Pobierz Książkę Nie wchodź w moją ciszę za darmo pdf, ePub, kindle

Pobierz Książkę Nie wchodź w moją ciszę za darmo pdf, ePub, kindle

Nie wchodź w moją ciszę Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Nie wchodź w moją ciszę


Książka „Nie wchodź w moją ciszę” to dramat psychologiczno-erotyczny z elementem kryminału, w którym nie brak emocjonalnie naszkicowanych treści. Główną bohaterką jest Maja – piękna, niezależna i bardzo inteligentna 32 letnia singielka zmagająca się od lat z problemem pracoholizmu i perfekcjonizmu, co niestety nie do końca sobie uświadamia.

Przewrotny los, który nieoczekiwanie stawia na jej…

Książka „Nie wchodź w moją ciszę” to dramat psychologiczno-erotyczny z elementem kryminału, w którym nie brak emocjonalnie naszkicowanych treści. Główną bohaterką jest Maja – piękna, niezależna i bardzo inteligentna 32 letnia singielka zmagająca się od lat z problemem pracoholizmu i perfekcjonizmu, co niestety nie do końca sobie uświadamia.

Przewrotny los, który nieoczekiwanie stawia na jej drodze mężczyznę, przystojnego i charyzmatycznego dewelopera Adama zmusza bohaterkę do zmiany i analizy własnego samodestrukcyjnego postępowania. Miłość Mai i Adama przeradza się w trudny i bardzo namiętny romans. Dla Adama bohaterka podejmuje nie łatwą walkę ze swoim destrukcyjnym nałogiem.

W książce nie brakuje również refleksji dotyczących macierzyństwa, strachu przed nim jako czymś zupełnie nieznanym i niezrozumiałym dla głównej bohaterki. Powieść jest bardzo współczesna i spójna w narracji. Czytelnik w kolejnych rozdziałach książki orientuje się, iż nie ma do czynienia z klasycznym “love story”, tylko książką która niejednokrotnie zachwyci, otworzy szeroko oczy odbiorcy, wywoła silne emocje nie da o sobie zapomnieć i trochę skaleczy w momentach mówiącym o przejmującej stracie, jaką stanowi tytułowa cisza głównej bohaterki.

 

Język Polski!


Pobierz Nie wchodź w moją ciszę Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Nie wchodź w moją ciszę (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  9788379004645
  liczba stron
  270
  język
  polski
  dodała
  karollllllla


  Pobierz Nie wchodź w moją ciszę eBook za darmo:

  Mirror-2

  Nie wchodź w moją ciszę.pdf (PLN-0.00)

  Nie wchodź w moją ciszę.epub (PLN-0.00)

  Nie wchodź w moją ciszę.doc (PLN-0.00)

  Nie wchodź w moją ciszę.txt (PLN-0.00)

  Nie wchodź w moją ciszę.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Nie wchodź w moją ciszę.PDF – (PLN 0.00);

  Nie wchodź w moją ciszę.MOBI – (PLN 0.00);

  Nie wchodź w moją ciszę.EPUB – (PLN 0.00);

  Nie wchodź w moją ciszę.DOC – (PLN 0.00);

  Nie wchodź w moją ciszę.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Nie wchodź w moją ciszę ebook, Książkę Nie wchodź w moją ciszę FB2, Download Nie wchodź w moją ciszę PDF , Download Nie wchodź w moją ciszę MOBI, Online Nie wchodź w moją ciszę książkę, Za darmo Pobierz Nie wchodź w moją ciszę IPhone, Online Książkę Nie wchodź w moją ciszę PDF, Za darmo Nie wchodź w moją ciszę DJVU, Za darmo pobierz Nie wchodź w moją ciszę TXT, Pobierz Nie wchodź w moją ciszę RTF, Online Nie wchodź w moją ciszę FB2 , e-książkę Nie wchodź w moją ciszę pobierz TXT, Za darmo Nie wchodź w moją ciszę pobierz książkę, Książkę Nie wchodź w moją ciszę pobierz MOBI, Pobierz Nie wchodź w moją ciszę IPad, Czytaj Nie wchodź w moją ciszę MOBI, Czytaj Nie wchodź w moją ciszę DOCX, Za darmo Nie wchodź w moją ciszę AWZ, Download książkę Nie wchodź w moją ciszę iPad , Za darmo Nie wchodź w moją ciszę DJVU, Download Nie wchodź w moją ciszę książkę za darmo, Za darmo książkę Nie wchodź w moją ciszę DVD, Czytaj Nie wchodź w moją ciszę TXT, eBook Nie wchodź w moją ciszę pobierz DJVU, Nie wchodź w moją ciszę pobierz książkę za darmo, Nie wchodź w moją ciszę pobierz książkę pdf za darmo, Nie wchodź w moją ciszę pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Nie wchodź w moją ciszę pdf za darmo.

  Leave a Reply