Pobierz Książkę Naga cytra za darmo pdf, ePub, kindle

Pobierz Książkę Naga cytra za darmo pdf, ePub, kindle

Naga cytra Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Naga cytra


· kolejna po Cesarzowej wielowątkowa powieść historyczna autorki Shan Sa, której akcja toczy się na początku IV w. i pod koniec VI w.
· galeria wspaniale narysowanych, wyrazistych i różnorodnych postaci.
· barwny fresk historyczny i obyczajowy, w którym autorka ukazuje życie biedoty i bogaczy, prezentuje urok arystokratycznej etykiety, dworskich rytuałów i obyczajów.

Na początku IV w. młoda…

· kolejna po Cesarzowej wielowątkowa powieść historyczna autorki Shan Sa, której akcja toczy się na początku IV w. i pod koniec VI w.
· galeria wspaniale narysowanych, wyrazistych i różnorodnych postaci.
· barwny fresk historyczny i obyczajowy, w którym autorka ukazuje życie biedoty i bogaczy, prezentuje urok arystokratycznej etykiety, dworskich rytuałów i obyczajów.

Na początku IV w. młoda kobieta z arystokratycznego rodu została uprowadzona przez wojownika o imieniu Liu. Choć zdobył ją siłą i był niskiego pochodzenia Młoda Matka została jego wierną towarzyszką. Dzieliła z nim trudy życia i stopniowo razem wspinali się po kolejnych szczeblach drabiny społecznej. W końcu ambitny Liu został cesarzem i założył nową dynastię a Młoda Matka cesarzową. Wkrótce Liu zmarł a cesarzowa schroniła się w buddyjskim klasztorze. Żyła tam spokojnie przez dwadzieścia lat aż do czasu gdy oskarżona o spisek została zmuszona do popełnienia samobójstwa.

Pod koniec VI w. Shen Feng wybitnie uzdolniony lutnik pomaga przyjacielowi zakochanemu w mniszce z buddyjskiego klasztoru zdobyć pieniądze. W tym celu postanawiają ograbić grobowiec pewnej arystokratki. Nie znajdując bogactw kradną wieko trumny wykonane z wyjątkowego drewna. Materiał idealnie nadaje się na cytrę. Shen Feng ucieka na statek rzecznych piratów, towarzyszy mu widmowa piękna kobieta, której duch wniknął w wieko trumny i którą Shen przywołał z powrotem na świat. Zakochał się w niej bez pamięci. Nikt inny jej nie widział ale Młoda Matka wiernie mu towarzyszyła.

 

Język Polski!


Pobierz Naga cytra Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Naga cytra (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!  Pobierz Naga cytra eBook za darmo:

  Mirror-2

  Naga cytra.pdf (PLN-0.00)

  Naga cytra.epub (PLN-0.00)

  Naga cytra.doc (PLN-0.00)

  Naga cytra.txt (PLN-0.00)

  Naga cytra.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Naga cytra.PDF – (PLN 0.00);

  Naga cytra.MOBI – (PLN 0.00);

  Naga cytra.EPUB – (PLN 0.00);

  Naga cytra.DOC – (PLN 0.00);

  Naga cytra.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Naga cytra ebook, Książkę Naga cytra FB2, Download Naga cytra PDF , Download Naga cytra MOBI, Online Naga cytra książkę, Za darmo Pobierz Naga cytra IPhone, Online Książkę Naga cytra PDF, Za darmo Naga cytra DJVU, Za darmo pobierz Naga cytra TXT, Pobierz Naga cytra RTF, Online Naga cytra FB2 , e-książkę Naga cytra pobierz TXT, Za darmo Naga cytra pobierz książkę, Książkę Naga cytra pobierz MOBI, Pobierz Naga cytra IPad, Czytaj Naga cytra MOBI, Czytaj Naga cytra DOCX, Za darmo Naga cytra AWZ, Download książkę Naga cytra iPad , Za darmo Naga cytra DJVU, Download Naga cytra książkę za darmo, Za darmo książkę Naga cytra DVD, Czytaj Naga cytra TXT, eBook Naga cytra pobierz DJVU, Naga cytra pobierz książkę za darmo, Naga cytra pobierz książkę pdf za darmo, Naga cytra pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Naga cytra pdf za darmo.

  Leave a Reply