Pobierz Książkę Nieznajomy za darmo pdf, ePub, kindle

Pobierz Książkę Nieznajomy za darmo pdf, ePub, kindle

Nieznajomy Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Nieznajomy


Podczas spotkania rodziców dzieci grających w lidze lacrosse, ojciec dwóch nastoletnich synów, prawnik Adam Price,zostaje zaczepiony przez nieznajomego mężczyznę. Twierdzi on, że przed laty żona Adama, chcąc powstrzymać rozwój jego romansu, oszukała go udając, że jest w ciąży. Nieznajomy przekazuje Adamowi dowody świadczące o prawdziwości swoich słów. Kiedy zaszokowany Adam doprowadza do…

Podczas spotkania rodziców dzieci grających w lidze lacrosse, ojciec dwóch nastoletnich synów, prawnik Adam Price,zostaje zaczepiony przez nieznajomego mężczyznę. Twierdzi on, że przed laty żona Adama, chcąc powstrzymać rozwój jego romansu, oszukała go udając, że jest w ciąży. Nieznajomy przekazuje Adamowi dowody świadczące o prawdziwości swoich słów. Kiedy zaszokowany Adam doprowadza do konfrontacji z żoną, ta początkowo obiecuje mu wyjaśnienia, lecz wkrótce znika bez śladu. Kontaktuje się z nim jedynie za pomocą SMS-a prosząc, aby mąż jej nie szukał. Adam oraz jego synowie są zdruzgotani niespodziewaną ucieczką Corinne.

Tymczasem nieznajomy wyjawia wstydliwe tajemnice kolejnych osób. Wkrótce Heidi Dunn, jedna z kobiet, którą tajemniczy człowiek powiadamia o podwójnym życiu córki, zostaje zamordowana. Po upływie zaledwie doby w innym mieście ginie kolejna ofiara. Przyjaciółka Heidi, policjantka Johanna Griffin, rozpoczyna samotne śledztwo i natrafia na trop grupy, na której czele stoi nieznajomy. Podążając ich śladem, dociera do Adama Price’a. Prawnik i policjantka jednoczą siły, tropiąc ludzi, którzy mogą znać miejsce pobytu zaginionej żony Adama.

Mężczyzna odkrywa coraz więcej nieznanych mu faktów z życia żony i uświadamia sobie, że niemal wszyscy wokół niego ukrywają jakieś tajemnice, zaś jedynym sposobem na poznanie prawdy jest odnalezienie nieznajomego mężczyzny, nawet gdyby miało to doprowadzić do zburzenia pozornie uporządkowanego świata, w jakim od lat żyje Adam.

 

Język Polski!


Pobierz Nieznajomy Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Nieznajomy (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!  Pobierz Nieznajomy eBook za darmo:

  Mirror-2

  Nieznajomy.pdf (PLN-0.00)

  Nieznajomy.epub (PLN-0.00)

  Nieznajomy.doc (PLN-0.00)

  Nieznajomy.txt (PLN-0.00)

  Nieznajomy.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Nieznajomy.PDF – (PLN 0.00);

  Nieznajomy.MOBI – (PLN 0.00);

  Nieznajomy.EPUB – (PLN 0.00);

  Nieznajomy.DOC – (PLN 0.00);

  Nieznajomy.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Nieznajomy ebook, Książkę Nieznajomy FB2, Download Nieznajomy PDF , Download Nieznajomy MOBI, Online Nieznajomy książkę, Za darmo Pobierz Nieznajomy IPhone, Online Książkę Nieznajomy PDF, Za darmo Nieznajomy DJVU, Za darmo pobierz Nieznajomy TXT, Pobierz Nieznajomy RTF, Online Nieznajomy FB2 , e-książkę Nieznajomy pobierz TXT, Za darmo Nieznajomy pobierz książkę, Książkę Nieznajomy pobierz MOBI, Pobierz Nieznajomy IPad, Czytaj Nieznajomy MOBI, Czytaj Nieznajomy DOCX, Za darmo Nieznajomy AWZ, Download książkę Nieznajomy iPad , Za darmo Nieznajomy DJVU, Download Nieznajomy książkę za darmo, Za darmo książkę Nieznajomy DVD, Czytaj Nieznajomy TXT, eBook Nieznajomy pobierz DJVU, Nieznajomy pobierz książkę za darmo, Nieznajomy pobierz książkę pdf za darmo, Nieznajomy pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Nieznajomy pdf za darmo.

  Leave a Reply