, Książkę Pulpecja pobierz MOBI, Pobierz Pulpecja IPad, Czytaj Pulpecja MOBI, Czytaj Pulpecja DOCX, Za darmo Pulpecja AWZ, Download książkę Pulpecja iPad , Za darmo Pulpecja DJVU, Download Pulpecja książkę za darmo, Za darmo książkę Pulpecja DVD, Czytaj Pulpecja TXT, eBook Pulpecja pobierz DJVU, Pulpecja pobierz książkę za darmo, Pulpecja pobierz książkę pdf za darmo, Pulpecja pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Pulpecja pdf za darmo.

  Leave a Reply