Pobierz Książkę Podglądanie wszechświata za darmo pdf, ePub, kindle

Pobierz Książkę Podglądanie wszechświata za darmo pdf, ePub, kindle

Podglądanie wszechświata Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Podglądanie wszechświata


Czy Wszechświat wymaga poprawek? Jak poruszają się gwiazdy? Czy istnieje życie na Marsie? Co to znaczy, że w próżni są dziury?

Podglądanie Wszechświata to pasjonująca podróż przez historię fizyki i współczesną kosmologię. Autor w przystępny i zwięzły sposób przedstawia najważniejsze problemy tych nauk. Prezentuje ogólną i szczególną teorię względności, mechanikę kwantową i teorię superstrun….

Czy Wszechświat wymaga poprawek? Jak poruszają się gwiazdy? Czy istnieje życie na Marsie? Co to znaczy, że w próżni są dziury?

Podglądanie Wszechświata to pasjonująca podróż przez historię fizyki i współczesną kosmologię. Autor w przystępny i zwięzły sposób przedstawia najważniejsze problemy tych nauk. Prezentuje ogólną i szczególną teorię względności, mechanikę kwantową i teorię superstrun. Są tu również sylwetki wybitnych uczonych – zarówno tych słynnych, jak Newton, Leibniz, Einstein czy Heisenberg, jak i mniej znanych, ale równie zasłużonych dla rozwoju nauki. Refleksja naukowa łączy się tu z teologiczną – autor stawia pytania o miejsce człowieka w Kosmosie czy relacje między nauką i religią.

 

Język Polski!


Pobierz Podglądanie wszechświata Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Podglądanie wszechświata (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  978-83-240-1854-3
  liczba stron
  192
  słowa kluczowe
  wszechświat, fizyka, astronomia
  język
  polski
  dodała
  pheosia


  Pobierz Podglądanie wszechświata eBook za darmo:

  Mirror-2

  Podglądanie wszechświata.pdf (PLN-0.00)

  Podglądanie wszechświata.epub (PLN-0.00)

  Podglądanie wszechświata.doc (PLN-0.00)

  Podglądanie wszechświata.txt (PLN-0.00)

  Podglądanie wszechświata.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Podglądanie wszechświata.PDF – (PLN 0.00);

  Podglądanie wszechświata.MOBI – (PLN 0.00);

  Podglądanie wszechświata.EPUB – (PLN 0.00);

  Podglądanie wszechświata.DOC – (PLN 0.00);

  Podglądanie wszechświata.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Podglądanie wszechświata ebook, Książkę Podglądanie wszechświata FB2, Download Podglądanie wszechświata PDF , Download Podglądanie wszechświata MOBI, Online Podglądanie wszechświata książkę, Za darmo Pobierz Podglądanie wszechświata IPhone, Online Książkę Podglądanie wszechświata PDF, Za darmo Podglądanie wszechświata DJVU, Za darmo pobierz Podglądanie wszechświata TXT, Pobierz Podglądanie wszechświata RTF, Online Podglądanie wszechświata FB2 , e-książkę Podglądanie wszechświata pobierz TXT, Za darmo Podglądanie wszechświata pobierz książkę, Książkę Podglądanie wszechświata pobierz MOBI, Pobierz Podglądanie wszechświata IPad, Czytaj Podglądanie wszechświata MOBI, Czytaj Podglądanie wszechświata DOCX, Za darmo Podglądanie wszechświata AWZ, Download książkę Podglądanie wszechświata iPad , Za darmo Podglądanie wszechświata DJVU, Download Podglądanie wszechświata książkę za darmo, Za darmo książkę Podglądanie wszechświata DVD, Czytaj Podglądanie wszechświata TXT, eBook Podglądanie wszechświata pobierz DJVU, Podglądanie wszechświata pobierz książkę za darmo, Podglądanie wszechświata pobierz książkę pdf za darmo, Podglądanie wszechświata pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Podglądanie wszechświata pdf za darmo.

  Leave a Reply