Pobierz Książkę Obłęd za darmo pdf, ePub, kindle

Pobierz Książkę Obłęd za darmo pdf, ePub, kindle

Obłęd Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Obłęd


Pierwszy tom szwedzkiej trylogii “Oblicza Victorii Bergman”, która wyszła spod pióra elektropunkowego muzyka i jego producenta. Debiut, który stał się natychmiastowym sukcesem na skalę światową, wyróżniony tegoroczną nagrodą specjalną przez Szwedzką Akademię Twórców Literatury Kryminalnej!

Policja znajduje w Sztokholmie zwłoki kilku chłopców. Noszą one ślady ciężkiego pobicia, są na nich…

Pierwszy tom szwedzkiej trylogii “Oblicza Victorii Bergman”, która wyszła spod pióra elektropunkowego muzyka i jego producenta. Debiut, który stał się natychmiastowym sukcesem na skalę światową, wyróżniony tegoroczną nagrodą specjalną przez Szwedzką Akademię Twórców Literatury Kryminalnej!

Policja znajduje w Sztokholmie zwłoki kilku chłopców. Noszą one ślady ciężkiego pobicia, są na nich dziwne znaki, jakby nakłuwano je igłami, a we krwi ofiar odkryto obecność środków odurzających. Do tego dwóm chłopcom sprawca obciął przed śmiercią genitalia, jednemu wydłubał oczy, obciął wargi i nos, a także powyrywał włosy z głowy.

Śledztwo w sprawie zabójstw prowadzi komisarz policji, Jeanette Kihlberg. Ponieważ awansowała na to stanowisko niedawno, bardzo chce się wykazać. Jednak dochodzenie idzie jak po grudzie, bo sprawca nie zostawił żadnych śladów. Pani komisarz zdołała jedynie ustalić, że jeden z chłopców pochodził z Białorusi, a jeden z Afryki. Wiele wskazuje na to, że mogli paść ofiarą pedofila albo gangu przemycającego dzieci z Europy Wschodniej lub Afryki…

Z Chin przybywa nielegalny imigrant. Ma kilkanaście lat i nazywa się Gao Lin. W Szwecji ma się skontaktować z kimś, kto się nim zaopiekuje. Jednak po drodze na umówione spotkanie poznaje kobietę, która prowadzi go do swojego mieszkania…

 

Język Polski!


Pobierz Obłęd Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Obłęd (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!  Pobierz Obłęd eBook za darmo:

  Mirror-2

  Obłęd.pdf (PLN-0.00)

  Obłęd.epub (PLN-0.00)

  Obłęd.doc (PLN-0.00)

  Obłęd.txt (PLN-0.00)

  Obłęd.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Obłęd.PDF – (PLN 0.00);

  Obłęd.MOBI – (PLN 0.00);

  Obłęd.EPUB – (PLN 0.00);

  Obłęd.DOC – (PLN 0.00);

  Obłęd.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Obłęd ebook, Książkę Obłęd FB2, Download Obłęd PDF , Download Obłęd MOBI, Online Obłęd książkę, Za darmo Pobierz Obłęd IPhone, Online Książkę Obłęd PDF, Za darmo Obłęd DJVU, Za darmo pobierz Obłęd TXT, Pobierz Obłęd RTF, Online Obłęd FB2 , e-książkę Obłęd pobierz TXT, Za darmo Obłęd pobierz książkę, Książkę Obłęd pobierz MOBI, Pobierz Obłęd IPad, Czytaj Obłęd MOBI, Czytaj Obłęd DOCX, Za darmo Obłęd AWZ, Download książkę Obłęd iPad , Za darmo Obłęd DJVU, Download Obłęd książkę za darmo, Za darmo książkę Obłęd DVD, Czytaj Obłęd TXT, eBook Obłęd pobierz DJVU, Obłęd pobierz książkę za darmo, Obłęd pobierz książkę pdf za darmo, Obłęd pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Obłęd pdf za darmo.

  Leave a Reply