Pobierz Książkę Nieprzewidziane konsekwencje za darmo pdf, ePub, kindle

Pobierz Książkę Nieprzewidziane konsekwencje za darmo pdf, ePub, kindle

Nieprzewidziane konsekwencje Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Nieprzewidziane konsekwencje


Po przeżyciach, które zgotował Annie warszawski gang (opisanych we wcześniejszej powieści Autorki pt. Niebezpieczne powiązanie), podejmuje ona decyzję o wyjeździe za granicę. Pragnie o wszystkim zapomnieć.
Po przyjeździe i wynajęciu mieszkania w jednym z nadmorskich kurortów zaczyna pracować w pewnym nocnym klubie, a dzięki sztuce przetrwania, której nauczyła się będąc w gangu, potrafi…

Po przeżyciach, które zgotował Annie warszawski gang (opisanych we wcześniejszej powieści Autorki pt. Niebezpieczne powiązanie), podejmuje ona decyzję o wyjeździe za granicę. Pragnie o wszystkim zapomnieć.
Po przyjeździe i wynajęciu mieszkania w jednym z nadmorskich kurortów zaczyna pracować w pewnym nocnym klubie, a dzięki sztuce przetrwania, której nauczyła się będąc w gangu, potrafi wybrnąć z każdej sytuacji. Tymczasem jej koleżanki w tajemnicy przed swoimi mężami zatrudniają się do sezonowej pracy i wyjeżdżają z Polski. Anna niespodziewanie musi im pomóc wybrnąć z bardzo niebezpiecznej sytuacji.
Dodatkowo dostaje ultimatum od nowego adoratora, co wywraca jej świat do góry nogami – wie, że zgadzając się podejmuje większe ryzyko niż to, które musiała podjąć w Warszawie. Jeden nierozważny krok i może zniknąć wszystkim z oczu raz na zawsze.

 

Język Polski!


Pobierz Nieprzewidziane konsekwencje Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Nieprzewidziane konsekwencje (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  9788378561170
  liczba stron
  428
  słowa kluczowe
  Warszawa, gang, wyjazd, pomoc
  język
  polski
  dodał
  Madziorsk


  Pobierz Nieprzewidziane konsekwencje eBook za darmo:

  Mirror-2

  Nieprzewidziane konsekwencje.pdf (PLN-0.00)

  Nieprzewidziane konsekwencje.epub (PLN-0.00)

  Nieprzewidziane konsekwencje.doc (PLN-0.00)

  Nieprzewidziane konsekwencje.txt (PLN-0.00)

  Nieprzewidziane konsekwencje.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Nieprzewidziane konsekwencje.PDF – (PLN 0.00);

  Nieprzewidziane konsekwencje.MOBI – (PLN 0.00);

  Nieprzewidziane konsekwencje.EPUB – (PLN 0.00);

  Nieprzewidziane konsekwencje.DOC – (PLN 0.00);

  Nieprzewidziane konsekwencje.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Nieprzewidziane konsekwencje ebook, Książkę Nieprzewidziane konsekwencje FB2, Download Nieprzewidziane konsekwencje PDF , Download Nieprzewidziane konsekwencje MOBI, Online Nieprzewidziane konsekwencje książkę, Za darmo Pobierz Nieprzewidziane konsekwencje IPhone, Online Książkę Nieprzewidziane konsekwencje PDF, Za darmo Nieprzewidziane konsekwencje DJVU, Za darmo pobierz Nieprzewidziane konsekwencje TXT, Pobierz Nieprzewidziane konsekwencje RTF, Online Nieprzewidziane konsekwencje FB2 , e-książkę Nieprzewidziane konsekwencje pobierz TXT, Za darmo Nieprzewidziane konsekwencje pobierz książkę, Książkę Nieprzewidziane konsekwencje pobierz MOBI, Pobierz Nieprzewidziane konsekwencje IPad, Czytaj Nieprzewidziane konsekwencje MOBI, Czytaj Nieprzewidziane konsekwencje DOCX, Za darmo Nieprzewidziane konsekwencje AWZ, Download książkę Nieprzewidziane konsekwencje iPad , Za darmo Nieprzewidziane konsekwencje DJVU, Download Nieprzewidziane konsekwencje książkę za darmo, Za darmo książkę Nieprzewidziane konsekwencje DVD, Czytaj Nieprzewidziane konsekwencje TXT, eBook Nieprzewidziane konsekwencje pobierz DJVU, Nieprzewidziane konsekwencje pobierz książkę za darmo, Nieprzewidziane konsekwencje pobierz książkę pdf za darmo, Nieprzewidziane konsekwencje pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Nieprzewidziane konsekwencje pdf za darmo.

  Leave a Reply