Pobierz Książkę Odwieczny bal za darmo pdf, ePub, kindle

Pobierz Książkę Odwieczny bal za darmo pdf, ePub, kindle

Odwieczny bal Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Odwieczny bal


Ostatni tom bestsellerowej serii Osiemdziesiąt Dni wydanej w 23 krajach, sprzedanej w 2 000 000 egzemplarzy

Jeszcze bardziej zmysłowa love story w tajemniczym kręgu wysublimowanych ceremonii i mrocznych namiętności

Taki bal nie ma początku ani końca – w czasie i przestrzeni. Tu miłość staje się najbardziej wyrafinowaną sztuką…

Aurelia żyje w poczuciu niewyjaśnionej tajemnicy śmierci…

Ostatni tom bestsellerowej serii Osiemdziesiąt Dni wydanej w 23 krajach, sprzedanej w 2 000 000 egzemplarzy

Jeszcze bardziej zmysłowa love story w tajemniczym kręgu wysublimowanych ceremonii i mrocznych namiętności

Taki bal nie ma początku ani końca – w czasie i przestrzeni. Tu miłość staje się najbardziej wyrafinowaną sztuką…

Aurelia żyje w poczuciu niewyjaśnionej tajemnicy śmierci rodziców, którzy zginęli, gdy była niemowlęciem. Kiedy dorosła, pojawił się tajemniczy mężczyzna, który rozbudził jej zmysły, zanim zdążyła poznać jego imię. Pozostawił tylko smak pocałunku pachnącego owocem grantu…

Niedługo potem anonimowy dobroczyńca wysyła Aurelię na studia do Ameryki. Tam dziewczyna dowiaduje się od nowych przyjaciół o ekskluzywnym balu. Ekstatyczne święto zmysłów odbywa się raz w roku w różnych krajach i różnych stuleciach, kryje się w sekretnych miejscach i zaprasza tylko wybranych gości.

Taką wybranką jest Aurelia. Nie wie, że im bardziej angażuje się w tę ceremonię pełną stopni wtajemniczenia, seksu i intryg, tym bliższa jest odkrycia prawdy o własnej przeszłości i zagadkowym mężczyźnie, którego pokochała…

Powieść Osiemdziesiąt Dni Żółtych odniosła piorunujący sukces jesienią 2012. Bój o nią stoczyły największe światowe wydawnictwa w 23 krajach! Od początku była w Top 10 list brytyjskich i niemieckich list! „Guardian” uznał ją za jedną z najlepszych powieści 2012. W Polsce też zadebiutowała na listach bestsellerów.

Cała seria w księgarniach na świecie stawiana jest obok Pięćdziesięciu twarzy Greya.

Seria Osiemdziesiąt Dni to wspólne dzieło dwojga uznanych pisarzy ukrywających się pod pseudonimem Vina Jackson. On – autor dziewięciu powieści, redaktor, wydawca, felietonista i… kolekcjoner i specjalista w dziedzinie erotyki. Ona – również autorka publikowana w Anglii, wysokiej klasy finansistka w londyńskim City i znana postać na londyńskiej scenie sado-maso. Nic więc dziwnego, że ich powieści są nie tylko znakomicie napisane, ale i ze znajomością tematu.

Seria Osiemdziesiąt Dni mówi o burzliwych i bardzo namiętnych związkach, o pożądaniu i o ciemnej stronie miłości. Pikanterii i wdzięku dodaje powieściom wszechobecna muzyka klasyczna i taniec…

 

Język Polski!


Pobierz Odwieczny bal Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Odwieczny bal (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!  Pobierz Odwieczny bal eBook za darmo:

  Mirror-2

  Odwieczny bal.pdf (PLN-0.00)

  Odwieczny bal.epub (PLN-0.00)

  Odwieczny bal.doc (PLN-0.00)

  Odwieczny bal.txt (PLN-0.00)

  Odwieczny bal.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Odwieczny bal.PDF – (PLN 0.00);

  Odwieczny bal.MOBI – (PLN 0.00);

  Odwieczny bal.EPUB – (PLN 0.00);

  Odwieczny bal.DOC – (PLN 0.00);

  Odwieczny bal.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Odwieczny bal ebook, Książkę Odwieczny bal FB2, Download Odwieczny bal PDF , Download Odwieczny bal MOBI, Online Odwieczny bal książkę, Za darmo Pobierz Odwieczny bal IPhone, Online Książkę Odwieczny bal PDF, Za darmo Odwieczny bal DJVU, Za darmo pobierz Odwieczny bal TXT, Pobierz Odwieczny bal RTF, Online Odwieczny bal FB2 , e-książkę Odwieczny bal pobierz TXT, Za darmo Odwieczny bal pobierz książkę, Książkę Odwieczny bal pobierz MOBI, Pobierz Odwieczny bal IPad, Czytaj Odwieczny bal MOBI, Czytaj Odwieczny bal DOCX, Za darmo Odwieczny bal AWZ, Download książkę Odwieczny bal iPad , Za darmo Odwieczny bal DJVU, Download Odwieczny bal książkę za darmo, Za darmo książkę Odwieczny bal DVD, Czytaj Odwieczny bal TXT, eBook Odwieczny bal pobierz DJVU, Odwieczny bal pobierz książkę za darmo, Odwieczny bal pobierz książkę pdf za darmo, Odwieczny bal pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Odwieczny bal pdf za darmo.

  Leave a Reply