Pobierz Książkę Piaski armagedonu za darmo pdf, ePub, kindle

Pobierz Książkę Piaski armagedonu za darmo pdf, ePub, kindle

Piaski armagedonu Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Piaski armagedonu


Świetna powieść political fiction, dynamiczna fabuła wciąga od pierwszych stron. Wolff po raz kolejny tworzy przerażająco realistyczny scenariusz.
— Piotr Langenfeld, korespondent wojenny
Z niedowierzaniem patrzyłem to na telewizyjne doniesienia z płonących ulic Kairu, to na rękopis, który od jakiegoś czasu leżał na moim biurku. Wydaję tę książkę z obawą. O nas wszystkich.
— Sławek Brudny,…

Świetna powieść political fiction, dynamiczna fabuła wciąga od pierwszych stron. Wolff po raz kolejny tworzy przerażająco realistyczny scenariusz.
— Piotr Langenfeld, korespondent wojenny
Z niedowierzaniem patrzyłem to na telewizyjne doniesienia z płonących ulic Kairu, to na rękopis, który od jakiegoś czasu leżał na moim biurku. Wydaję tę książkę z obawą. O nas wszystkich.
— Sławek Brudny, wydawca
Apokaliptyczna wizja zagłady świata może się ziścić już teraz. Płonie Kopuła na Skale i meczet Al-Aksa – na ich zgliszczach żydowscy ekstremiści chcą zbudować Trzecią Świątynię Jerozolimską. Przewrót w Egipcie zmienia układ sił w krajach islamu. Muzułmanie całego świata ruszają na świętą wojnę. Pod zieloną flagą Proroka jednoczą się pancerne zagony Egipcjan, Syryjczyków i Irańczyków. Naprzeciw abramsów i zulfikarów stają merkavy. Nadciąga Armagedon…
Porucznik Wojska Polskiego Andrzej Wirski wraz ze swoim oddziałem komandosów znajduje się w Izraelu niejako przypadkiem. Podczas zamachu bombowego ratuje piękną Amerykankę. Na tym jednak jego rola na Bliskim Wschodzie się nie skończy…

 

Język Polski!


Pobierz Piaski armagedonu Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Piaski armagedonu (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  9788393006656
  liczba stron
  407
  słowa kluczowe
  wojna, wojsko polskie, thriller
  język
  polski
  dodała
  Dorota_1988


  Pobierz Piaski armagedonu eBook za darmo:

  Mirror-2

  Piaski armagedonu.pdf (PLN-0.00)

  Piaski armagedonu.epub (PLN-0.00)

  Piaski armagedonu.doc (PLN-0.00)

  Piaski armagedonu.txt (PLN-0.00)

  Piaski armagedonu.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Piaski armagedonu.PDF – (PLN 0.00);

  Piaski armagedonu.MOBI – (PLN 0.00);

  Piaski armagedonu.EPUB – (PLN 0.00);

  Piaski armagedonu.DOC – (PLN 0.00);

  Piaski armagedonu.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Piaski armagedonu ebook, Książkę Piaski armagedonu FB2, Download Piaski armagedonu PDF , Download Piaski armagedonu MOBI, Online Piaski armagedonu książkę, Za darmo Pobierz Piaski armagedonu IPhone, Online Książkę Piaski armagedonu PDF, Za darmo Piaski armagedonu DJVU, Za darmo pobierz Piaski armagedonu TXT, Pobierz Piaski armagedonu RTF, Online Piaski armagedonu FB2 , e-książkę Piaski armagedonu pobierz TXT, Za darmo Piaski armagedonu pobierz książkę, Książkę Piaski armagedonu pobierz MOBI, Pobierz Piaski armagedonu IPad, Czytaj Piaski armagedonu MOBI, Czytaj Piaski armagedonu DOCX, Za darmo Piaski armagedonu AWZ, Download książkę Piaski armagedonu iPad , Za darmo Piaski armagedonu DJVU, Download Piaski armagedonu książkę za darmo, Za darmo książkę Piaski armagedonu DVD, Czytaj Piaski armagedonu TXT, eBook Piaski armagedonu pobierz DJVU, Piaski armagedonu pobierz książkę za darmo, Piaski armagedonu pobierz książkę pdf za darmo, Piaski armagedonu pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Piaski armagedonu pdf za darmo.

  Leave a Reply