Pobierz Książkę Opowieść żony za darmo pdf, ePub, kindle

Pobierz Książkę Opowieść żony za darmo pdf, ePub, kindle

Opowieść żony Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Opowieść żony


Mary Gooch ma czterdzieści trzy lata, męża, niezbyt ciekawą pracę. A przede wszystkim – ma ciało. Bardzo dużo ciała. Tak dużo, że całe jej życie kręci się wokół niego. I nie jest ważne to, że mąż kocha ją taką, jaka jest. A raczej – taką, jaka była, zanim zaczęła się od niego oddalać, pogrążając się w bezsilnej kontemplacji „tłustego potwora”, jak zwykła siebie nazywać. Pewnie dożyłaby tak…

Mary Gooch ma czterdzieści trzy lata, męża, niezbyt ciekawą pracę. A przede wszystkim – ma ciało. Bardzo dużo ciała. Tak dużo, że całe jej życie kręci się wokół niego. I nie jest ważne to, że mąż kocha ją taką, jaka jest. A raczej – taką, jaka była, zanim zaczęła się od niego oddalać, pogrążając się w bezsilnej kontemplacji „tłustego potwora”, jak zwykła siebie nazywać. Pewnie dożyłaby tak spokojnej starości, gdyby w przeddzień srebrnego wesela Jimmy Gooch nie zniknął, zostawiwszy żonie 25 tysięcy dolarów i list z wyjaśnieniem, że „musi pomyśleć”. I nie jest to żart – mijają dni, a on nie wraca. Mary postanawia wyruszyć jego śladem. W podróży przechodzi prawdziwą metamorfozę. Nie bez znaczenia będzie tu znajomość z pewnym tajemniczym szoferem, tęgą irańską fryzjerką, przystojnym Meksykaninem i porzuconą przez męża matką trojaczków. A kilogramy? Cóż, po prostu same znikną. Pełna zaskakujących zwrotów akcji historia kobiety, która nie tyle przemienia się z bestii w księżniczkę, ile odnajduje siebie.

[Wydawnictwo W.A.B]

 

Język Polski!


Pobierz Opowieść żony Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Opowieść żony (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!  Pobierz Opowieść żony eBook za darmo:

  Mirror-2

  Opowieść żony.pdf (PLN-0.00)

  Opowieść żony.epub (PLN-0.00)

  Opowieść żony.doc (PLN-0.00)

  Opowieść żony.txt (PLN-0.00)

  Opowieść żony.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Opowieść żony.PDF – (PLN 0.00);

  Opowieść żony.MOBI – (PLN 0.00);

  Opowieść żony.EPUB – (PLN 0.00);

  Opowieść żony.DOC – (PLN 0.00);

  Opowieść żony.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Opowieść żony ebook, Książkę Opowieść żony FB2, Download Opowieść żony PDF , Download Opowieść żony MOBI, Online Opowieść żony książkę, Za darmo Pobierz Opowieść żony IPhone, Online Książkę Opowieść żony PDF, Za darmo Opowieść żony DJVU, Za darmo pobierz Opowieść żony TXT, Pobierz Opowieść żony RTF, Online Opowieść żony FB2 , e-książkę Opowieść żony pobierz TXT, Za darmo Opowieść żony pobierz książkę, Książkę Opowieść żony pobierz MOBI, Pobierz Opowieść żony IPad, Czytaj Opowieść żony MOBI, Czytaj Opowieść żony DOCX, Za darmo Opowieść żony AWZ, Download książkę Opowieść żony iPad , Za darmo Opowieść żony DJVU, Download Opowieść żony książkę za darmo, Za darmo książkę Opowieść żony DVD, Czytaj Opowieść żony TXT, eBook Opowieść żony pobierz DJVU, Opowieść żony pobierz książkę za darmo, Opowieść żony pobierz książkę pdf za darmo, Opowieść żony pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Opowieść żony pdf za darmo.

  Leave a Reply