Pobierz Książkę Przygody Alexa w krainie liczb za darmo pdf, ePub, kindle

Pobierz Książkę Przygody Alexa w krainie liczb za darmo pdf, ePub, kindle

Przygody Alexa w krainie liczb Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Przygody Alexa w krainie liczb


W Przygodach Alexa w krainie liczb omówiono różne gałęzie matematyki, w kolejności odpowiadającej mniej więcej chronologii ich rozwoju w historii matematyki. Zagadnienia teoretyczne omawiane są na przykładzie analizy konkretnych problemów i ilustrowane anegdotami oraz sylwetkami postaci historycznych i żyjących. Autor przedstawia historię dociekań matematycznych w zakresie wybranych problemów…

W Przygodach Alexa w krainie liczb omówiono różne gałęzie matematyki, w kolejności odpowiadającej mniej więcej chronologii ich rozwoju w historii matematyki. Zagadnienia teoretyczne omawiane są na przykładzie analizy konkretnych problemów i ilustrowane anegdotami oraz sylwetkami postaci historycznych i żyjących. Autor przedstawia historię dociekań matematycznych w zakresie wybranych problemów oraz przedstawia (często zaskakujące) zastosowania wiedzy matematycznej. W każdym rozdziale znajdują się wywiady z wybitnymi matematykami oraz najróżniejszej maści pasjonatami matematyki, np. z kolekcjonerem suwaków logarytmicznych, znawcą numerologii czy zwycięzcą zawodów w liczeniu w pamięci na czas. Autor relacjonuje również swoje matematyczne podróże, np. do Japonii, gdzie odwiedził klubu sorobanu i poznał szympansa umiejącego liczyć, czy do Indii, gdzie spotkał się z guru matematyki wedyjskiej. Autor pokazuje obecność matematyki w życiu codziennym oraz jej związki z przemysłem, rolnictwem, architekturą, kulturą (również popularną), religią, filozofią czy rozrywką.

 

Język Polski!


Pobierz Przygody Alexa w krainie liczb Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Przygody Alexa w krainie liczb (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!  Pobierz Przygody Alexa w krainie liczb eBook za darmo:

  Mirror-2

  Przygody Alexa w krainie liczb.pdf (PLN-0.00)

  Przygody Alexa w krainie liczb.epub (PLN-0.00)

  Przygody Alexa w krainie liczb.doc (PLN-0.00)

  Przygody Alexa w krainie liczb.txt (PLN-0.00)

  Przygody Alexa w krainie liczb.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Przygody Alexa w krainie liczb.PDF – (PLN 0.00);

  Przygody Alexa w krainie liczb.MOBI – (PLN 0.00);

  Przygody Alexa w krainie liczb.EPUB – (PLN 0.00);

  Przygody Alexa w krainie liczb.DOC – (PLN 0.00);

  Przygody Alexa w krainie liczb.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Przygody Alexa w krainie liczb ebook, Książkę Przygody Alexa w krainie liczb FB2, Download Przygody Alexa w krainie liczb PDF , Download Przygody Alexa w krainie liczb MOBI, Online Przygody Alexa w krainie liczb książkę, Za darmo Pobierz Przygody Alexa w krainie liczb IPhone, Online Książkę Przygody Alexa w krainie liczb PDF, Za darmo Przygody Alexa w krainie liczb DJVU, Za darmo pobierz Przygody Alexa w krainie liczb TXT, Pobierz Przygody Alexa w krainie liczb RTF, Online Przygody Alexa w krainie liczb FB2 , e-książkę Przygody Alexa w krainie liczb pobierz TXT, Za darmo Przygody Alexa w krainie liczb pobierz książkę, Książkę Przygody Alexa w krainie liczb pobierz MOBI, Pobierz Przygody Alexa w krainie liczb IPad, Czytaj Przygody Alexa w krainie liczb MOBI, Czytaj Przygody Alexa w krainie liczb DOCX, Za darmo Przygody Alexa w krainie liczb AWZ, Download książkę Przygody Alexa w krainie liczb iPad , Za darmo Przygody Alexa w krainie liczb DJVU, Download Przygody Alexa w krainie liczb książkę za darmo, Za darmo książkę Przygody Alexa w krainie liczb DVD, Czytaj Przygody Alexa w krainie liczb TXT, eBook Przygody Alexa w krainie liczb pobierz DJVU, Przygody Alexa w krainie liczb pobierz książkę za darmo, Przygody Alexa w krainie liczb pobierz książkę pdf za darmo, Przygody Alexa w krainie liczb pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Przygody Alexa w krainie liczb pdf za darmo.

  Leave a Reply