Pobierz Książkę Olo na Atlantyku. Kajakiem przez ocean za darmo pdf, ePub, kindle

Pobierz Książkę Olo na Atlantyku. Kajakiem przez ocean za darmo pdf, ePub, kindle

Olo na Atlantyku. Kajakiem przez ocean Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Olo na Atlantyku. Kajakiem przez ocean


Opowieść o Transatlantyckiej Wyprawie Kajakowej Aleksandra Doby. Podróżnik jako pierwszy człowiek na świecie, samotnie przepłynął kajakiem Ocean Atlantycki z kontynentu na kontynent (z Senegalu do Brazylii) wyłącznie dzięki sile własnych mięśni. W książce opisuje swoje zmagania z naturą, techniką, a także własną wytrzymałością i silną wolą.

Aleksander Doba za swoje dokonania otrzymał nagrodę…

Opowieść o Transatlantyckiej Wyprawie Kajakowej Aleksandra Doby. Podróżnik jako pierwszy człowiek na świecie, samotnie przepłynął kajakiem Ocean Atlantycki z kontynentu na kontynent (z Senegalu do Brazylii) wyłącznie dzięki sile własnych mięśni. W książce opisuje swoje zmagania z naturą, techniką, a także własną wytrzymałością i silną wolą.

Aleksander Doba za swoje dokonania otrzymał nagrodę podróżniczą Super Kolos 2011 – za całokształt osiągnięć kajakarskich i konsekwentne dążenie do realizacji coraz bardziej ambitny.

Wychyliłem się przez właz. Blask światła nawigacyjnego obejmował kajak i przestrzeń dookoła. Na powierzchni oceanu pustka. Znowu poczułem uderzenie w tył kadłuba, w okolicy steru. “Na pewno rekin”, pomyślałem. Kiedyś już miałem podobne spotkanie. Siedziałem wtedy w kokpicie z wiosłem w ręku i walnąłem rekina dwa razy w łeb. Teraz wiosło leży przywiązane krawatami do pokładu, a ja wychyliłem się z kabiny do połowy. Chwyciłem jednak aparat fotograficzny, by ewentualnie zrobić zdjęcie nocnemu gościowi. Po chwili pokazał się. Podpływał z prawej burty na wysokości kokpitu. Łeb obły. Oczy małe. Spojrzeliśmy na siebie. (..)

Transatlantycka Wyprawa Kajakowa to 3200 km pokonanej odległości, prawie 5400 przewiosłowanych kilometrów i niemal 100 dób na oceanie, ale przede wszystkim pierwsze w historii przepłynięcie Atlantyku przez samotnego kajakarza. To osiągnięcie, które wymagało od autora niesamowitego wprost optymizmu, hartu ducha i wytrwałości w zmaganiach zarówno z obiektywnymi trudnościami, jak i ze słabościami własnego ciała. Wyczyn jedyny w swoim rodzaju, dokonanie, które z pewnością nieprędko zostanie przez kogoś powtórzone.

Co powoduje, że człowiek stawia sobie takie wyzwania? Co zmusza go do codziennej walki z samym sobą? Co sprawia, że mimo przeciwności podejmuje kolejne próby? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziecie w książce Aleksandra Doby. Za całokształt osiągnięć kajakarskich i konsekwentne dążenie do realizacji coraz bardziej ambitnych celów eksploracyjnych otrzymał on nagrodę podróżniczą Super Kolos 2011. Z tej relacji dowiecie się dlaczego. Zdobędziecie też wiedzę o przygotowaniach do transoceanicznych wypraw kajakowych i ich organizacji, a także o tym, jak przetrwać na oceanie, i to z pierwszej ręki — jednej z tych, których siła pozwoliła autorowi przepłynąć kajakiem z Afryki do Ameryki Południowej!

 

Język Polski!


Pobierz Olo na Atlantyku. Kajakiem przez ocean Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Olo na Atlantyku. Kajakiem przez ocean (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  9788324658206
  liczba stron
  296
  słowa kluczowe
  Podróż, kajak, Atlantyk
  język
  polski
  dodał
  Matacz


  Pobierz Olo na Atlantyku. Kajakiem przez ocean eBook za darmo:

  Mirror-2

  Olo na Atlantyku. Kajakiem przez ocean.pdf (PLN-0.00)

  Olo na Atlantyku. Kajakiem przez ocean.epub (PLN-0.00)

  Olo na Atlantyku. Kajakiem przez ocean.doc (PLN-0.00)

  Olo na Atlantyku. Kajakiem przez ocean.txt (PLN-0.00)

  Olo na Atlantyku. Kajakiem przez ocean.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Olo na Atlantyku. Kajakiem przez ocean.PDF – (PLN 0.00);

  Olo na Atlantyku. Kajakiem przez ocean.MOBI – (PLN 0.00);

  Olo na Atlantyku. Kajakiem przez ocean.EPUB – (PLN 0.00);

  Olo na Atlantyku. Kajakiem przez ocean.DOC – (PLN 0.00);

  Olo na Atlantyku. Kajakiem przez ocean.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Olo na Atlantyku. Kajakiem przez ocean ebook, Książkę Olo na Atlantyku. Kajakiem przez ocean FB2, Download Olo na Atlantyku. Kajakiem przez ocean PDF , Download Olo na Atlantyku. Kajakiem przez ocean MOBI, Online Olo na Atlantyku. Kajakiem przez ocean książkę, Za darmo Pobierz Olo na Atlantyku. Kajakiem przez ocean IPhone, Online Książkę Olo na Atlantyku. Kajakiem przez ocean PDF, Za darmo Olo na Atlantyku. Kajakiem przez ocean DJVU, Za darmo pobierz Olo na Atlantyku. Kajakiem przez ocean TXT, Pobierz Olo na Atlantyku. Kajakiem przez ocean RTF, Online Olo na Atlantyku. Kajakiem przez ocean FB2 , e-książkę Olo na Atlantyku. Kajakiem przez ocean pobierz TXT, Za darmo Olo na Atlantyku. Kajakiem przez ocean pobierz książkę, Książkę Olo na Atlantyku. Kajakiem przez ocean pobierz MOBI, Pobierz Olo na Atlantyku. Kajakiem przez ocean IPad, Czytaj Olo na Atlantyku. Kajakiem przez ocean MOBI, Czytaj Olo na Atlantyku. Kajakiem przez ocean DOCX, Za darmo Olo na Atlantyku. Kajakiem przez ocean AWZ, Download książkę Olo na Atlantyku. Kajakiem przez ocean iPad , Za darmo Olo na Atlantyku. Kajakiem przez ocean DJVU, Download Olo na Atlantyku. Kajakiem przez ocean książkę za darmo, Za darmo książkę Olo na Atlantyku. Kajakiem przez ocean DVD, Czytaj Olo na Atlantyku. Kajakiem przez ocean TXT, eBook Olo na Atlantyku. Kajakiem przez ocean pobierz DJVU, Olo na Atlantyku. Kajakiem przez ocean pobierz książkę za darmo, Olo na Atlantyku. Kajakiem przez ocean pobierz książkę pdf za darmo, Olo na Atlantyku. Kajakiem przez ocean pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Olo na Atlantyku. Kajakiem przez ocean pdf za darmo.

  Leave a Reply