Pobierz Książkę Portret szpiega za darmo pdf, ePub, kindle

Pobierz Książkę Portret szpiega za darmo pdf, ePub, kindle

Portret szpiega Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Portret szpiega


Dla Gabriela i jego żony Chiary to miał być początek przyjemnego weekendu w Londynie – najpierw wizyta w galerii w St. James’s, by potwierdzić autentyczność nowo odkrytego obrazu Tycjana, a potem spokojny wspólny lunch. Jednak w ten jesienny dzień zdarzyły się dwa krwawe zamachy bombowe w Paryżu i Kopenhadze. Idąc z żoną w stronę Covent Garden, Gabriel dostrzega mężczyznę, który jego zdaniem…

Dla Gabriela i jego żony Chiary to miał być początek przyjemnego weekendu w Londynie – najpierw wizyta w galerii w St. James’s, by potwierdzić autentyczność nowo odkrytego obrazu Tycjana, a potem spokojny wspólny lunch. Jednak w ten jesienny dzień zdarzyły się dwa krwawe zamachy bombowe w Paryżu i Kopenhadze. Idąc z żoną w stronę Covent Garden, Gabriel dostrzega mężczyznę, który jego zdaniem zamierza właśnie dokonać trzeciego ataku. Zanim Gabriel zdąży wyciągnąć broń, zostaje powalony na chodnik i może tylko obserwować toczący się koszmar.
Dręczony poczuciem winy, że nie zdołał powstrzymać masakry niewinnych ludzi, Gabriel wraca do swojego ustronnego domu na wybrzeżu Kornwalii. Wkrótce zostaje wezwany do Waszyngtonu, by po raz kolejny spróbować stawić czoło nowemu obliczu globalnego terroru. Główne zagrożenie stanowi urodzony w Ameryce, a obecnie działający w Jemenie islamski duchowny, którego Allah obdarzył “piękną i uwodzicielską mową”. Ten utalentowany oszust, który był kiedyś na liście płac CIA, teraz jako terrorystyczny mózg planuje nową serię ataków.
Gabriel i jego zespół, wspomagani przez Amerykanów i Brytyjczyków, opracowują śmiałą i skomplikowaną operację. By plan zniszczenia siatki terrorystów się powiódł, Gabriel sięga do swojej burzliwej przeszłości. Prosi o pomoc pewną kobietę – samotną dziedziczkę fortuny i kolekcjonerkę dzieł sztuki, która pomoże mu przekroczyć mroczną granicę między światem islamu a Zachodem. To córka dawnego wroga, a łączą ją z Gabrielem przelana krew…
Akcja Portretu szpiega z waszyngtońskich kuluarów władzy przenosi się wartko do pełnych przepychu domów aukcyjnych Nowego Jorku i Londynu oraz w surowy pejzaż saudyjskiej pustyni. Ta porywająca historia to także świadectwo niebywałej odwagi w obliczu niewyobrażalnego zła – i najbardziej niezwykła powieść w dotychczasowym dorobku Daniela Silvy.

 

Język Polski!


Pobierz Portret szpiega Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Portret szpiega (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!  Pobierz Portret szpiega eBook za darmo:

  Mirror-2

  Portret szpiega.pdf (PLN-0.00)

  Portret szpiega.epub (PLN-0.00)

  Portret szpiega.doc (PLN-0.00)

  Portret szpiega.txt (PLN-0.00)

  Portret szpiega.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Portret szpiega.PDF – (PLN 0.00);

  Portret szpiega.MOBI – (PLN 0.00);

  Portret szpiega.EPUB – (PLN 0.00);

  Portret szpiega.DOC – (PLN 0.00);

  Portret szpiega.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Portret szpiega ebook, Książkę Portret szpiega FB2, Download Portret szpiega PDF , Download Portret szpiega MOBI, Online Portret szpiega książkę, Za darmo Pobierz Portret szpiega IPhone, Online Książkę Portret szpiega PDF, Za darmo Portret szpiega DJVU, Za darmo pobierz Portret szpiega TXT, Pobierz Portret szpiega RTF, Online Portret szpiega FB2 , e-książkę Portret szpiega pobierz TXT, Za darmo Portret szpiega pobierz książkę, Książkę Portret szpiega pobierz MOBI, Pobierz Portret szpiega IPad, Czytaj Portret szpiega MOBI, Czytaj Portret szpiega DOCX, Za darmo Portret szpiega AWZ, Download książkę Portret szpiega iPad , Za darmo Portret szpiega DJVU, Download Portret szpiega książkę za darmo, Za darmo książkę Portret szpiega DVD, Czytaj Portret szpiega TXT, eBook Portret szpiega pobierz DJVU, Portret szpiega pobierz książkę za darmo, Portret szpiega pobierz książkę pdf za darmo, Portret szpiega pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Portret szpiega pdf za darmo.

  Leave a Reply