Pobierz Książkę Nagi lunch za darmo pdf, ePub, kindle

Pobierz Książkę Nagi lunch za darmo pdf, ePub, kindle

Nagi lunch Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Nagi lunch


Ze wstępu J.G. Ballarda: „Nagi lunch” to uczta, której nigdy nie zapomnicie. Ta niezwykła powieść jest komediową apokalipsą, jazdą kolejką górską przez piekło, podróżą na najdziwniejszą z planet zamieszkaną przez najdziwniejszą z ras – ludzi. O arcydziełach literackich mówi się, że każde ich zdanie nosi piętno geniuszu; jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do „Nagiego lunchu”. Od…

Ze wstępu J.G. Ballarda: „Nagi lunch” to uczta, której nigdy nie zapomnicie. Ta niezwykła powieść jest komediową apokalipsą, jazdą kolejką górską przez piekło, podróżą na najdziwniejszą z planet zamieszkaną przez najdziwniejszą z ras – ludzi. O arcydziełach literackich mówi się, że każde ich zdanie nosi piętno geniuszu; jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do „Nagiego lunchu”. Od pierwszych słów zdajemy sobie sprawę, że znaleźliśmy się w wyjątkowym świecie – komicznym, paranoidalnym, wizjonerskim, delirycznym. Przed naszymi oczyma rozgrywają się dziwaczne, koszmarne sceny, pojawiają się obrazy egzotycznego, dekadenckiego miasta. Dopiero później rozumiemy, że to my jesteśmy jego mieszkańcami i że wszystko dzieje się na jawie. Na pierwszy rzut oka główne tematy „Nagiego lunchu”, ściśle ze sobą związane, to narkotyki i homoseksualizm, opisywany przez Burroughsa z wyjątkową otwartością. Stacje metra o wschodzie słońca, tanie hotele, drętwe oczekiwanie na kolejną dawkę heroiny i melancholijne, skazane na niepowodzenie próby znalezienia szczęścia w seksie stanowią elementy pejzażu, w którym toczyło się życie Burroughsa w latach pięćdziesiątych dwudziestego wieku, gdy mieszkał w Nowym Jorku, Meksyku i Tangerze. Pisarz uważa narkotyki za najwyższą formę towaru i traktuje uzależnienie jako część spisku potężnych sił rządzących światem – koncernów medialnych, zbiurokratyzowanych organizacji politycznych i handlowych, korporacji medycznych nastawionych na zysk. Ich celem jest doprowadzenie nas do całkowitego uzależnienia, przekształcenie w narkomanów, czemu towarzyszą kuszące miraże grzesznego seksu. Burroughs demaskuje spisek, zapraszając nas na lunch. Głównym daniem jest powieść, którą uważam za najważniejsze, najoryginalniejsze dzieło literatury amerykańskiej po drugiej wojnie światowej. „Nagi lunch” jest z jednej strony dawką narkotyku, dreszczem odczuwanym w mózgu, a z drugiej strony ponurą, odartą z sentymentalizmu prawdą o nas samych, o naszych złudzeniach i oszustwach. Przyprawę stanowi niezwykle pikantny humor. Spotkacie tu wiele komicznych postaci, wśród nich osławionego doktora Benwaya, najbardziej zdeprawowanego i czarującego lekarza w literaturze dwudziestego wieku. Większość współczesnych powieści ma mdły smak, lecz „Nagi lunch” dostarczy wam prawdziwej uczty

 

Język Polski!


Pobierz Nagi lunch Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Nagi lunch (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!  Pobierz Nagi lunch eBook za darmo:

  Mirror-2

  Nagi lunch.pdf (PLN-0.00)

  Nagi lunch.epub (PLN-0.00)

  Nagi lunch.doc (PLN-0.00)

  Nagi lunch.txt (PLN-0.00)

  Nagi lunch.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Nagi lunch.PDF – (PLN 0.00);

  Nagi lunch.MOBI – (PLN 0.00);

  Nagi lunch.EPUB – (PLN 0.00);

  Nagi lunch.DOC – (PLN 0.00);

  Nagi lunch.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Nagi lunch ebook, Książkę Nagi lunch FB2, Download Nagi lunch PDF , Download Nagi lunch MOBI, Online Nagi lunch książkę, Za darmo Pobierz Nagi lunch IPhone, Online Książkę Nagi lunch PDF, Za darmo Nagi lunch DJVU, Za darmo pobierz Nagi lunch TXT, Pobierz Nagi lunch RTF, Online Nagi lunch FB2 , e-książkę Nagi lunch pobierz TXT, Za darmo Nagi lunch pobierz książkę, Książkę Nagi lunch pobierz MOBI, Pobierz Nagi lunch IPad, Czytaj Nagi lunch MOBI, Czytaj Nagi lunch DOCX, Za darmo Nagi lunch AWZ, Download książkę Nagi lunch iPad , Za darmo Nagi lunch DJVU, Download Nagi lunch książkę za darmo, Za darmo książkę Nagi lunch DVD, Czytaj Nagi lunch TXT, eBook Nagi lunch pobierz DJVU, Nagi lunch pobierz książkę za darmo, Nagi lunch pobierz książkę pdf za darmo, Nagi lunch pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Nagi lunch pdf za darmo.

  Leave a Reply