Pobierz Książkę Podziały nieruchomości – komentarz za darmo pdf, ePub, kindle

Pobierz Książkę Podziały nieruchomości – komentarz za darmo pdf, ePub, kindle

Podziały nieruchomości – komentarz Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Podziały nieruchomości - komentarz


W swojej najnowszej publikacji autor w sposób kompleksowy porusza problematykę procedur i zasad obowiązujących przy podziałach nieruchomości. Jasno i czytelnie ukazuje relacje przepisów z zakresu podziałów nieruchomości z innymi przepisami, w tym z zakresu planowania i zagospodarowania przestrzennego, dróg publicznych, spółdzielni mieszkaniowych oraz własności lokali. Prezentowane, trzecie już…

W swojej najnowszej publikacji autor w sposób kompleksowy porusza problematykę procedur i zasad obowiązujących przy podziałach nieruchomości. Jasno i czytelnie ukazuje relacje przepisów z zakresu podziałów nieruchomości z innymi przepisami, w tym z zakresu planowania i zagospodarowania przestrzennego, dróg publicznych, spółdzielni mieszkaniowych oraz własności lokali. Prezentowane, trzecie już wydanie tej publikacji uzupełnione zostało o nowe regulacje prawne, które ukazały się od czasu poprzednich wydań. Jest to m.in. rozporządzenie MSWiA z dnia 9 listopada 2011 r. w sprawie standardów technicznych wykonywania geodezyjnych pomiarów sytuacyjnych i wysokościowych oraz opracowywania i przekazywania wyników tych pomiarów do państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego (Dz.U. Nr 263, poz. 1572).

Istotnym zagadnieniem, które zawiera obecne wydanie książki, jest również sprawa przyjęcia granic nieruchomości podlegającej podziałowi, a w szczególności prawidłowe oznaczenie przyjęcia jej granic zewnętrznych. Autor wysunął propozycję, która może przyczynić się do zbliżenia stanowisk w tej, tak ważnej, sprawie. Szeroko uzasadnił zaproponowane rozwiązanie oraz opracował wzór protokołu przyjęcia granic nieruchomości podlegającej podziałowi, uwzględniając zarówno przepisy w zakresie tych podziałów, jak i standardy techniczne obowiązujące obecnie w geodezji. Do publikacji dodany został ponadto osobny rozdział dotyczący podziałów nieruchomości rolnych i leśnych.

Tak jak w wydaniach poprzednich istotna część książki poświęcona jest zagadnieniom spółdzielczości mieszkaniowej, gdzie uwzględniona została nie tylko specyfika jaka występuje przy podziałach nieruchomości stanowiących własność lub prawo użytkowania wieczystego przysługujące spółdzielniom mieszkaniowym, ale autor omawia również szczegółowo całokształt ogólnej, skomplikowanej problematyki związanej z porządkowaniem stanów prawnych, która determinuje możliwość realizacji przekształceń własnościowych w spółdzielniach mieszkaniowych.

Przedstawiona w książce problematyka podziałów nieruchomości spotka się z pewnością ze szczególnym zainteresowaniem ze strony geodetów, a także właścicieli nieruchomości, członków spółdzielni mieszkaniowych, jak również ze strony organów administracji publicznej.

Zygmunt Bojar jest geodetą i rzeczoznawcą majątkowym z ponad czterdziestoletnim doświadczeniem zarówno w wykonawstwie, jak i administracji geodezyjnej. Od wielu lat zajmuje się tematyką podziałów oraz regulacją stanów prawnych nieruchomości związanych z wyodrębnianiem własności lokali, zwłaszcza w spółdzielniach mieszkaniowych. Posiada li-cencję zawodową zarządcy nieruchomości. Prowadzi kursy i zajęcia na studiach podyplomowych z zakresu rzeczoznawstwa majątkowego, pośred-nictwa w obrocie nieruchomościami i zarządzania nieruchomościami. Jest autorem wielu artykułów publikowanych w czasopismach fachowych.

 

Język Polski!


Pobierz Podziały nieruchomości – komentarz Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Podziały nieruchomości – komentarz (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  9788360968277
  liczba stron
  412
  słowa kluczowe
  geodezja
  kategoria
  technika
  język
  polski
  dodał
  geokuba


  Pobierz Podziały nieruchomości – komentarz eBook za darmo:

  Mirror-2

  Podziały nieruchomości – komentarz.pdf (PLN-0.00)

  Podziały nieruchomości – komentarz.epub (PLN-0.00)

  Podziały nieruchomości – komentarz.doc (PLN-0.00)

  Podziały nieruchomości – komentarz.txt (PLN-0.00)

  Podziały nieruchomości – komentarz.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Podziały nieruchomości – komentarz.PDF – (PLN 0.00);

  Podziały nieruchomości – komentarz.MOBI – (PLN 0.00);

  Podziały nieruchomości – komentarz.EPUB – (PLN 0.00);

  Podziały nieruchomości – komentarz.DOC – (PLN 0.00);

  Podziały nieruchomości – komentarz.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Podziały nieruchomości – komentarz ebook, Książkę Podziały nieruchomości – komentarz FB2, Download Podziały nieruchomości – komentarz PDF , Download Podziały nieruchomości – komentarz MOBI, Online Podziały nieruchomości – komentarz książkę, Za darmo Pobierz Podziały nieruchomości – komentarz IPhone, Online Książkę Podziały nieruchomości – komentarz PDF, Za darmo Podziały nieruchomości – komentarz DJVU, Za darmo pobierz Podziały nieruchomości – komentarz TXT, Pobierz Podziały nieruchomości – komentarz RTF, Online Podziały nieruchomości – komentarz FB2 , e-książkę Podziały nieruchomości – komentarz pobierz TXT, Za darmo Podziały nieruchomości – komentarz pobierz książkę, Książkę Podziały nieruchomości – komentarz pobierz MOBI, Pobierz Podziały nieruchomości – komentarz IPad, Czytaj Podziały nieruchomości – komentarz MOBI, Czytaj Podziały nieruchomości – komentarz DOCX, Za darmo Podziały nieruchomości – komentarz AWZ, Download książkę Podziały nieruchomości – komentarz iPad , Za darmo Podziały nieruchomości – komentarz DJVU, Download Podziały nieruchomości – komentarz książkę za darmo, Za darmo książkę Podziały nieruchomości – komentarz DVD, Czytaj Podziały nieruchomości – komentarz TXT, eBook Podziały nieruchomości – komentarz pobierz DJVU, Podziały nieruchomości – komentarz pobierz książkę za darmo, Podziały nieruchomości – komentarz pobierz książkę pdf za darmo, Podziały nieruchomości – komentarz pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Podziały nieruchomości – komentarz pdf za darmo.

  Leave a Reply