Pobierz Książkę PRL na widelcu za darmo pdf, ePub, kindle

Pobierz Książkę PRL na widelcu za darmo pdf, ePub, kindle

PRL na widelcu Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki PRL na widelcu


“PRL na widelcu” to oryginalna podróż w nieodległą przeszłość szlakiem wytyczonym przez smaki. Co? Jak? i Gdzie? jadano w PRLu – to pytania, na które książka Błażeja Brzostka próbuje odpowiedzieć.
Tyle z okładki tej książki.
Obiektywny opis? To ponad 300 stron opowieści o tym jakie produkty królowały wówczas na polskich stołach (w zależności od stołu, a raczej koneksji jego właścicieli), do…

“PRL na widelcu” to oryginalna podróż w nieodległą przeszłość szlakiem wytyczonym przez smaki. Co? Jak? i Gdzie? jadano w PRLu – to pytania, na które książka Błażeja Brzostka próbuje odpowiedzieć.
Tyle z okładki tej książki.
Obiektywny opis? To ponad 300 stron opowieści o tym jakie produkty królowały wówczas na polskich stołach (w zależności od stołu, a raczej koneksji jego właścicieli), do czego tęskniono, co było obiektem westchnień obywateli PRL. Publikacja bogata w materiał ilustracyjny i wycinki prasowe, ukazujące swoistą kuriozalność ówczesnej polityki, która miała swoje bezpośrednie przełożenie na życie mieszkańców Polski.
Agata Szwedowicz (PAP) tak opisuje tę publikację: […] Błażej Brzostek podjął próbę opisania rzeczywistości PRL-u poprzez jeden z najważniejszych jej aspektów – jedzenie. “Co prawda sztuka kulinarna nie znajduje się całkowicie po stronie kultury, jest zawsze zawieszona pomiędzy naturą a kulturą, jednakże jakość i sposób jedzenia wyznacza granice między cywilizacją a barbarzyństwem” – argumentuje autor powołując się na Claude’a Levi-Straussa. Powstało kompendium pokazujące pięć dekad PRL-u poprzez opis tego co, gdzie i jak się jadało, jakie zwyczaje i problemy były z tym związane.

 

Język Polski!


Pobierz PRL na widelcu Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:PRL na widelcu (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  978-83-89642-29-5
  liczba stron
  338
  słowa kluczowe
  PRL, socrealizm, komuna
  kategoria
  popularnonaukowa
  język
  polski
  dodała
  KocikZet


  Pobierz PRL na widelcu eBook za darmo:

  Mirror-2

  PRL na widelcu.pdf (PLN-0.00)

  PRL na widelcu.epub (PLN-0.00)

  PRL na widelcu.doc (PLN-0.00)

  PRL na widelcu.txt (PLN-0.00)

  PRL na widelcu.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  PRL na widelcu.PDF – (PLN 0.00);

  PRL na widelcu.MOBI – (PLN 0.00);

  PRL na widelcu.EPUB – (PLN 0.00);

  PRL na widelcu.DOC – (PLN 0.00);

  PRL na widelcu.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online PRL na widelcu ebook, Książkę PRL na widelcu FB2, Download PRL na widelcu PDF , Download PRL na widelcu MOBI, Online PRL na widelcu książkę, Za darmo Pobierz PRL na widelcu IPhone, Online Książkę PRL na widelcu PDF, Za darmo PRL na widelcu DJVU, Za darmo pobierz PRL na widelcu TXT, Pobierz PRL na widelcu RTF, Online PRL na widelcu FB2 , e-książkę PRL na widelcu pobierz TXT, Za darmo PRL na widelcu pobierz książkę, Książkę PRL na widelcu pobierz MOBI, Pobierz PRL na widelcu IPad, Czytaj PRL na widelcu MOBI, Czytaj PRL na widelcu DOCX, Za darmo PRL na widelcu AWZ, Download książkę PRL na widelcu iPad , Za darmo PRL na widelcu DJVU, Download PRL na widelcu książkę za darmo, Za darmo książkę PRL na widelcu DVD, Czytaj PRL na widelcu TXT, eBook PRL na widelcu pobierz DJVU, PRL na widelcu pobierz książkę za darmo, PRL na widelcu pobierz książkę pdf za darmo, PRL na widelcu pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę PRL na widelcu pdf za darmo.

  Leave a Reply