Pobierz Książkę Najlepszy. Gdy słabość staje się siłą za darmo pdf, ePub, kindle

Pobierz Książkę Najlepszy. Gdy słabość staje się siłą za darmo pdf, ePub, kindle

Najlepszy. Gdy słabość staje się siłą Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Najlepszy. Gdy słabość staje się siłą


Nie miał niczego, a zdobył wszystko. Był na samym dnie, ale wzniósł się tam, gdzie większość ludzi nigdy nie dotrze. “Najlepszy” to historia o niezwykłej, ponadczternastoletniej walce z uzależnieniem od narkotyków, papierosów i alkoholu. Dzięki terapii i uprawianiu sportu bohater tej książki podniósł się i wygrał prestiżowe zawody Double Ironman w USA (prawie 8 kilometrów pływania, 360…

Nie miał niczego, a zdobył wszystko. Był na samym dnie, ale wzniósł się tam, gdzie większość ludzi nigdy nie dotrze. “Najlepszy” to historia o niezwykłej, ponadczternastoletniej walce z uzależnieniem od narkotyków, papierosów i alkoholu. Dzięki terapii i uprawianiu sportu bohater tej książki podniósł się i wygrał prestiżowe zawody Double Ironman w USA (prawie 8 kilometrów pływania, 360 kilometrów jazdy rowerem i 84 kilometry biegu). Jerzy Górski, były narkoman i monarowiec, a jednocześnie legenda polskiego triathlonu, jest symbolem walki z własnymi słabościami. Jego życie to gotowy scenariusz na kilka książek. Sięgnij jednak po tę jedyną, którą autoryzował, i poczuj, jak to jest piąć się na sam szczyt tylko dzięki własnej determinacji i pomocy przyjaciół.

Historią Jerzego Górskiego zainteresował się również świat filmu. W 2017 roku do kin wszedł film fabularny pod tytułem “Najlepszy” reżysera Bogów, Łukasza Palkowskiego, z gwiazdorską obsadą (Jakub Gierszał, Kamila Kamińska, Anna Próchniak, Mateusz Kościukiewicz, Arkadiusz Jakubik, Adam Woronowicz, Magdalena Cielecka, Artur Żmijewski, Tomasz Kot, Janusz Gajos), który zachwycił recenzentów i zdobył aż pięć nagród podczas 42. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, w tym Nagrodę Publiczności.

“Realizacja filmu »Najlepszy« i osobiste poznanie Jurka Górskiego były niezwykle inspirującymi doświadczeniami, które wiele w moim życiu zmieniły. Ale film to tylko film – rollercoaster emocji, trwający dwie godziny. Nie wszystko się zmieści. W tej książce znajdziecie pełną historię człowieka, który dokonał rzeczy niemożliwych, pokonał wszelkie bariery, jakie stawiało przed nim życie, świat i własne słabości. To historia, która nauczy was, podobnie jak mnie, że nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko czasochłonne”.
Łukasz Palkowski, reżyser

 

Język Polski!


Pobierz Najlepszy. Gdy słabość staje się siłą Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Najlepszy. Gdy słabość staje się siłą (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  9788380914421
  liczba stron
  272
  język
  polski
  dodał
  Breakdancer


  Pobierz Najlepszy. Gdy słabość staje się siłą eBook za darmo:

  Mirror-2

  Najlepszy. Gdy słabość staje się siłą.pdf (PLN-0.00)

  Najlepszy. Gdy słabość staje się siłą.epub (PLN-0.00)

  Najlepszy. Gdy słabość staje się siłą.doc (PLN-0.00)

  Najlepszy. Gdy słabość staje się siłą.txt (PLN-0.00)

  Najlepszy. Gdy słabość staje się siłą.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Najlepszy. Gdy słabość staje się siłą.PDF – (PLN 0.00);

  Najlepszy. Gdy słabość staje się siłą.MOBI – (PLN 0.00);

  Najlepszy. Gdy słabość staje się siłą.EPUB – (PLN 0.00);

  Najlepszy. Gdy słabość staje się siłą.DOC – (PLN 0.00);

  Najlepszy. Gdy słabość staje się siłą.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Najlepszy. Gdy słabość staje się siłą ebook, Książkę Najlepszy. Gdy słabość staje się siłą FB2, Download Najlepszy. Gdy słabość staje się siłą PDF , Download Najlepszy. Gdy słabość staje się siłą MOBI, Online Najlepszy. Gdy słabość staje się siłą książkę, Za darmo Pobierz Najlepszy. Gdy słabość staje się siłą IPhone, Online Książkę Najlepszy. Gdy słabość staje się siłą PDF, Za darmo Najlepszy. Gdy słabość staje się siłą DJVU, Za darmo pobierz Najlepszy. Gdy słabość staje się siłą TXT, Pobierz Najlepszy. Gdy słabość staje się siłą RTF, Online Najlepszy. Gdy słabość staje się siłą FB2 , e-książkę Najlepszy. Gdy słabość staje się siłą pobierz TXT, Za darmo Najlepszy. Gdy słabość staje się siłą pobierz książkę, Książkę Najlepszy. Gdy słabość staje się siłą pobierz MOBI, Pobierz Najlepszy. Gdy słabość staje się siłą IPad, Czytaj Najlepszy. Gdy słabość staje się siłą MOBI, Czytaj Najlepszy. Gdy słabość staje się siłą DOCX, Za darmo Najlepszy. Gdy słabość staje się siłą AWZ, Download książkę Najlepszy. Gdy słabość staje się siłą iPad , Za darmo Najlepszy. Gdy słabość staje się siłą DJVU, Download Najlepszy. Gdy słabość staje się siłą książkę za darmo, Za darmo książkę Najlepszy. Gdy słabość staje się siłą DVD, Czytaj Najlepszy. Gdy słabość staje się siłą TXT, eBook Najlepszy. Gdy słabość staje się siłą pobierz DJVU, Najlepszy. Gdy słabość staje się siłą pobierz książkę za darmo, Najlepszy. Gdy słabość staje się siłą pobierz książkę pdf za darmo, Najlepszy. Gdy słabość staje się siłą pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Najlepszy. Gdy słabość staje się siłą pdf za darmo.

  Leave a Reply