Pobierz Książkę Perła za darmo pdf, ePub, kindle

Pobierz Książkę Perła za darmo pdf, ePub, kindle

Perła Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Perła


Perła to nie tylko fascynująca lektura, lecz zarazem swoiste świadectwo wiktoriańskiej podwójnej moralności. „Zamknij oczy i myśl o Anglii” – pouczała królowa Wiktoria swoją córkę przed nocą poślubną; powszechnie uważano też, że „damy nie mają nóg”, albowiem publiczne obnażenie przez kobietę kawałka łydki uchodziło za obrazę obyczajów. Jednak cnotliwi i wstrzemięźliwi na co dzień dżentelmeni i…

Perła to nie tylko fascynująca lektura, lecz zarazem swoiste świadectwo wiktoriańskiej podwójnej moralności. „Zamknij oczy i myśl o Anglii” – pouczała królowa Wiktoria swoją córkę przed nocą poślubną; powszechnie uważano też, że „damy nie mają nóg”, albowiem publiczne obnażenie przez kobietę kawałka łydki uchodziło za obrazę obyczajów. Jednak cnotliwi i wstrzemięźliwi na co dzień dżentelmeni i ladies w ukryciu dawali upust swoim nawet najbardziej wyuzdanym pragnieniom i fantazjom. Książka zawiera dwie opowieści wybrane ze słynnego angielskiego czasopisma.
Pierwsze opowiadanie, Lady Pokingham albo Wszyscy to robią. Jej własna opowieść o lubieżnych przypadkach, jakich doświadczyła zarówno przed poślubieniem lorda Crim-Cona, jak i w późniejszym czasie, jest kroniką rozpustnego życia stojącej nad grobem bohaterki, która postanowiła pozostawić opiekunowi opis swoich niegdysiejszych szaleństw, orgii i lubieżnych praktyk seksualnych. Zaczęła znajdować w nich upodobanie już w czasach szkolnych, jako mała dziewczynka, kiedy poddano ją chłoście.
Opowiadanie drugie La Rose d’Amour, czyli przygody dżentelmena – poszukiwacza rozkoszy, to barwna historia młodzieńca wciągniętego przez dwóch lubieżnych kuzynów do tajnego nielegalnego klubu organizującego wyuzdane orgie. Jedyny dozwolony strój damski na tych imprezach to naszyjnik z pereł i przejrzysta koszulka. Znaczna część akcji rozgrywa się w zmysłowej atmosferze Orientu.

 

Język Polski!


Pobierz Perła Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Perła (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!  Pobierz Perła eBook za darmo:

  Mirror-2

  Perła.pdf (PLN-0.00)

  Perła.epub (PLN-0.00)

  Perła.doc (PLN-0.00)

  Perła.txt (PLN-0.00)

  Perła.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Perła.PDF – (PLN 0.00);

  Perła.MOBI – (PLN 0.00);

  Perła.EPUB – (PLN 0.00);

  Perła.DOC – (PLN 0.00);

  Perła.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Perła ebook, Książkę Perła FB2, Download Perła PDF , Download Perła MOBI, Online Perła książkę, Za darmo Pobierz Perła IPhone, Online Książkę Perła PDF, Za darmo Perła DJVU, Za darmo pobierz Perła TXT, Pobierz Perła RTF, Online Perła FB2 , e-książkę Perła pobierz TXT, Za darmo Perła pobierz książkę, Książkę Perła pobierz MOBI, Pobierz Perła IPad, Czytaj Perła MOBI, Czytaj Perła DOCX, Za darmo Perła AWZ, Download książkę Perła iPad , Za darmo Perła DJVU, Download Perła książkę za darmo, Za darmo książkę Perła DVD, Czytaj Perła TXT, eBook Perła pobierz DJVU, Perła pobierz książkę za darmo, Perła pobierz książkę pdf za darmo, Perła pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Perła pdf za darmo.

  Leave a Reply